Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

Sto se tice F4, mislim da je kvantitet ubio kvalitet, kvalitetan je samo main quest i ok je za preci, iako nisam bas zadovoljan kako su resili pricu.
Najvise smara ta potreba za skupljam svakojakog smeca, ne bi li gradili bazu i unapredjivali oruzje, to me uzasno smara, jer mora da se kupi sve zivo, i onda cesto si punog invetara, pa ti se uspori kretanje, pa moras i to da resavas, igra bi bila mnogo bolja da ne moras sa svim tim da se zezas.
Dok su questovi mimo main-a smesni, sve isto, idi na lokaciju X, tamo ce te cekati neprijatelji X, pobij sve, vrati se za nagradu i tako to zloupotrebljavaju do krajnjih granica, kroz celu igru, jer je velika mapa, a svaka tacka na njoj moze da posluzi za te retardirane questove, vrlo lako za programiranje i da nastancuju 1000 takvih questova bez znoja, e takvu lenjost i kvantitet ja ne cenim, uporedite samo ovo sa Witcherom 3, gde je svaki side Q, bio extra, sa osmisljenom pricom i sa svim, makar i najsitnijim detaljima.

Sad igram Diablo 3, prelazim sa Barbarinom, pa cu onda po redu sve ostale klase...
 
Super, hvala na info i detalje vezano za F4. Igrao sam i prešao Witcher 3 sa svim exp/dlc i mene je tu veoma pozitivno iznenadilo kako su odrađeni i najmanji side questovi. Dok su čak neki malo bitniji sporedni bolji i od main questa. Čuveni quest-chain za Crvenog Barona!
 
Observation.
 
Trover saves the universe, deluje kao vrhunska igra :)
 
Presao Titanfall 2, dobra je SP kampanja, igrao dugo Wreckfest i smorio se i obrisao, Flatout je mnogo bolji.
Sad igram Wolfenstein 2, jako dobra kampanja za sad, vrhunska grafika i leti, svidja mi se vise i od Titanfall 2.
Nisam ocekivao da ce biti bas ovoliko nasilja i gadnih scena, ovo mora da je 18+ igra, sto pozdravljam.
 
Poslednja izmena:
krenuo polako NV:

cXMCGXg.jpg
 
Sekiro i baš me sekira!

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
čekaj dok ti uđe u prste, pa kad počneš da se iživljavaš na težim bosovima...
 
Ipak si ga uzeo? Rece da ti treba nesto za opustanje rdr2 je ipak malo kompleksnija igra zahteva focus na pricu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SOTR, Sinking City, Original Sin 2 po drugi put(odigrao cim je izasla, sada definitive edition) i pikam Outward, sve po malo, gustiram :)
Sekiro sam morao da pauziram dok mi ne zarastu oci od laserske operacije, probao i nemoguce da ne prsnem kad, tad :)
 
Poslednja izmena:
Zadnji Rage - sr(mjau)anje epskih proporcija
Zadnji Prey - presao dve trecine igre i onda se konacno smorio, sve suvise isto, a najvise me je smorio level dizajn jer su zaista preterali sa lavirintima i gomili puteva, da ti se zavrti u glavi i da vise ne znas gde vise trebas da ides.
Zadnji Ghost Reacon - bezveze ako se igra single.
A Plague Tale Innocence - vrhunska igra za sad, sa dusom. Predobra grafika, likovi, prica, gameplay, deluje idejno sveze, vuces buraza sa sobom, odlicna mehanica sa hordom pacova, to mislim da je nesto novo, a i stealth mehanika sa inkvizicijom mi deluje sveze i novo, vrlo kvalitetan AAA naslov, bez trunke bagova, savrseno sklopljen na svakom polju, tehnicki je impresivno kolko je grafika stabilna i savrseno izmixovana i slepljena, sve je bas kako treba. Podseca na sjajni - Brothers - A Tale of Two Sons.
 
Poslednja izmena:
Jel igra neko Hunt Showdown? Vredi li to, ima li igraca? Bas gledam sta je to i o cemu se radi, a vidim da sad 27 jula izlazi iz early acess u full pa ne znam dal uzeti?
 
Ja sam probao kad je bila trial,zanimljiva,imaš pve i pvp

tj loviš ove pve čudovišta a ostali igrači love tebe :p

jedino mi bio smor šta je mene tir 1 ubacivalo sa tir 15,al kontam to se vrlo brzo sustigne,još kad naučiš mape

kontao sam da je uzmem,al igram drugo tako da možda ubuduće

Monster hunter probao narodnu....posle cela dva sata pao uninstal,qvestovi konfuzni,kretanje konfuzno,i jođ mnogo toga mi bilo glupo

počeo sam da zaobilazim bandaj namko\konami proizvode
 
Poslednja izmena:
Limbo, Cuphead, prvi Crysis, PES 2019, Overcooked... Ali sve baš malo, najviše sat vremena dnevno igram bilo šta.
 
ne postoji. mada bi bilo lepo videti neki kvalitetan remaster, takodje i za legendarnu Mafia 1.
 
Hellblade. Igra ima puno stila, ali gameplay elementi su tanki. Ni zagonetke, ni fajt nisu bog zna šta, ali igra se drži na atmosferi.
 
Završio Resident evil 2,tačnije 2nd run sa Kler me baš smorio da sam stao na pola,pogledao na jutjubu video da je sve skoro isto i nisam više imao strpljenja

Sada igram Pillars of eternity,izometrijski rpg posle možda desetak godina i treba mi vreme da se priviknem
 
zadnjih 15tak dana samo red orchestra 2 rising storm..... i povremeno upad u battlefielde, ali samo na kratko....
 
Mutant Year Zero, sve sjajno za sada.
 
Metro Exodus, inace u Taigi obavezno naci NightVision ja preskocio nisam znao mislio dobicu ga opet na kraju mape i sad do kraja igre moram igram bez NV, glupost :(
 
Ja krenuo Strange Brigade, ok je igra. Moram Crysis i Warhead da obnovim. Da li postoji Far Cry prvi deo remake za PC?

postiji 64bit verzija koja je najunapređenija. zlatni standard pve fps-a.
 
Nazad
Vrh Dno