Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

^ Mozes li na pm da pustis gde si "nabavio", tj koju verziju i da li radi na W7-ici? :)


sa torenta sam skinuo, poslacu ti obe igre pa prvo pogledaj na youtube u cemu je razlika mada slicne su
na win 7 su mi radile obe igre mislim, obe su oko 2GB za skidanje, ako nekoga zanima

Rise of Nations je malo razvijenija, imas ljude iz kamenog doba pa im pravis kulače, a vojska ima luk i strelu, kasnije se razvijaju
dok ne dodjes u srednji vek, tada dobijaju puske... i na kraju imaju avione i nuklearno naoruzanje, a tvoje je da odredis kada da napadnes protivnika
i zauzmes mu teritoriju

Rise Of Legends kod ove igre ti je sve u jednom savremenomdobu, dakle nemas kameno doba vec odmah pravis avione i vojsku i napadas protivnika
pa kod druge igre brze zavrsis, cak mislim da je lakse igrati ovu i jos nesto
u prvoj igri su ljudi obicni sa vojskom itd, dok kod druge je nerealno, imas robote, cudovista itd
 
Poslednja izmena:
Hvala!

Igrao sam obe svojevremeno, RoL mi je ostavio mnogo bolji utisak. Imao prilike da pazarim i originale i pokajao se sto nisam.

Tesko se nalazi slobodna verzija koja radi. A prava je steta sto nisu izbacili "remaster" jer je zaista klasik. Nadam se da ce GoG moci da "izmuva" licencu (zajedno sa druga 2 "klasika" iz tog perioda LoTR:BFM 1 & 2 i Paraworld), ali cisto sumnjam jer je situacija vrlo zamrsena.


Da ne bude previse off-a. Trenutno se igra Tyranny i mogu reci da mi je mnogo bolje legao nego PoE (sa kojim sa se smorio u prvih 10h,ali kojem cu morati da se vratim i zavrsim). Steta sto je (koliko sam video po netu) kratka...
 
Ja cim sam kupio novi komp u decembru sam skinuo Doom 4 jer Doom 3 sam presao nekoliko puta, obozavam takve igre
i sta se desilo, nisam mogao da igram, verovatno mu je slaba ova integrisana Intel HD 530 graficka
samo mi se pokrene igra i zablokira komplet, zamrne mi se i miš i sve, pa sam morao na zalost da je obrisem
 
Jel može neko da mi kaže koji kontroler uzeti za Just Cause 3? Znam da je najbolje uzeti Xbox One kontroler, ali kako meni treba samo za tu igru glupo mi je da kupujem taj kontroler samo zbog jedne igre.

Jel zna neko neki kung-fu kontroler koji može da posluži, ili ne znam već šta. Može i klasika tastaturom i mišem ali kapiram da je gotivnije sa gejmpedom.
 
Mislim da ti uopšte ne treba, već možeš na mišu i tasti. Igrao sam tipa 5 minuta, pa ne mogu da sudim, ali mi je GTA, na primer, sasvim lepo legao na tastaturi. Može da se igra kako hoćeš.
 
Pa zato si i igrao 5 minuta zato što je smor dok pohvataš sve komande na tastaturi. Da si imao kontroler igrao bi normalno. Zato ja pitam ako neko zna neki odgovarajući kontroler a da nije Xbox One od €50.
 
Pro Cycling Manager 2016
Medieval Total War II

Sent from mTalk
 
uzmi onda bilo koji kontroler :) ako su ti kontroleri sa poslednje i pretposlednje generacije konzola preskupi, uzmi bilo šta. oni koštaju koliko koštaju zato što su namenjeni da potraju u svakodnevnoj upotrebi, i pritom su baždareni da što manje gube karakteristike sa protokom vremena. klasičan kinez će svakako odraditi posao i svakako neće potrajati koliko "original", i korisničko iskustvo će globalno gledano biti lošije, ali to tebi očigledno nije toliko bitno.
uzmi, dakle bilo šta.
 
Ja igram na dualshock 1 kontroleru starom preko 10 godina. Tako da se orginalni kontroler sigurno isplati.
 
teško je danas u srbiji bilo kome objasniti da se skuplje isplati. logika kojom se najveći deo naroda vodi je: može da pridrži - dobro je, pritom je jeftino. "ionako mi neće trebati za deset godina", iako hoće, o itekako hoće. a pritom, svi kao da pohađaju najbolje svetske univerzitete i računaju da će već za godinu dve (kada kinez definitivno bude otkazao) zarađivati mnogo više i moći da priušte bolje spravu (umesto da su odmah kupili bolju spravu). kada za dve godine kinez konačno otkaže, a stvarnost ponovi da su kvalitetni kontroleri skupi, opet se poseže za jeftinijim rešenjem i tako za 10 godina promeniš 5 gamepada po ceni od 2 do 3 dobra i skuplja, umesto da si kupio jedan ali vredan.
ali, naši ljudi su zapravo puni kao brod i vole da kupuju često, pa makar i jeftino.
 
Poslednja izmena:
nesumnjivo, ali pojaviće se i just cause 4, i ta fifa i taj pes 18, pa nba, novi gta, novi batman / assassin creed, šta god. sve će to moći da se pegla i mišem i tastaturom, ALI osim u rts-ovima i fps-ovima, te jednim delom kabinskim simulacijama (bez odgovarajućeg pravog džojstika / volana), gotovo da je sve današnje igre je udobnije igrati gamepadom i interfejs tih igrara je mahom optimizovan za isti.

pa da li treba svakih dve - tri godine plaćati po 10 do 20 eura za "podnošljivi kontroler" koji neće dugo trajati?
 
Da, ali on hoće da odigra samo ovo i možda nekad još nešto. Ja ne bih sad mogao da se vratim na te stare kineze jer godinama koristim sa x360 i sa PS4, ali bih sigurno uzeo nešto jeftinije da mi treba samo da odigram tipa Just Cause i ako naleti nekad nešto. Da znam da ću koristiti mnogo više, naravno da bih izabrao nešto skuplje, makar skupljao keš duže vremena.
 
Iz iskustva, razlike izmedju 5$ kineskog dzojpeda i nekog malo boljeg od 20-25$ bas i nema. Sve je to krsh. Tek neki Logi i slicna imena od 40$ valjaju cemu ali to je vec rang cene originalnog X360 dzojpeda. Imam i dalje neki Gigatech placen oko 4-5$ pre 15 godina koji i dalje radi iako zezaju neki dugmici. Izuzetno cvrsta plastika, zavrsio u zidu par puta. U isto vreme kupljen neki Speedlink koji se bukvalno raspao posle tri meseca PES-a iako je pazeh i mazen, nikad bacan. Sve se na njemu raspalo. Taj sam platio 20$+ dolara. Bio je lepsi i veci ali dzaba mu.

Od tada samo original konzolni dzojpedi. Nemam problema sa X360, kupjen pre pet godina a pre njega sam trosio nekog Sajteka, okej je bio.
 
Gigatech je pri pocetku stvaro bio izrazitog kvaliteta za male novce - danas ne znam vec, ali ono sto sam gledao pre par godina mi se nije bas dopalo.

I ja sam pre par godina uzeo dualshock 3 kontroler, msm da se nisam zajebao - radi kao prvog dana i kvalitet izrade jeste na nivou. Stoga msm da se original (sem ako se ne baca u zid 5x dnevno) isplati.

Btw tek sam sad provalio da je tema iz 2003 :d
 
Wildlands

 
Može da se nabavi dualshock 2 u dobrom stanju za manje od hiljadu dinđži i adapter od kineza za 1 do 2 dolara. Mislim da je to odlično rešenje za one koji ne žele plate previše za kontroler.
 
Znam da je kontroler za X360 pre bio najbolji izbor za PC.

To važi i za ovaj novi uz Xbox One? Nešto kao da se sećam da sam čuo da je za PC bolje koristiti stariji model, ali nemam pojma zašto.
 
Isti su po pitanju podrške, sad samo zavisi kome šta više odgovara.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zahvaljujem :)
 
Batman: Arkham City

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 
Fist of Jesus :D
 
Pavlov VR, iako je jos Early Access, vrhunski osecaj na nivou CS:GO ali u VR.
 
Singularity. Svojevremeno je propustio, sada počeo i ima finu atmosferu. Malo Bioshocka... Samo što je tehnički smešna kada uzmete da je igrate nakon battlefield 1 i forza horizon 3 :)
 
ME Andromeda, GTA 5.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Hitman

Hitman_Pro_01.MAY.2017_-_20.32.17.11.png
 
Crysis III, нешто ми дошло да поново обрнем. :d
 
Nazad
Vrh Dno