Šta je novo?

The Elder Scrolls V - Skyrim

a meni rodjendan 11 novembra , kakav poklon :D

E pa Dovahkiine, ako igra ne izadje 11-og, dolazim u BG i vodim te u Koshutnjak da lovish zmajeve ... Skyrim ili ne, ja cu 11og da igram FRPG :D pozzz
 
Kako si me sad obradovao :) Svaki dan mi prodje kroz glavu kad li ce neki prvi gameplay video :))) Obavezno kacite link , ko prvi vidi :)
 
Ko ce ovo docekati :Klanjanje
 
Znaci, vilica mi odpala... ali bukvalno. Mada izgleda kao Oblivion na steroidima ,ali ipak znamo sta je najbitnije za RPG zanimljiva prica, likovi, questovi.

Imamo onaj isti hajp kao sto sam imao za Oblivion mozda cak i jaci, s obzirom sto cu ovo moci da poteram u boljem izdanju nego sto sam mogao Oblivion.
 
Ovo i novi Witcher - no comment! ,)
Bruka izgleda, bolje da nisam gledao, ko ce sad ovo docekati :D
 
^^ ne verujem .Dobro izgleda , ali nekako ne prezahtevno :)

kao sto zokocx rece:

izgleda kao Oblivion na steroidima
 
bruka izgledaju one senke u sneznoj sumi...vizuelno ce biti na nivou u to nema sumnje...da li ste primetili stari dobri zvuk koraka sa sve zveckanjem, cuje se na sekund kada trci kroz zaledjenu sumu...:p
 
Kapiram da ce za 1080p sa sve na max, AA 8x trebati neka 6870 minimum. Ali zato ne verujem da ce biti cpu zahtevna, mocice da prodju dualci :)
 
bruka izgledaju one senke u sneznoj sumi...vizuelno ce biti na nivou u to nema sumnje...da li ste primetili stari dobri zvuk koraka sa sve zveckanjem, cuje se na sekund kada trci kroz zaledjenu sumu...:p

A da li ste primetili da je u muziku "umetnuta" i tema iz Morrowinda??? Sjajno! Dobro za matore ložane koje su prešle Morrowind nekoliko puta :)
 
Meni muzika lici malo kao fuzija Morrowind temi i Oblivion ,ali mnogo je vise epska :D, sto nije cudno isti covek radio muziku i za Skyrim Jeremy Soule, on ili Hanz Hans Zimmer i igru vredi igrati. Jako cenim njihov rad, mada Jeremijev mi je bolji.

Mislim da ce graficki biti blago zahtevniji od poslednjeg fallouta ,mada tu ima drveca i rastinja :D, dok toga u Falloutu bas nema tako da im olaksalo posao.
 
Vec vidim dezurne pljuvace: Sta ce nam grafika i combat... ocu moj Baldur's gate!
:d:d:d
 
Ko spomene grafiku licno cu popljuvati ja :D ,ako mu se nesvidja ima tamo Crysis 2 pa neka gleda "grafiku".
 
Jeremy Soule je radio muziku i za legendarni Icewind Dale II, muzika u Skyrim-u ce da izuva.
 
Bogami ni ovo ne izgleda loše... Nije Crysis 2 ili Battlefield 3, ali ne izgleda loše...
 
Sto se tice grafike nista manje se nije ni moglo ocekivat, dok se ja nadam da necemo dobiti Oblivion 2 sa svojim manama...
 
Sto se tice grafike nista manje se nije ni moglo ocekivat, dok se ja nadam da necemo dobiti Oblivion 2 sa svojim manama...
mislis Oblivion sa svojom optimizacijom... cekao sam godinu dana da izadje grafulja koja gura maximum...:d
 
Poslednja izmena:
grafika podseca na oblivion jer je isti koncept art u pitanju ali meni deluje za klasu bolje ovde...mada koliko sam hajpovan i da su poturili supermario svidelo bi mi se :d
 
Poslednja izmena:
Ladno su updejtovali onaj posto za Quest ko hoce da napravi malog Dovahkiin, nagrada je po jedan Steam kljuc za sve Bethesda igre stare i one jos koje nisu ni izasle :D.
Joj sto nisam u prilici, bar bi se osigurao dozivotno za njihove igre :D.
Bethesda Offering Free Games for Life if You Birth a Child on 11/11/11 and Name it “Dovahkiin”
Jeste da je malo preterivanje, ali svakakva imena roditelji vec daju dace posebno u USA.

Evo i zivi primer (komentar sa linka):
"Actually...this would match with naming my current children Anakin & Kal-El. Quest accepted. Just need to mention free games to my BF and all of a sudden I bet I get a ring, and an apology for not committing sooner."
Cim spomene zeni, eto im posla :-devil-:
 
Treba se raspitati dal vazi i ako usvojis dete na taj dan ... posto je meni i bilo u planu da usvojim neku sesnaestogodisnju svedjanku.:smoke:... i preselim se u svedsku.
 
Poslednja izmena:
ma super stvar a da li se ti bolesnici zapitaju > koliko ih kosta odgajanje deteta a koliko jedna Bethesdina igra (koja se pojavi jednom u 5~6 godina) ? :p
 
ko je hteo da planira zakasnio je :) prodje datum za taj termin porodjaja (jedino ako se rodi ranije)
 
@Markomaniax: Pa ako je neko planirao da ima decu ove godine ,sigurno je znao i kolko to kosta mogao je da proba da potrefi datum i pol nije nemoguce treba samo malo srece i ljubavi :D
Mislim da se usvajanje neracuna mora Dovakhiim da bude rodjeno tog dana, a ne da dobije porodicu.
 
^jeste , ali koja verovatno ca da to bude bas u dan :p sta ako se desi pobacaj... ili se porodi par dana kasnije.. :p
da ne pricam o nakazenju deteta i nazivenjm Dovakhim :p Prvo sto bih ja pomislio da cujem (van konteksta) to ime, mislio bih da je neki ganci... ono kao Elvis , ili Brus li :p
 
Nazad
Vrh Dno