Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

Čekaj Mihajlo, jel će da vidimo kako radi kamera na telefonu?:banana:
 
Toliko o Vejvu... Više niko ni ne priča o telefonu. :d
 
Ja poskidah, sve... al' nikako da se nakanim da metnem telefon na kabl i ubacim ih :d

Aj' malo kasnije cu :)
 
Ja poskidah, sve... al' nikako da se nakanim da metnem telefon na kabl i ubacim ih :d

Aj' malo kasnije cu :)

Mene zanima da li uopste mogu da se instaliraju...jer su to igre koje se placaju preko SamsungApps...
 
U svakom slucaju, u arhivama se nalaze po dva fajla - jedan bude sa .app ekstenzijom, a drugi je .app.img :)
 
Mene zanima da li uopste mogu da se instaliraju...jer su to igre koje se placaju preko SamsungApps...

Ja probao i nece, stoji u kiesu ali je opcija install siva i ne moze da se pokrene.Ima neka fora sa hex editorom da se promeni imei i onda dobijem opciju install ali cim pokrenem izadje neka greska tipa server nesto nesto error i cao. :S:
 
Kakva je situacija sa tim lockovima? Jel' bi shljakala npr. 066 kartica u Wave-u iz Telekoma?
Pare su skoro pa skupljene,akcija sledi... :D
 
066... sta je to, mt:s takodje?
Naravno, bez problema. To mu sve dodje ista mreza anyway :)

Ja sam gurao 065 karticu u ovaj moj jos dok je bio pod network lock-om, radio k'o Doxa :D
 
tih programa nema na app store, pretpostavljam da ih ima na nekom sajtu?
 
KUPLJEN ..juce i to poslednji u jednoj poslovnici plavog operatera u BG-u!

Prvi utisak...wowwww...EKRAN je nestvarno dobar...odziv fenomenalan...u fabrickom formatu poseduje uglavnom sve potrebno...sada sledi "rad" na instalaciji vec kupljenih aplikacija poput Picsel Smart Office-a itd...

Instalirao sam i Ndrive koji sam skinuo sa spanskog samsungapps....ali moracu da iscackam da li se moze srediti uz pomoc nekih alata sa Symbian platforme...probacu i ubacivanje mapa...format je nadam se isti...

Isto tako, nadam da ce nakon dodele nagrada za Samsung Developer Challenge, samsunapps baza biti bogatija za mnostvo korisnih i kvalitetnih aplikacija...zelim videti neki VNC i program za LAN-network sharing...ne AllShare...jer me pustanje ne zanima vec da mogu kad mi nesto zatreba da pokupim sa mreze...ili to ustvari i AllShare moze!
 
Poslednja izmena:
Sta bi sa onim silnim igrama, niko nije provalio kako da se ubudze?
 
Koliko sam shvatio ovo je pravi nacin koji radi za instaliranje igrica,ali nisam bas u potpunosti razumeo...Pa ako neko zna ruski neka prevede :)
Mislim da kaze da se telefon poveze kao masovna memorija, pa da se ode u others pa nesto Aplications bada i tu valjda prekopira igru i onda instalira...
Ali nisam siguran..Ovaj ispod kaze da je uspeo.Znaci da sigurno moze,samo ako neko moze nek prevede sledece:

У меня предложение,можно попробовать приложения прямо с Флехи(установленные)выкладывать и пробовать ставить!То есть подключаем wave как съемный диск.Идем в others на флехе,далее ...Aplications bada....и копируем папки.Потом закидываем на форум и пробуем поставить папки с установленными приложениями на флеху в ту же директорию!!
 
Koliko sam shvatio ovo je pravi nacin koji radi za instaliranje igrica,ali nisam bas u potpunosti razumeo...Pa ako neko zna ruski neka prevede :)
Mislim da kaze da se telefon poveze kao masovna memorija, pa da se ode u others pa nesto Aplications bada i tu valjda prekopira igru i onda instalira...
Ali nisam siguran..Ovaj ispod kaze da je uspeo.Znaci da sigurno moze,samo ako neko moze nek prevede sledece:

У меня предложение,можно попробовать приложения прямо с Флехи(установленные)выкладывать и пробовать ставить!То есть подключаем wave как съемный диск.Идем в others на флехе,далее ...Aplications bada....и копируем папки.Потом закидываем на форум и пробуем поставить папки с установленными приложениями на флеху в ту же директорию!!

Chini mi se slaba vajda


Russian to English translation
I have a suggestion, you can try the application directly from Flehi (installed) computations yvat and try to put! That is, connect the wave as a removable drive. We go to others for flehe further ... Aplications bada .... and copy the folder. Then Throws to the forum and try to put the folder with the applications installed on flehu in the same directory!
 
U ovo drugom linku je dobro objasnjeno.
Otvoriti igru (.app) preko Hex Editora.
Promeniti IMEI (staviti vas imei naravno) ako vam recimo imei ide sa 357865323415678, staviti ga u formatu 3.5.7.8.6.5.3.2.3.4.1.5.6.7.8 (znaci samo staviti sa tackama i zameniti onaj sto je bio vec u apalikaciji kad ste je otvorili i pazite da ne obrisete neku tacku ili istu ne obrisete) zatim tamo gde pise USID upisati vas e-mail (koji ste uneli pri registraciji na samsung apps) i to u formatu sa tackama (znaci [email protected]...) i konacno tamo gde pise DDAT20100813051915IDAT20100813051938,umesto tih brojeva staviti bilo koje proizvoljne brojeve(samo je bito da ih bude isto) znaci recimo da bude DDAT45687632155897IDAT84759632514569.
Sacuvate to,prebacite u c:\Documents and Settings\administrator\Мy documents\Samsung\Kies\Download\Applications\ i instalirate igru.
Trebalo bi da radi.
 
У меня предложение,можно попробовать приложения прямо с Флехи(установленные)выкладывать и пробовать ставить!То есть подключаем wave как съемный диск.Идем в others на флехе,далее ...Aplications bada....и копируем папки.Потом закидываем на форум и пробуем поставить папки с установленными приложениями на флеху в ту же директорию!!
Prevod:

Ja imam predlog, možemo da pokušamo sa vađenjem i instaliranjem aplikacija direktno sa fleš memorije. To znači priključimo Vejv kao "izmenjivi disk" (mass storage). Idemo u "Others" na fleš memoriji, dalje... Aplications bada... i kopiramo direktorijume. Zatim idemo na forum i pokušavamo da ubacimo direktorijume sa instaliranim aplikacijama u fleš memoriju, u isti taj direktorijum!!!

Mislim da tip predlaže da se pokuša sa razmenom instaliranih aplikacija prostim deljenjem sadržaja direktorijuma u koji su instalirane. Inače, oni i memorijske (SD) kartice zovu fleš memorijom, što ona i jeste, tako da je iz ovoga nejasno da li se govori o memoriji telefona ili kartici, ali to i nije toliko bitno za poentu.
 
Poslednja izmena:
Nema leba od ovih igara a ni od bade koliko ja vidim!
 
skini need for speed shift. prvih 500.000 downloada je free, pa ces videti kakva je buducnost bade i igara na ovom fonu. napomena igra ima preko 100 MB
 
skini need for speed shift. prvih 500.000 downloada je free, pa ces videti kakva je buducnost bade i igara na ovom fonu. napomena igra ima preko 100 MB

Hehehe, to je prva stvar koju sam skinuo!
Mozda sam malo i prenaglio sa zakljuckom :d
Gledao sam "EPIC CITADEL" na YT pa sam se malo razocarao jer Wave navodno ima solidno mocniji hardware a sve igre koje sam video na njemu su za celu generaciju iza onoga sto iOS moze da pruzi. Stekao sam utisak da se developeri i sam Samsung ne trude preterano oko Bade.
http://www.youtube.com/watch?v=k8unHVr6Eh8 evo cak i Milestone moze da ispljune bolji frejmrejt od vejva :mad:
 
Pa jel kolko vidis ili si probao pa to kazes?

Probao sam ono sto si napisao gore i ne desava se nista, jedini nacin da dobijem install opciju je da promenim samo imei ali i tad se pojavi greska.

Untitled-4.jpg


edit: i kada sve sto je navedeno na onom linku promenim kako treba isto se desava kao i kada promenim samo imei
dobijem install opciju ali cim pokusam dobijem gresku 51
 
Poslednja izmena:
Onda ne preostaje nista nego da se ceka da programeri krenu da krekuju :)
 
Evo jos malo poredjenja...

[YOUTUBE]uBSIFNWaMzg[/YOUTUBE]

P.S.

Jel' prodaje neko novi/skoro novi Wave? :d
 
Nazad
Vrh Dno