Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Kako je psp povezan na ps3? Nije mi jasno koja je svrha igrati ps3 igre na pspu pored ps3a.
 
Postoje 3 načina da se PSP poveže na PS3:
PSP se poveže na PS3 bežično (PS3 glumi access point)
PSP se poveže na bežični ruter na kom je i PS3
PSP se preko interneta poveže na PS3
 
Nego jel neko sa foruma probao neki hack ??
 
Ja josh uvek chekam Desire...Neverovatno da im vec nedelju dana ne stize telefon u Telenoru -_-
 
Moze od skoro i sa iPhone-om :)
 
Da, ali samo sa 2g iphoneom i ipodom prve generacije.
 
iPhone 2G i 3G, iPod Touch 1G.
 
Ne moze sa iPhoneom Backup Manager, a zbog toga valjda ovo i radimo :)
 
Jel je moguce da jos niko nije probao da skine nesto i isproba ? Portova za psfreedom ima sad vec dosta, gde su utisci? Ja bih prvi probao kad bih imao jedan od podrzanih uredjaja.
 
ortak sa HTC Magic se vratio, ali se "buni" da mu se ne desi nesto telefonu... cak je pokusao sa odbranom: "ja nemam Magic, vec Sapphire... nije to isti telefon ... " :D

btw, kolika je garancija na aparat u VIPu? da mu i tu razbijem iluzije :D
 
Loool, stvarno ima vuna na ovom svetu koliko hoces:) ja mislim da je godinu dana u vipu.
 
ima jedan covek iz Novog Sada, upravo je sklopio (na osnovu seme) usb karticu sa MCU... u toku je testiranje ispravnosti.
Ako sve prodje u redu, prodavace (tj. pravice) iste za oko 2-3.000 dinara

izvor je forum emuglx
 
Jel je moguce da jos niko nije probao da skine nesto i isproba ? Portova za psfreedom ima sad vec dosta, gde su utisci? Ja bih prvi probao kad bih imao jedan od podrzanih uredjaja.

mozda niko nece da rizikuje PSN account?
 
kazem, imam konzolu koja nece (a i nikad nije) videti internet... samo da nadjem neki podrzan uredjaj...

btw, ortak sa Magicom (kome smo najzad objasnili koji mobilni ima i do kada mu vazi garancija) se sada ogradio sa time da ne zeli CM 6.0 & Froyo 2.2 Android jer je "supalj"... ali spremno je "volontirao" Tatoo od klinca cim bude mogao da se koristi za PS3 hack... :D
 
Evo uradjen je psfreedom za iphone, zena mi ima 3G i chim dodje sa posla probacu :) Mislim da se teshko rizikuje banovanje PS3 sve dok vratim sve kako je bilo kad odem na PSN 3. Novembra :) Ako uopshte i mogu da banuju konzolu kao X360. Ako je u pitanju samo PSN account, e za to me mnogo zabole, napravim drugi, samo dok mogu da vozim GT5 online :d
 
Evo uradjen je psfreedom za iphone, zena mi ima 3G i chim dodje sa posla probacu :) Mislim da se teshko rizikuje banovanje PS3 sve dok vratim sve kako je bilo kad odem na PSN 3. Novembra :) Ako uopshte i mogu da banuju konzolu kao X360. Ako je u pitanju samo PSN account, e za to me mnogo zabole, napravim drugi, samo dok mogu da vozim GT5 online :d

Ne bih se bas igrao sa tim da sam na tvom mestu, jer, koliko sam citao, banuju po MAC adresi, upravo da ljudi ne bi radili to o cemu pricas....
 
Ali kako ce da me banuju kad obrishem sve fajlove i odem na PSN kao i pre freedoma ? Ja mislim da oni mogu da provale ko koristi freedom samo ako koristish backup manager dok si online. Ne znam kako bi mogli da te provale ako imash backup manager instaliran a igrash neku originalnu igru, pa nije ovo Star Trek :d

Mislim da ce se do 3. Novembra znati i da li treba obrisati neke dodatne fajlove (logove?), ili shta uopshte banuju, gde si uopshte video da su nekoga banovali i da ne moze na PSN ?

edit: Evo sad guglam i ima nekih banovanja iz 2009 i 2008 godine, nemam pojma zashto :) Ali nigde se ne pominje neko banovanje iz septembra...
 
Poslednja izmena:
Ja uradio Psfreedom sa HTC Droid Incredible, fw virtuous-inc_froyo_rom-v2.6 sa psfreedom_bdvd_inc4 sa psfreedom.com/wiki/HTC_Droid_Incredible. Mogu vam reci da sve lepo i fino radi kako treba. Cak je skinut God of War 3 u svoj svojoj impozantnosti (40GB), pa sam izbrisao neke bonus filmice da bi moglo da se spakuje na FAT32 particiju (32GB max) i jupi, igrao sam se jutros.

Akcija je inace poprilicno retardirana za regularno koriscenje u smislu telefona jer kada je instaliran psfreedom_bdvd_inc4, ne radi wireless. Na ovom konkretnom telefonu to uopste nije bitno jer se u srbiji koristi kao mini tablet, obzirom da je CDMA, ali za bilo sta drugo, malo je cimanje.

U svakom slucaju, stvar fercera.
 
A ti necesh da idesh online kad izadje GT5 ? :) Shto onda kazesh da te cimnem kad izadje za 2G :d
 
Evo cisto da vidis sta se sve prikuplja i salje Soniju iako nismo u Star Treku :d

Other Passive Information Collection via PSN
SCEA may collect information such as PSN account holders' system IP address, IP address-related information, system Media Access Control ("MAC") address, network configuration information, network device information, peripheral information, USB device information, plug-in and monitor information, information generated by the PlayStation®3 system and information about how PSN account holders use PSN and PlayStation®3 users use their PlayStation®3 systems, including download activity, browser activity, gaming activities, forum postings, game profile, rankings, features used and presence on Friends list or block list.

Iz PS3 Privacy policy....
 
Nazad
Vrh Dno