Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

multiman takodje je prevazidjen tj dean batalio ps3 scenu jos pre 2-3 godine.verujem da moze i znam da ima pecovana verzija za hen zbog dekripcije ps2 iso-a ali licno ne koristim,nemam hen konzolu vise.webman za mauntovanje ps3 i ps2 igara,irisman za ps1,ostalo retroarch.
 
OK, aj probacu malo da se igram sa tim webmanom i ostalim stvarima, do sada se nisam time bavio. Jel mogu sam da napravim .iso ili moram da nadjem vec neke posebne?
 
hack je jedno,nabavka iso-a je drugo.piraterija nije sta i kakav cu softver na svojoj konzoli da vrtim.

don rile:

jesi,sad vec meni impliciras sto je nekulturno.ripovi diskova tj iso-a rade savrseno,pretpostavljam da pitas za krekove koji su odavno nepotrebni.HEN ima problem samo sa ps2 iso-om tj ne moze cist iso mora dekriptovan tj ps2 classics format.
 
Dobro, necemo sad ici u krajnost. Mozda sam samo spomenuo nesto sto vec svi znamo, a mozda i nisam... Kako god, izvinjavam se.
OK, pozabavicu se malo sa webmanom cisto da vidim kako to sve funkcionise sa njim. Koliko sam skontao, brze je i lakse.
 
Jel instalirao neko HEN na 3004A, jel radi?
 
Odlicno, jel ima neki tutorijal proveren ili na YT da jurim?

Hvala na odgovoru.
 
kao i uvek samo zvanicni pisani od kreatora exploita.ti sa yt znaju da brikuju konzolu,a tim modelima nema popravke posle.
 
Jel ima još uvek nekoga da koristi PS3 sa ovim HEN-om? Kakva su vam iskustva? Meni je bilo mnogo bolje sa REBUG CFW. Sa ovim glupavim HEN-om mi povremeno zakuca konzola i sama se restartuje, neke igre nece da mi rade dok su na REBUG radile...itd.
 
Pozdrav... uzeo sam PS3 prosle godine 500Gb SuperSlim sa instaliranim igricama.
Hteo sam sad da ubacim ja jos neku... softver je 4.82 i ima HAN. Skinuo sam igrice sa PsnStuff ubacio pkg u root od flesa, a rap fajl u exdata folder. Medjutim kad instaliram igricu nece da je pokrene izbacuje da “obnovim licencu u Ps store”. Tako za svaku igricu. Moze li neka pomoc? :)
 
Updatovao sam firmware na 4.85 i sve mi se izgubilo. Kako sad da vratim multi man i da instaliram igrice ? Probao sam preko ps3xploit.com , kad hocu da instaliram hen on ucita do 100% i kaze failed . Ako ima neki video kako to da sredim molim vas pomozite mi . Hvala.
 
video tut:



ako brikujes ps3 on ti je kriv,ali pljuvali smo ga u proslom krugu tutorijala za 4.84 tako da su mu tutorijali dobri i ne bi trebalo da imas problema,ali garancija nema.
 
video tut:



ako brikujes ps3 on ti je kriv,ali pljuvali smo ga u proslom krugu tutorijala za 4.84 tako da su mu tutorijali dobri i ne bi trebalo da imas problema,ali garancija nema.


Sredio sam sve , lepo radi . Ima li pes 2020 sa ps3 ? Trazio sam ali sve nadjem transferi 2020 nigde nema pes 2020 .
 
Pozdrav svima.
Vi ste mi jedina sansa pre nego udarim Restore/Format console i vratim ps3 na fabricka podesavanja, ali cu pri tom izgubiti sve igre, save games, naloge i sl. a to mi se ne radi bas, ako ne moram....

Naime, oko nove godine sam odneo majstoru u Nisu moj ps3 jer je poceo da stuca i slabije da radi. On kaze da mora hard disk da se zameni jer je ovaj pred riknjavanjem. On ga zameni ali kad sam bio da ga podignem, bio je upaljen jer su se jos uvek prebacivali save games na taj novi HDD, i vidim neke ikonice u meniju koje nisu bile tamo. Sta je to, poce ovaj da muca....tuc muc, uglavnom lik je (valjda, ne razumem se apsolutno u to) jailbreakovao moj ps3, tj taj novi HDD bez da me je bilo sta prethodno pitao....Ja mu kazem zasto si to radio, on kao ma samo ga ugasi i neces imati problema. Ja sam ga valjda ugasio, igrao sam neke igre u januaru cini mi se, sve ok radilo i vise nisam pridavao znacaj svemu tome. Napominjem da se nalazim u crnoj gori, i ne mogu da odem opet u ovaj servis da vidim sa njima...

Sve dok nisam malopre upalio ps3, i kad vidim da mora system update, i ova poruka se pojavi na ekranu kad probam da odradim system update.
IMG-8f994d7466b401a71eb871f1e3f21426-V.jpg

Ne vidim neku opciju da mogu da de-instaliram bilo sta od toga koje me sprecava da uradim ovaj novi update sistema, niti mogu bilo sta da obrisem lutajuci po meniju sonija.

Da li neko ima ideju kako da se izbavim iz ovog sr*nja, bez da radim format/restore citave konzole?

Posto sam na netu nasao info da ako bi se instalirao novi official firmware, on bi izbrisao valjda taj HEN i sve te gluposti i kao sve bi bilo ok. Probao sam da skinem novi update 4.86 (koji je valjda izasao 30 marta 2020) sa zvanicnog SONY sajta, formatirao sam USB na FAT 32, snimio update na njega, ali ne mogu da pokrenem update na konzoli pa da dodjem do dela gde kaze update via System Storage, jer me je*e ova slika gore.

Isto me zanima koja je opasnost od banovanja konzole, naloga od strane Sonija...akcenat je na izbegavanju ovoga naravno!

Hvala unapred, ako je neko voljan (i ako je potrebno) da se preko vibera objasnimo, nek sibne pm.
 

Prilozi

  • IMG-8f994d7466b401a71eb871f1e3f21426-V.jpg
    IMG-8f994d7466b401a71eb871f1e3f21426-V.jpg
    182 KB · Pregleda: 15
Moze li cech-4304a 4.86 da se odradi?
Odradio sam , instalirao Hen,multiman,instalira igru,ali ono sa rap fajlom zbog licence nece da odradi nikako.
sta sam zgresio i da li opet da odradim ispocetka?
 
u suštini ispočetka.i znam da godinama slušaš o multimanu kao rešenju za sve ali je prevazidjen bar 5 godina,jeste pečovan za HEN ali je to prastar softver pisan za 4.82 cfw i brdo nasumičnih bagova se dešava svima svo vreme...

webman MOD,managunZ i irisman se aktivno razvijaju i sa HEN-om na umu,i sad već sa webman MOD-om npr možeš sve što ps3 i može...
 
Može pomoć
Imam PS3 konzolu debelu model CECHG04 nikad otvarana
Hoću da ubacim PS3HEN HFW 4.89.1 gledao na youtube i sve radim kao oni ali postoji problem
Kada ubacim flešku u konzolu i upalim je i udjem u system update konzola ne vidi HFW 4.89.1
Fleš je formatoran na FAT32
Konzola vidi fleš
Tako da se mučim dva dana i ne mogu da instaliram HEN HFW 4.89.1pa onda multiMAN i da ubacim igre
Moze pomoć kako da instaliram ili da pokrenem instalaciju HEN HFW 4.89.1
 
Nazad
Vrh Dno