Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

Alan Wake,odigrao dva chaptera od šest.Uvek je nekako preskočim a igra je skoro klasik,barem po redditu
 
Ghost Recon Wildlands sam igrao nekih 10tak sati kad je izasao, bio je buggy mess pa je ostao on hold...

Pre neki dan ga instalirah ponovo i bas mi je legao, spucao vec 20tak sati opusteno.

______________________________________________________________________________________

Py94zly.jpg
 
Ja ga isto cepam sad,posle skoro godine pauze.Onog ebenog Predatora nemogu nikako ubit,doveo pojačanje rebela,al ne pomaže,izgleda moram još bildat

BTW kako napraviš SS bez huda?
 
Hell let loose,probajte.

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Jel cemu, kako ti se cini?

Meni prvi utisci bili loši, ali sada je dosta bolje, kad sam se malo navikao, plus su sredili neke stvari u međuvremenu. I dalje ima gluposti, posebno su povremeno skrnave reakcije igrača na odbijene lopte, a i prijem bude užasan jednom-dvaput po meču. Ostalo je dobro, pre neki uhvatih sebe da poredim utakmicu Liverpul - Siti sa novim PES-om i ima mnogo više sličnosti nego pre.

Najveći problem je bila konekcija, ali to su popravili. Ostalo je da meni pre početka onlajn utakmica jako laguje kada si domaćin, kapiram da će i to da srede uskoro.
 
Ja ga isto cepam sad,posle skoro godine pauze.Onog ebenog Predatora nemogu nikako ubit,doveo pojačanje rebela,al ne pomaže,izgleda moram još bildat

BTW kako napraviš SS bez huda?

"-" na numpad delu gasi HUD

Predatora sam presao iz negde 20tog puta, solo sa ovim mojim saborcima i vec sam mislio da sam totalni **** sto se toliko mucim pa onda videh po netu da mnogim ljudima borba jeste preteska. Naleteh na tu misiju slucajno tokom levelovanja, negde lvl 12 sam bio.

Mada kad se skonta mehanika i nije toliko tesko koliko je bitno dobro pozicioniranje.

Inace video sam da si vec dosta igre presao. Ja moram prvo oruzja i dodatke izgrindati, pa mozemo neku coop misiju neki vikend :)
 
Другари, завршила сам Skyrim (има ту још да се игра, али не бих више :D), шта ми препоручујете слично?
Од RPG играла сам: Fable, Dragon Age, Kingdom of Amalur, можда још нешто, не сећам се.
Тренутно, као пензионер, играм Microsoft Solitaire на W10.
 
Другари, завршила сам Skyrim (има ту још да се игра, али не бих више :D), шта ми препоручујете слично?
Од RPG играла сам: Fable, Dragon Age, Kingdom of Amalur, можда још нешто, не сећам се.
Тренутно, као пензионер, играм Microsoft Solitaire на W10.

Divanity original sin 2, izometrijski rpg party based
Elex - -klaasican rpg na Gothic foru
 
Другари, завршила сам Skyrim (има ту још да се игра, али не бих више :D), шта ми препоручујете слично?
Од RPG играла сам: Fable, Dragon Age, Kingdom of Amalur, можда још нешто, не сећам се.
Тренутно, као пензионер, играм Microsoft Solitaire на W10.
Dragon's Dogma, Witcher 2 i 3, Dragon Age Origins i Inquisition, Pillars of Eternity II, Final Fantasy XV, Star Wars The Old Republic, kao sto rece covek, Divinity Original Sin 1 i 2, Elex.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Хвала @exste @Xepoj87
Играла сам Witcher 2, Dragon Age Origins, Divinity, али овај Elex звучи јако занимљиво, само што моја крша од компа неће моћи то да покрене.
Пробаћу нешто од овог осталог.
 
Probaj Dragon's Dogma, ona je malo manje zahtevna, a ima jako dobre i unikatne borbe sa velikim cudovistima i verovatno najbolji sistem specijapnih pokreta i magija koje sam ja ikada video.
Prvih sat vremena mi je bilo onako, a onda sam do kraja igre ostao zalepljen za stolicu :)

Mislim da je za razliku od Elexa koji zahteva nesto poput gtx 970 za solidan gameplay, DD zahteva gyx 760...
Ne za minimum naravno, to je ispod toga, ali ko moze da igra na minimum igru, neka saceka novi komp, jer igre samo jednom igras prvi put i treba ih odigrati kako dolikuje, pogotovo rpg :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja bih, pored pomenutih, dodao i Kingdom Come: Deliverance. Igram ga trenutno, i mogu reći da je među boljim igrama koje sam igrao. Doduše, zahtevan je jako i bagovit, al vredi istrpeti.

Dragon's Dogma je isto odlična, ali skroz drugi tip igre (možda negde na pola puta od Skyrima do Dark Souls-a (koji takođe od srca preporučujem).

Ako je mašina problem, ima gomila starih stvari koje valja odigrati ako su slučajno preskočene - Kotor 1 i 2, Vampire: The Masquerade – Bloodlines, itd. (nisu baš open-world epic fantasy RPG kao Skyrim, ali meni lično mnogo bolje igre).
 
Meni je dobar.
Ogranicen u nekim stvarima, ali mi je bilo zanimljivo.
Imam jedan moj zanimljiv snimak iz Elexa :)




Pa koji crni Kingdom Come, meni na 1070 nije radio na 1080p, sada sa 1080ti u sli, dobijam 10-20fps u gradu na 4k...to je trenutno najzahtevnija igra koja postoji :)
Dobra je, ali mora novi komp za to, makar na medium-high da moze da se igra :)

I opet, to nije fantasy uopste, vec vise true-life rpg :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ Pa da, zahtevno je poprilično (ili pre možda bagovito, jer malo ide zakucano na 75, malo padne na 30 (uglavnom u cutscene-ovima, mada i u igri padne nekad na 55-60, sve ovo na 1080ti u 2k na very high i odvrnutim view distance vrednostima).

I jeste više true-life nego fantasy (mada i dalje ima nekih elemenata, poput blage alhemije itd.), ali je najsličnije onome što je Skyrim obećavao (iako ne i ispunio, barem po meni).
 
Минимум за Dragon's Dogma је i5, а мој је i3 прве генерације, и графичка је слабија, тако да и та отпада. Vampire: The Masquerade – Bloodlines сам играла баш давно.
Вероватно ћу, поново играти Mass Effect или Dishonored.
У међувремену, ту су карте :D:D
 
Igraj Gotik 2 - Noć Gavrana, najbolju igru koja je ikad postojala... Možeš i Arx Fatalis .
 
Poslednja izmena:
Gothic 2 je fantastična igra, pečat i potpis.
Ako nisi gadljiva na outdated grafiku, Arcanum obavezno, i naravno Fallout: New Vegas, najbolji 3d Fallout bez dileme - ima da se pazari ultimate edition sa svim DLC-ovima za 2-3 jura stalno, a na Nexus Mods ima bogaoca sjajnih modova.
 
Poslednja izmena:
Fallout: New Vegas игралаааа.
Немам проблем, скоро сам по стоти пут играла први Half Life и Halo. Битнији су ми прича и gameplay од графике.
Нешто ћу већ да смислим, па ћу доћи да се похвалим :d
Хвала на свим предлозима. :)
 
Witcher 3, Baldur's Gate serijal, Planescape: Torment... sve remek delo do remek dela
 
Mene bas smaraju ti RPGovi gde furas vise karaktera, ja sam i Fallout2 ispeglao solo... +1 za HallowKnight i probaj Salt and Sanctuary isto dobra stvar na taj fazon

sto se tice Gothca po meni je sasvim dobar Risen serial igara , bas je onako advanturast
 
Poslednja izmena od urednika:
To each his/her own, kako se kaze, ali to ne menja cinjenicu da su i BG i PS:T remek dela.

Doduse, po mom misljenju, preduslov je da uzivas da citas, posto, za razliku od modernih igara, nije sve sazvakano i teksta ima na pretek.
 
Nazad
Vrh Dno