Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

tex707 je napisao(la):
...



Da li je taj FS2004 uopste bolji od 2002?
jeste, mnogo :D
mnogooo brze radi, oblaci su MnOgOgOoooo lepsi, ima vise aeroplana, doduse svi su matori ali DC-3 roola :)
 
JoeKuboj je napisao(la):
...ima vise aeroplana, doduse svi su matori ali DC-3 roola :)
...i legendarni Lindbergov "Spirit of St Louis" :!: :p 8)
 
JoeKuboj je napisao(la):
...


jeste, mnogo :D
mnogooo brze radi, oblaci su MnOgOgOoooo lepsi, ima vise aeroplana, doduse svi su matori ali DC-3 roola :)


Pretpostacljam da avioni i scenariji iz FS2002 mogu da se koriste u 2004...

BTW, gde nadjoste to cudo?
 
hall je napisao(la):
GTA VICE CITY, Enter The Matrix...

dobio sam i EF2, onaj add-on za NWN i Warcfart, cekam pirate, ali kako mi ide s ove dve, sve vise mi se cini da ce se to nakupiti prasine!
[citaj: dajte neke walktrhuove] + 'de da nadjem pecurkicu za joypad!??!
:with:
 
Za sada igram Vice City i W3 a pomalo i CM3.
 
Ashley je napisao(la):
Divine Divinity, diabloliku igrajodjutradosutradanimaimesecima igricu :)

hahaha totalno te razumem ;)

na izgled bezazlena igra ali te skroz 'uvuche' :beat:
 
maxer je napisao(la):
...

Reci mi kakva je u odnosu na Echelon 1.
Da li je grafika jos bolja.
Upravljanje u odnosu na Ech.1 je: bolje-gore ili drugacije ???

Endzin je isti, doradjen je samo u nekim blagim detaljima...jednostavno tu i tamo je ponesto bolje, ali nista posebno. S'tim sto je meni i grafika Echelona 1 bila odlicna, pa je i ova.

Upravljanje ? Nemam pojma, igram sa dzojistikom :D Inace moram biti iskren, u Echelon-u sam presao svega prvih 5-6 misija i sta, ovde sam presao 2, tako da mozda ima vecih eksperata za te 2 igre...jednostavno, ja takve igre igram sa Logitech Strike Force-om i za njega mi treba mesta a on je u kutiji, pa dok se nakanim da ga izvadim prodje par meseci od izlaska igre...

U svakom slucaju ja to sigurno nameravam da detaljno izgustiram i ako ti se svideo 1. deo ovo te nece niposto razocarati...
 
Joe, 'ocu fs 2k+4! Na koliko diskova je?
Jesi li iz bg-a?
 
ok, kad se vidimo? :D
 
drapin je napisao(la):


Verovatno je ostao onaj isti, smesni Flight Model....vise izgleda kao da vozis auto nego avion, zar ne?
 
Indian Jones,Midtown Madness,Blitzkrieg,Tony Hawks Pro skater 4,Rise Of netions...
 
Ima li neko odavde da voli voznje?
Na primer NFS 5,trke kamijona i tako te stvari.
 
e da i jos nesto ko zna da igra warcraft 3 odavde neka mi posalje mail.to je najbolja strategija koja je ikad napravljena.
 
BL@CK DE@TH je napisao(la):
Indian Jones,Midtown Madness,Blitzkrieg,Tony Hawks Pro skater 4,Rise Of netions...
Zar je izasao Tony Hawks Pro skater 4 za Pc???
 
JoeKuboj je napisao(la):
...


jeste, mnogo :D
mnogooo brze radi, oblaci su MnOgOgOoooo lepsi, ima vise aeroplana, doduse svi su matori ali DC-3 roola :)

Probao sam...oblaci su stvarno mnogo lepsi, kao i neka scenarija....ali sto se brzine tice, ne mogu da se slozim....kada sve stavim na MAX (bez Dynamic Scenery) Frame Rate pada ispod 6....sa oblacima, naravno....to mi se u fs2002 nikada nije desavalo, ni priblizno...
 
tex707 je napisao(la):
...
...ali sto se brzine tice, ne mogu da se slozim....kada sve stavim na MAX (bez Dynamic Scenery) Frame Rate pada ispod 6....sa oblacima, naravno....to mi se u fs2002 nikada nije desavalo, ni priblizno...
meni radi na cca 24fps na max. sa dynamic scenrijom (2200+, 512rama, ti4200)..igrao sam fs2002 i igram fs2004 na max detaljima i oseti se razlika..narocito kad gledas aeroplan spolja pa rotiras poglede i kada time compression smanjujes sa npr 4x na 2x ( kad ubacuje AI, to MNOGO brze odradi nego u fs2002)...e da i loadiranje je brze :)



ako ti bash sporo radi igraj samo danju i bez 3d oblaka :)
 
Maxi je napisao(la):
Ima li neko odavde da voli voznje?
Na primer NFS 5,trke kamijona i tako te stvari.
Kako da ne, "drajverska zajednica" na Benchmarku je sasvim solidna po kvantitetu a po kvalitetu i vise od toga ! :mrgreen:

Mada mislim da se ipak mnogo vise bavimo ozbiljnijim simulacijama voznje...
 
JoeKuboj je napisao(la):
...


meni radi na cca 24fps na max. sa dynamic scenrijom (2200+, 512rama, ti4200)..igrao sam fs2002 i igram fs2004 na max detaljima i oseti se razlika..narocito kad gledas aeroplan spolja pa rotiras poglede i kada time compression smanjujes sa npr 4x na 2x ( kad ubacuje AI, to MNOGO brze odradi nego u fs2002)...e da i loadiranje je brze :)



ako ti bash sporo radi igraj samo danju i bez 3d oblaka :)

Tacno je da se ceo program, narocito scenarija, brze "podize"...ali za FR mi stvarno nije jasno....ja sam na 2.3 GHz (sto je jace od 3200+), a CPU je tu najbitniji. Video kartica je GF2Ti500, ali to je vise nego dovoljno (7100 u 3DMark2001), sto i FS2002 pokazuje...da li si siguran da bas SVE postavis na MAX?
 
tex707 je napisao(la):
...



Tacno je da se ceo program, narocito scenarija, brze "podize"...ali za FR mi stvarno nije jasno....ja sam na 2.3 GHz (sto je jace od 3200+), a CPU je tu najbitniji. Video kartica je GF2Ti500, ali to je vise nego dovoljno (7100 u 3DMark2001), sto i FS2002 pokazuje...da li si siguran da bas SVE postavis na MAX?

Veruj mi da gf2 nije dovoljan. Treba ti barem gf3 zbog nekih dx8 funkcija koje igrica koristi. A znas i sam da ono sto ne moze u hardveru da se odradi, odradjuje se u softveru (dosta sporije).
 
Vocko je napisao(la):
...



Veruj mi da gf2 nije dovoljan. Treba ti barem gf3 zbog nekih dx8 funkcija koje igrica koristi. A znas i sam da ono sto ne moze u hardveru da se odradi, odradjuje se u softveru (dosta sporije).

Ma verujem, zasto ne bi....nisam ja neki poznavalac kartica....samo mi fali jos kupovanje nove kartice....ovaj GF2 sam platio preko 400DEM (cini mi se oko 450DEM) i bio je, mozda, i najbolji GF2. Sada bi za adekvatan GF4 trebalo dati ko-zna-koliko....:(...uzimajuci u obzir da mi treba ViVo.....uzas.... :evil:
 
Pa kada bih tako gledao koliko sam sta platio kada sam uzeo, jos uvek bih bio na 386 koju sam najvise platio :D
Ja sam do skora bio na r7500, ali posto sam probao r9000/pro u novijim igricama video sam da r7500 i pored veceg kloka gpu i memorija, nazalost, nema sta da trazi tu :(
 
Vocko je napisao(la):
Pa kada bih tako gledao koliko sam sta platio kada sam uzeo, jos uvek bih bio na 386 koju sam najvise platio :D
Ja sam do skora bio na r7500, ali posto sam probao r9000/pro u novijim igricama video sam da r7500 i pored veceg kloka gpu i memorija, nazalost, nema sta da trazi tu :(

Sve je ovo OK...ostaje da se vidi da li bi zamena kartice i znatna doplata opravdala ulaganje sto se tice performansi.

BTW, sumnjam da GF4 ima mnogo bolje ViVo performanse od ove moje GF2, a cini mi se da bas ViVo "dodatak" utice dosta na cenu.
 
Ja trenutno DUNGEON SIEGE po ko zna koji put... :)

Takodje, Warcraft 3 Frosen Throne... Ono nisam neki Warcraft fan, ali mi se veoma svidja :), prica rula...
 
Pre neki dan sam zavrsio Gothic i Frozen throne,sad cu da se vratim na Vice City,a konstantno igram Imperialism II,sve Panzer Generale,History Line 1914-1918 i Battle Isle(ove zadnje dve su toliko budjave da moram da ih igram preko startup diskete) S
 
Upravo sam zavrsio AOD Tomb. Mozda opet krenem da igram posle mora. A i Metal Gear solid 2 je tu.... mozda i Zanzarah ili Darkened Skye a verovatno i po stoti put Drakana i curicu:))))





cheers
 
Nazad
Vrh Dno