Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Toliko o tome :)

Sad će sve nove igre u sebi sadržati update za 3.42 verziju i zdravo djaci ;)
 
Polako, ne sumnjam ja u hackere ;).
 
Pa dobro, za pola godine će srediti i 3.42 verziju, onda će Sony izbaciti 3.43 i tako u krug dok ne izadje PS4 sa još ludjom zaštitom :)
 
xWolf-e, pošalji .... nek spava jedan i kod mene, zlu ne trebalo ..... :) :) :)
 
Kad kažem nove igre, mislim na sve one koje još uvek nisu isporučene na tržište.

Tako da će GT5 sigurno imati FW 3.42. A ako hakeri budu vredni, možda i 3.43 :d
 
Ja se odma' updateovao :)

Kad ps3 bude razbijen ko xbox nekad, da moze sve online kao sa originalima, ukljucicu se :D
 
Ti ko ovi hipohondri sa vakcinama, brze-bolje zlu ne trebalo.:D
 
Nema veze, bolje spreciti nego leciti.:D
 
Nista, bar imamo prvi odgovor SONY-a. Nisu sami isforsirali pirateriju, i to znamo :D
 
Jak im je odgovor, mogli su makar da sprece DNS hack :).
 
Jel neko čitao novi Licence Agreement?

Ima li nekih novih "uslova korišćenja"? (mrzelo me da čitam)

Inače, novi 3.42 firmware je narastao na 167MB.
 
Mene su firmware-om "razveselili" prilikom jutrosnjeg konektovanja... nego, jeste li sigurni da je 167 MB? Caskom se "skinuo", a nije mi net bas toliko brz... valjda me nece sacekati neko "dopunjeno i prosireno" izdanje... ;).

P.S. Ne citam agriment jos od pre par verzija. Taj je obuhvatao gotovo sve ukljucujuci i bicevanje na kucnoj adresi, pa racunam - nemoguce je da su dodali jos neku perverziju....
 
Poslednja izmena:
mogu samo da kazem da ste trebali da skinete 3.41 pre 2 dana
sad je kasno :)

on je od koristi samo onima koji su na starijim <3.41 verzijama

ako ste vec (kao ivanr) updateovali svoj ps3 na 3.42, nece vam 3.41 ni trebati (hehehe)
inace 3.41fw je isto oko 165-170mb
ne mogu tek tako da vam posaljem

ako je neko siguran da potvrdi da je firmware isti za ceo svet onda cu vam dati link koji sam nasao (jos uvek je 3.41).. ako se razlikuje evropski i americki ps3 fw onda nisam siguran koji je u pitanju, posto me mrzi da ispitujem odakle je sajt:
http://downloads.exophase.com/685/ps3-firmware-341/
ja sam moj skinuo sa UK ps3 sajta tako da je sigurno "nas"
 
OK. Skidam. Pazi, ja sam pozajmljivao konzolu od druga, da bi okrenuo GOW3, i bila je na nekom smešno matorm FWu. Ja sam morao da je UpDate-ujem, ovde sam i pitao za savet kako preko USBa, jer kući nemam net, nego sam morao ovde na poslu da skinem, a kući da UpDateujem.

Pa za slučaj da mi naleti tako neka polovnjača od nekog strendžera kome stojala u selu, i igrao samo kada dodje u Srbiju, da mogu da je popnem na 3.41, a ne preko.

Nadam se da sam sada jasniji, .... a možda i provale DownGrade kao na PSPu, pa neka ga ..... ne zauzima mnogo mesta na HDDu....
 
Ne bi trebalo da se razlikuje firmware za razlicite regione. I kad cemo dobiti neki opipljivije informacije za taj jb, kad se moci da se kupi, kako da se nabavi i sl? Da znam da li da updateujem, ili da jos cekam.
 
Ako hoces da koristis aktuelnu verziju JB onda nemoj da radis update (naravno oprostis se odmah od PSN)... To ti je jedino sigurno... Da li ce i kada ce izbaciti verziju koja radi sa FW 3.42 je pitanje...

Koliko sam shvatio iskoristili su bag sa prijavljivanjem USB uredjaja (ima tacan red kako mora) izazivajuci Heap overflow... Posto je bag softverske prirode, nije tesko zatvoriti ga (sto su vec i ucinili preko novog FW)...

Znaci JB je ogranicen na 3.41 i dok ne nadju novu rupu nemoj raditi upgrade ako zelis da ga koristis... Naravno, oprastas se od PSN i MP, ali si to vec znao...

Da bi konzola bila razbijena mora bag da bude hardverski... Sve ostalo se brzo popravi :D
 
PS3 se sad provaljuje sa bilo chime shto mozhe da pokrene aplikaciju i ima usb. Ima snimaka kao pokrecu PSFreedom preko Palm Pre telefona, Nokia N900, pa chak i preko digitrona. :D
Mada je ovaj novi FW sad zatvorio rupu, al sad ce trka opet.
 
magicmasteru.. opet ti kazem
nisam siguran.. posto na svim sajtovima gde sam posecivao.. bilo oficijelni bilo oni drugi.. kad linkuju ps3 firmware, posebno stavljaju americki firmware a posebno evropski (ustvari UK)

da l' namerno il' slucajno ne znam
najbolje da neko skine i evropski i americki firmware pa da uradi binarno uporedjivanje (file compare) moze i u total commanderu

ako je tacno ono sto spekulisu, americki firmware ne moze na evropsku konzolu i obrnuto.. ili jos gore - ako stavis americki firmware na evropsku brikovao si je....

zato ti kazem.. ja sam skinuo pre 2 dana 3.41 firmware sa UK (evropski) oficijelnog playstation servera

ako bas zagusti, poslacu nekome ko moze da garantuje da ce staviti na neki hosting server da stoji dok ljudi ne poskidaju... skidam nesto trenutno sa neta, ako krenem nekome da uploadujem, sve ce se usporiti
 
Pa jel probao neko, konačno ??
 
ako je tacno ono sto spekulisu, americki firmware ne moze na evropsku konzolu i obrnuto.. ili jos gore - ako stavis americki firmware na evropsku brikovao si je....

Naravno da američki neće raditi. Isto kao što ni DLC sa američkog PSNa ne radi na evropskim igrama i obrnuto.
 
Nazad
Vrh Dno