Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

Mario Wonder i Metroid Prime, naravno tu je Dota2 svaki dan :)
 
RDR2 došao na red 🙂
COD Warzone kad se stigne i Forza
 
Beyond All Reason
 
Godinama igram samo na telefonu, sada igram samo Zombie Frontier4.
 
Ova tema je nepravedno zapostavljena.
Svi pišemo šta igramo u temi screenshots.
 
Spiderman Remastered, pa Morales, pa dvojka. :D
 
Mene zasvrbe prsti da igram Command & Conquer : Generals - Zero Hour ali se suzdrzavam, cak sam probao i android verizju ali je sranje.
Takodje kad god nesto gledam vezano za Rimska osvajanja ili nesto iz tog perioda igra mi se Rome total war, video sam nekada da ima i android verzija ali nisam probao.

 
FTL još sam na easy i bez advanced. Na telefonu Wordle.
 
Nakon RDR 1, Cyberpunk 2077 i RDR2... Sa cerkom u COOP - Unravel Two, Sackboy - A Big Adventure, Goat Simulator 3 i Super Mario Bros. Wonder :giggle:
 
WRC 10 i eFootball 2024. Primećujem da je užitak mnogo veći posle izvesnog vremena ne igranja sonija.
 
Dead Space iz 2008, BF3.
Staro gvožđe.
 
Trenutno Remnant 2 sa DLC-jem, prelazim sa drugarom vec neko vreme. Meni jako zanimljiva igra.
 
PS4 - Days Gone
PC - Shadow Of The Tomb Raider

Ima se malko vise vremena pa cepam ovo paralelno :)
 
PS5 - Spiderman 2
 
Genshin Impact
Minecraft
EASPORTS FC24
 
Control
 
Callisto Protocoli, Star Wars : Jedi Survivior .
 
Diablo 3 - Xbox S
 
Aliens Fireteam Elite

sa društvom MP
 
U vezi Aliens Fireteam Elite. Za sada je odlična. Mnogo je velki plus to što nas troica igramo zajedno. Pričamo preko Discorda.

Loše:

  • Grafika bi mogla biti bolja
  • Komunikacija je baš loša. Nas Diskord spasava.
 
@Oswajac
Ne koliko bih hteo, ali kad sednem,, odigram 2-3 sata, mozda i 4 u cugu, ali evo 7 dana kako ga nisam upalio, ne stizem od gomile obaveza i sumnjam da cu ove nedelje uopste stici. Zaraza je ozbiljna, ali me sve manje drzi, nakupi se tu lepa satnica. Kolika mi je euforija dok ne stigne nova verzija, toliko me nekako vrlo brzo pusti. Ali svakako uzivam, nekad manje nekad vise.
 
Nazad
Vrh Dno