Šta je novo?

MTS - kontakt telefon poslovnice

ditto

Cenjen
Učlanjen(a)
06.08.2008
Poruke
4
Poena
151
Danas sam pokušao da u Aranđelovcu u dve poslovnice MTS-a pronađem telefon Samsung I5700 i sklopim ugovor ali na žalost bezuspešno jer aparata nema. Uputiše me na 790 servis ali opet ništa. Pokušao sam da kontaktiram telefonom poslovnice po okolnim gradovima, Mladenovcu, Lazarevcu, Beogradu kako bih pronašao telefon ali...

Na MTS internet prezentaciji, kontakt telefona ni jedne poslovnice nema !?:trust:

Pozivom na 790 dobijam odgovor da ni oni nemaju kontakt telefone poslovnica jer se oni "često menjaju"!:mad:

Pa zar je moguće da operater fiksne i mobilne telefonije nema kontakt telefon, ni fiksni ni mobilni? Kako da čovek proveri da li nekog telefona ima ili nema na nekom mestu? Da krene polako kojekude Srbijom?

:wall:
 
Tako je i sa ostalim provajderima. Pokušaj pozivom na 790 pa da oni provere u kojim poslovnicama ima ili idi u jednu poslovnicu, pa neka tamo vide (ako hoće/žele/mogu) da li ima u nekim drugim.
 
Ne znam kako je po unutrasnjosti, u Beogradu ne daju broj, jer navodno vec imaju toliko posla, da ne mogu da se javljaju!
 
Nazad
Vrh Dno