Šta je novo?

Samsung S8500 Wave [BadaOS]

Pa kod mene kuci(a i na faxu) ima slab signal, pa u nekim delovima hvata 3G sa 1-2 crte, a uglavnom hvata 2G, a koliko sam citao Wave(i Wave 2) android rom ima problema bas u tim situacijama.
 
Uzeo danas svoj Wave 1 iz fioke... I kada hoću da uđem u Samsung apps samo me izbaci... Je l' to Wave više nema pristup?
 
Ni meni to ne radi, pise da mora da se apdejtuje samsung apps, odradi apdejt i onda izbaci.. ne znam sta je u pitanju, a video sam da se pojavio cak i neki vajber :d pa i jos neke poznatije aplikacije..

Ali ko j... badu, izgleda da su portovali 5.1.1 na Vejv i navodno radi dobro :)
 
To je sve ok... Ali ja sam bas hteo da uzmem ovako da koristim :) Treba mi drugi telefon pa sam se zagrejao za Wave i Bada :)
A na Google ne mogu ništa da nađem šta se događa
 
Ej, koji si ti imao nick na "Mysamsungwave.com"? Imam utisak da si bio tamo aktivan
 
pozdrav vejvovci, tako li se na srpskom kazuje ?
ko zna dobro engleski nek se raspita kod samsunga ili drugde, pa da nam ovde napise.
 
Wave moje bolje polovine više ne prepoznaje SIM karticu. Ima li mu pomoći? Factory reset ništa nije promenio. Probao sam kartice sva tri operatera, ne vidi ni jednu :(
 
Pozdrav svim vlasicima koji jos uvek imaju Wave I. Cistio fioke i nadjoh svoj stari Wave I naravno sa bada 2.0 za koju svi znamo koliko je bagovita. Interesuje me da li neko jos uvek ima negde na racunaru i zelju i mogucnost da negde podigne na net Bada 1.2 ali full verziju sa boot fajlovima, znaci zvanicnu, ubih se trazeci po netu nema nigde svi linkovi mrtvi. Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da negde na kompu imam 1.2 verziju ali vip.
Ako ti nesto znaci javi ovde ili preko pp.
 
Pozdrav ljudi, da li neko zna jel ima negde da se skine bada 1.2 sa srpskim jezikom. Hocu da dam telefon mami jer je bolji od ovih obicnih nokijica, a android joj ne treba. Nece zena sa engleskim kao da je kineski pa da ne moze da nauci.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
И ја сам га имао. Заиста је био фантастичан. Штета што није могло доста тога да се инсталира. Ако се сећам, није могао вибер, што је мени било јако битно.
 
Nemam pojma gde je moj zakopan, ali je definitivno bio super telefon...
 
Šteta samo za zatvoren OS, ali je bio pojava. Lepo upakovan, kvaitetno izrađen ali šteta za Bada OS. Prodao sam ga bio u roku od 2 meseca ali odmah je bio otišao, mada je bio jedan od stvarno retko dobrih i kvalitetnih uređaja u to vreme.
 
Nazad
Vrh Dno