Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Jel nacuo neko nesto poslednje od onog lica "koji je na odmoru i kad se vrati krajem avgusta ce izbaciti cfw"?
 
nije kraj avgusta
 
ficoooooooooooooo, izgleda dobre vesti za tebe, ima nade :D

Great news comes from one of the former administators of PSX-SCENE, GaryOPA. He tells us today that he has been in touch with Team Gitbrew, and that they have been able to put together a heavily modified PSL1GHT setup, to do the impossible, sign a package for a system running OFW v3.60+!

To quote GaryOPA some more, "We are talking about NPDRM and the v3.60+ problem. -- Previously only those with an official Sony PS3 SDK could do anything, and still in a limited fashion."

Gitbrew also adds that they are diligently working on bringing their tools to everyone, including those with the new "hack-proof" models. Also, that they are another step closer to having working PUPs for consoles v3.60, and more. Also, being that they are using an open-source project, like PSL1GHT; everyone will be able to enjoy their work!
 
mani da ga lozis.... smorio nas je i ovako sa tom kuknjavom :)
 
Skinuo sam davno jednu igru koja je jalbrekovana pa me interesuje da li moze da se igra trenutno na narodnom fw ili treba nesto izmeniti
 
Moze pomoc? Stavljen CFW, mulyiman, GT5 prebacen na interni HDD. Probao da pokrenem i trazio mi Update 1.10 koji sam odbio. U drajvu je originalna igra.

Vec 5min mi stoji crn ekran. Na PS dugmr me vraca u XMB i nudi mi Quit. Gde gresim?

TT SGS
 
Moze pomoc? Stavljen CFW, mulyiman, GT5 prebacen na interni HDD. Probao da pokrenem i trazio mi Update 1.10 koji sam odbio. U drajvu je originalna igra.

Vec 5min mi stoji crn ekran. Na PS dugmr me vraca u XMB i nudi mi Quit. Gde gresim?

TT SGS

Pa sve zavisi koji rip imas, ako se nevaram ima dva ili tri ripa GT5 pa vidi u komentarima tamo gde si skinuo koji radi a koji ne? A ja cu sada da cimenm kolegu da mi kaze koji je on skinuo pa cu postavim ovde pa ces znati sta d skidas ako vec dotele ne saznas nesto.
 
Dc Comics, provereno radi jer je skinut sa TL

TT SGS
 
Evo sada sam se cuo sa kolegom i kaze mi da je on prvo skinuo neku od 13 gb koja mu nije radila pa je onda skidao ponovo neku od 20 gb i ta mu radi, a sto se tice update igara na ps3 slobodno mozes da radis update jer samo moze da ti bude bolje na igrama a na cfw ti to ne znaci nista, tako da se ne brines slobodno radi update igara jer neces poremetiti cfw.
 
Tu od 20gb i imam... trenutno sam sprecen, pa cu probati kasnije.

TT SGS
 
resio sam sinoc... trebalo je da se pokrene onaj Permission fix, a taj update 1.10 koji mi nudio - trazi FW3.60, pa sam preko multimana skinuo 1.09 i stavio njega.
 
Da li je neko uspeo da spusti FW3.60 na 3.55 i kako ?
 
Ovo je neka nova vest, vrlo moguce da 3.70 ima neku rupu, samo to jos neko pametan da shvati i napravi soft resenje
 
3.55 je bez problema mogao da se spusta na 3.41 (jos nije postojao kcfw), i to je bilo podrzano kod svih, lako i jednostavno, e sad neki visi spustiti na 3.55 je nemoguca misija
 
Logican potez bi bio da se razbije neki 3.60+ ili ti 3.70fw i onda sve igrice do tad bi radile, pa oni izbace 4.00 i tako u krug .....
 
tako ce i biti samo je pitanje KADA...

mozes pokretati 3.60+ igre ako postoji patch uz pomoc kog ce raditi na 3.55 kao LA Noire itd...a za neke je nemoguce napraviti patch, kao za Dirt3 npr koji bi samo i igrao... -.-
 
tako ce i biti samo je pitanje KADA...

mozes pokretati 3.60+ igre ako postoji patch uz pomoc kog ce raditi na 3.55 kao LA Noire itd...a za neke je nemoguce napraviti patch, kao za Dirt3 npr koji bi samo i igrao... -.-

Pa ako ti se vec toliko igra ta igra a ti kupi original. Neko je bio ovde napisao da je dirt sada oko 18 funti sto nije vise neka para ako ti se vec toliko igra ta igra.
 
Morao bi da stavi 3.60+ fw a onda vise ne bi mogao da igra igre sa hdd-a.
 
Ja ću kad odigram ovo što sam poskidao prodati ps. nekako mi se čitavo gaming tržište zgadilo. dve do tri igre izađu u toku godine i kad ih pokrenem na ps-u grafika loša u pm (naravno u poređenju sa pc-om)
xbox mi je nekako kompletnija platforma, jest da i njih hebavaju sa tim FW-ovima ali puno mi je zabavniji bio nego sad PS. tada kad sam ga imao išao mi je na tuki jer je bio stravično glasan a sad je i to rešeno sa slimom. međutim treba lepo čekati novu generaciju, ova više nema šta da ponudi.
 
Nazad
Vrh Dno