Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

Zavrsio Prey i Hard Reset...obe mi sjajno legle :D (u medjuvremenu se mucim sa Falloutom 4 :( toliki smor u poslednje vreme nisam video - FO 3 i New Vegas presao sa uzivanjem)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Forza Horizon 4 poslednjih par nedelja. Odavno nisam igrao vožnju, a pogotovu ovako dobru. Baš mi je legla. Sjajna grafika, jako veliki broj vozila i gomila sadržaja me baš privlače. Lego Speed Champions DLC mi se baš dopao. Ne žalim što sam kupio Ultimate Edition.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Mafiju kec. Neke stvari me zaista oduševljavaju, poput bacanja celog šaržera kada se klikne reload pre nego što se ispucaju svi meci u trenutnom, ne pamtim da sam to video u nekoj drugoj igri).
 
System Shock 2 genijalna igra...
 
Poslednja izmena:
Pa gde sad to kad izlazi remake :)

Sad je pravo vreme da se podsetiš koliko je to bila genijalna igre i kako će ovi da je upropaste sa "rimejkom".

Draž Mafije je i bio u tome kad te Salijeri pošalje negde, pa ti mucavko uvali da sedneš u spor i teško upravljiv krš iz dvadesetih, paziš da ne pređeš 50 da te ne bi policija ganjala, staješ na crveno ne bi li izbegao da te odvale sa strane i izgineš ili policija snimi pa da te opet ganja, pa kad dođeš na mesto obračuna moraš da paziš da te ne pogode dva puta, inače "ode mast u propast", pa onda sve ponovo...
Ne sumnjam ni sekunde da će u rimejku da banalizuju priču "sa dodatnom dubinom i extended story", da će se voziti u GTA stilu bez ikakve opasnosti od policije, da neće biti problema ako popiješ 5-6 metaka, samo sedneš iza ćoška par sekundi i kao nov, a onda uključiš "bullet time/dead eye" pa utepaš sa par rafala jedno desetak njih...
E, iako mi je Mafia jedna od 4 najbolje igre koje sam ikada igrao uz RDR2, W3 i SW:KotOR 1 i 2 nema šanse da je kupim naslepo jer uopšte nisam ubeđen da će "rimejk" biti makar malo blizu onoj vrhunskoj igri kakva je bila, već neki mutant napravljen za današnju balavurdiju. Koji neću poželeti ni da probam.
 
Sad je pravo vreme da se podsetiš koliko je to bila genijalna igre i kako će ovi da je upropaste sa "rimejkom".

Draž Mafije je i bio u tome kad te Salijeri pošalje negde, pa ti mucavko uvali da sedneš u spor i teško upravljiv krš iz dvadesetih, paziš da ne pređeš 50 da te ne bi policija ganjala, staješ na crveno ne bi li izbegao da te odvale sa strane i izgineš ili policija snimi pa da te opet ganja, pa kad dođeš na mesto obračuna moraš da paziš da te ne pogode dva puta, inače "ode mast u propast", pa onda sve ponovo...
Ne sumnjam ni sekunde da će u rimejku da banalizuju priču "sa dodatnom dubinom i extended story", da će se voziti u GTA stilu bez ikakve opasnosti od policije, da neće biti problema ako popiješ 5-6 metaka, samo sedneš iza ćoška par sekundi i kao nov, a onda uključiš "bullet time/dead eye" pa utepaš sa par rafala jedno desetak njih...
E, iako mi je Mafia jedna od 4 najbolje igre koje sam ikada igrao uz RDR2, W3 i SW:KotOR 1 i 2 nema šanse da je kupim naslepo jer uopšte nisam ubeđen da će "rimejk" biti makar malo blizu onoj vrhunskoj igri kakva je bila, već neki mutant napravljen za današnju balavurdiju. Koji neću poželeti ni da probam.

U al si ti sad napravio veliko prorocanstvo :D Ja uopste nisam razumeo da ce u igri biti drasticne razlike u gameplayu, vec da je sustina tehnicke prirode, modernizvana za novi hardver.

Pa valjda nisu toliko glupi da sebi pucaju u noge, znaju oni zbog cega je Mafia bila popularna.

Hell let loose, genijalna igra. bitno samo da imas sa kim da igras, timski.
ja i neki danac,super funkcionisemo u recon squadu:

https://www.youtube.com/watch?v=LX9fjMY111Q

Zasto ovo izgleda kao Golden Eye sa N64 :D
 
Poslednja izmena:
Nikad ne otpisuj glupost publishera, pogledaj samo na šta liči Mafia 3.

A sta fali Mafia 3? Ako cemo iskreno presao sam je celu komplet i uzivao sam, naravno nije na nivou prvog dela i drugog ali sasvim ok igra za obrnuti. A trece sta ocekujes od igre koju nije radio isti tim?

Odes u piceru jedan dan kupis picu da se raspametis, dodjes sledeci dan a ono ni P od pice a sto pa zato sto nije radio isti majstor.
 
A sta fali Mafia 3? Ako cemo iskreno presao sam je celu komplet i uzivao sam, naravno nije na nivou prvog dela i drugog ali sasvim ok igra za obrnuti. A trece sta ocekujes od igre koju nije radio isti tim?

Odes u piceru jedan dan kupis picu da se raspametis, dodjes sledeci dan a ono ni P od pice a sto pa zato sto nije radio isti majstor.

Fali joj što veze nema sa prva dva dela osim što je open world igra iz trećeg lica. To je više kao da je otišao pica majstor i picerija sada prodaje smrznutu picu iz Maxija, ako se uopšte može nazvati picom.
 
Mafiju kec. Neke stvari me zaista oduševljavaju, poput bacanja celog šaržera kada se klikne reload pre nego što se ispucaju svi meci u trenutnom, ne pamtim da sam to video u nekoj drugoj igri).

Foru sa šaržerom ima i Half Life Alyx, definitivno igra koja je spasila VR gaming. :)
 
Poslednja izmena:
Borderlands 3. Uzasno laki bosovi u odnosu na B2.
 
Secam se pre nekih godinu-dve dana, Fortnite zauzimao 15-20 gigabajta.
Jutros rascistim paucinu sa program filesa, udjem u epic games, kad ono, igra zauzima nepunih 100 gigabajta.
Cak i ne bi bio toliki problem da ja uvidjam neke razlike na onu igru od pre dve godine. Nego ne uvidjam nista sem sto se mapa menja.

Preterano za igru sa tako malom mapom i opcijama.
 
Secam se pre nekih godinu-dve dana, Fortnite zauzimao 15-20 gigabajta.
Jutros rascistim paucinu sa program filesa, udjem u epic games, kad ono, igra zauzima nepunih 100 gigabajta.
Cak i ne bi bio toliki problem da ja uvidjam neke razlike na onu igru od pre dve godine. Nego ne uvidjam nista sem sto se mapa menja.

Preterano za igru sa tako malom mapom i opcijama.

Tako sam ja i sa PUBG prosao, malo malo pa update i samo raste, isto tako i Dirt 2.0 ce da leti, eno preko 100gb je i ta igra... COD MW da ne spominjem.. sve ce to da bude obrisano
 
Imam m.2 od 256gb i to me najvise kolje. Pojede mi pola memorije.
Probacu da je instaliram na obican hdd, (mada on je zaribao solidno, neki najjeftiniji sam uzeo za skladistenje), pa da vidim kako radi.
 
Snowrunner, igra za opustanje zivaca. :)
 
Assassin's Creed (2007) - играла је давно, али сам брзо одустала, сад планирам да је завршим.
Уз то, увек, Sims 4 - просто је непревазиђен. :d
 
Ja samo igram mobilne igre, trenutno Art of Conquest skoro 2 godine igram, odavno se nisam navukao ovako na igru a znam i da potrosim pare na nju :)
 
Ja samo igram mobilne igre, trenutno Art of Conquest skoro 2 godine igram, odavno se nisam navukao ovako na igru a znam i da potrosim pare na nju :)

Gde to igras na telefonu sto mu 27" ekran nije dovoljan :D

Nema bolje igre od Clash Royale za telefon. 3 min partije, multiplayer, mehanika igranja vrhunska, to je bukvalno Counter Strike za telefon :) A usput je majka za ubijanje vremena.
 
Gde to igras na telefonu sto mu 27" ekran nije dovoljan :D

Nema bolje igre od Clash Royale za telefon. 3 min partije, multiplayer, mehanika igranja vrhunska, to je bukvalno Counter Strike za telefon :) A usput je majka za ubijanje vremena.
Na telefonu i racunaru ali malo slabije na racunaru. Clash takodje igram ali mnoogo slabije, ranije sam pre AOCa igrao samo Clas, probao sve SuperCelove igrice ali me Clash najduze zadrzao. Meejutim i on je sada dosadan nema noviteta dosadan. U nasem klanu sam i jedno vreme je bas bilo dinamicno, neke ljude iz klana sam i licno upoznao [emoji2].
U AOCu ima dosta nasih Balkanaca li nema sanse da svi budu u istoj kuci odma svadje [emoji16]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Било давно кад сам играла The Witcher-a, сигурно има једно 10 година. Кренула ја јуче да играм, кад оно на самом почетку некаква епидемија, људи у карантину, што ме то подсећа на нешто.
Иначе, одлична игра, али то сви већ знају.
 
Single ~ Control, Shadow Of The Tomb Raider, Forza 4

Online ~ Apex, Dota 2
 
Pre neki dan bio je na dobrom popustu Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. Pre sam imao samo običnu verziju, pa rekoh da je okrenem još jednom. Na tom popustu kupih i Deus Ex: Mankind Divided.
 
Deus Ex: Mankind Divided - totalno razočarenje (mehanika igre)
 
Završila Life is strange 2 pre par dana. Priča je očekivano emotivna sa odličnim soundtrack-om. Kraj koji sam dobila nije idealan, ali sam zadovoljna. Jedina zamerka mi je lik Danijela koji mi je jako išao na nerve od 3. epizode, kao i što pri kraju postaje previše politička za moj ukus i plus su provlačili propagandu „američkog sna". Ali sve u svemu, solidna igra koja je za nijansu lošija od keca, barem meni.

Poslato sa Huawei P10 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno