Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

^ cekam ortaka da se vrati iz Pariza sa Magicom i drugog ortaka sa PS3 pa od sledece nedelje cu znati da li moze ili ne...
 
^ Jel si rekao tom ortaku sa PS3 da ne postoje garancije da mu PS3 nece banovati ili nekako drugachije onemoguciti da zauvek ode na PSN :) Evo Bane ima i Android telefon i PS3 ali nije lud da proba, GT5 vredi vishe od svega toga :), zbog GT5 je i kupljena konzola u startu :d

Primetite kako su uvek ovi tutoriali vezani za pirateriju uvek od nekoga kome engleski nije maternji :) Zato piraterija njima nikada nece da napravi veliki gubitak, glavna trzishta su uvek u tome uvek slabije informisana i ne jure toliko da imaju pirateriju, jer ima se :)
 
Poslednja izmena:
Nemam nista od uredjaja kojim bih mogao da probam psfreedom, bedak. Ladno digitronom mozes da hakujes ps3, smejao sam se ko lud :)
 
^ Jel si rekao tom ortaku sa PS3 da ne postoje garancije da mu PS3 nece banovati ili nekako drugachije onemoguciti da zauvek ode na PSN :) Evo Bane ima i Android telefon i PS3 ali nije lud da proba, GT5 vredi vishe od svega toga :), zbog GT5 je i kupljena konzola u startu :d

Primetite kako su uvek ovi tutoriali vezani za pirateriju uvek od nekoga kome engleski nije maternji :) Zato piraterija njima nikada nece da napravi veliki gubitak, glavna trzishta su uvek u tome uvek slabije informisana i ne jure toliko da imaju pirateriju, jer ima se :)

ortakov PS3 nikad nije ni video online :D
it will be hardly missed :D
 
Ljudi i meni bi trebao neki link za verziju 3.41 jel sam jos na 3.40.
 
ja cu ovo prvo da probam kod druga u igraonici kad mi stigne ploca :D,taj ps3 je ja mislim jos na neku verziju 1.xx :D
 
Na oficijalnom sajtu mozete preuzeti jos uvek 3.41. Uvek kasne u odnosnu na automatski Update. Link.
 
hehehe
imam ja evropski 3.41 PUP file tj firmware
ako neko hoce da mi pozajmi na jedan dan megaupload premium da uploadujem odavde
pa nek posle menja sifru :)

moze i rapidshare...
eto da vam ucinim

btw.. ono jeste digitron, ali ne bilo kakav digitron :) vrlo kvalitetan i moderan digitron, u osnovi mini kompjuter upakovan tako da izgleda kao digitron.. moze da se programira , cak i u ASM jeziku procesora koji je unutra. :) a onaj sto je napisao psgroove port za taj "digitron" je matematicki genije... vec se dokazivao ranije samo u drugim poljima (malo sam citao)
 
nadjite nekog sto ima HTC android :)
mislim dileme nema.. ovo stvarno radi... samo treba obezbediti usb-karticu/telefon/digitron :)
 
Evo ja se javljam... Docicu i poneti HTC Desire ako neko hoce da rizikuje svoj PS3 da proba... BTW kad tako odradis dokle je posle aktivan hack? Do sledeceg restarta?
 
ja nisam iz BG
moraces da nadjes nekog drugog :)

sony se nece pokvariti sigurno.. ili ce raditi ili ne
elem, nadji samo nekog ko je odoleo iskusenju da ode online i skine 3.42 :)
tj. 3.41 je OBAVEZAN

hack je aktivan dok je sony ukljucen tj. do sledeceg restarta... (bar mislim)... telefon moze i da se iskljuci jednom kad se ucita ... i tako to...
nego, hocete li vi evropski firmware il necete? necu 100 put' da pitam? :)
 
PS3 3.41 FirmWare Update - TorrentLeech

IZ NFO-a:

NOTE: FirmWare updates are REGION FREE(yes, you can use it either
if you have NTSC or PAL console)
 
ja nisam trazio premium da bih nekoga zajebao... nego znam da na rapidshare kad uploadujes kao obican user.. to drugi mogu da skinu samo 10 puta a posle se automatski brise..

pa sam mislio da podignem kao premium.. da bi trajalo

zabole me za rapidshare, ja koristim bittorrent i usenet, a drago mi je da je firmware univerzalan, jer to olaksava stvari.

prosto je neverovatno koliko ima sitnih dusa ovde.. samo cekaju da napravis gresku (ili da oni to tako shvate) pa da se nasladjuju i provociraju
 
Kupicu PS3 kada bude 100 posto potvrdjen hack. Dotad, PC gaming only.

PS. Zabole me za PSN, i da furam originale ne bih nikad otisao online, bas kao sto su rekli neki useri pre par postova.
 
hehehe
ja cu probati hack vrlo brzo
izasla je verzija psgroove za htc_hd2 (a koji ja imam vec mesec dana)

meni nije jasno sta znaci to "100% potvrdjen hack"
covece to je potvrdjeno vec 20 dana.. sta ima da se potvrdjuje, samo treba tool odgovarajuci (jailbreak i/ili klonovi), ili softwerska resenja za telefone/digitrone i cepaj! :)
 
FirmWare 3.41

Evo, što sam skinuo sa linka koji mi je dao xWolf, UPno sam na TPB.

http://thepiratebay.org/torrent/5817896

Kliknite i skinite.

Seedujte.

Popodne ću da ostavim i na računaru kući da seeduje.

Ide li ovo moje čudo? Do sada nisam postavljao na TPB, ne znam da li sam sve dobro odradio.
 
Poslednja izmena:
Rumor: PSJailbreak team fights back, new v3.42 update coming next week


LINK
 
Nazad
Vrh Dno