Šta je novo?

The Elder Scrolls V - Skyrim

^ pa vec je kasno za pravljenje jer onda trudnoca bi moralo po proceni "strucnjaka" da bude nedelju kraca, prosli petak bio idealni dan za zacece ali jos pod nekim uslovima kao glavni da zena bas tih dana ovulira tj. da je na vrhuncu plodnih dana :D, posle je samo da vreme odradi svoje. Mada jos ima sanse da nadjes neku trudnu napustenicu :D koja je bas zatrudnela pre nedelju dana , ali to je previse :D

I tako rasprava sa Skyrima skrenula na trudnoću ,OMG
 
:D
Ja iz nostalgicnih razloga ponovo instalirah Oblivion i skupih 64 nirnroota za 2,5h :D
 
Ja taj quest chain sa nirnrootom nikad nisam resio do kraja. Kad krene da mi trazi po 30-40 nirnrootova ja ga oteram u tri lepe. Inace sad cu ponovo da nabavim oblivion ali sa ekspanzijom posto nju nisam igrao. A i da opet odradim zadatke za dark brotherhood :)
 
E sad ste me neterali :d, drzim jos na kompu skoro 8 gb modova sad cu to da stavim u akciju i jos mozda zbudzim neke :D. Meh mada nebi bas da se vatam ove igre, necu moci da stanem.
 
Dobar razlog za kupovinu nove grafike kad stigne igra!!! :D
 
@zokocx
sta podrazumevas pod tih 8gb modova? Ja sam davno davno igrao sa onim quarl texture packom il kako se vec zove, to je bilo 2,3 gb i jos nekim sitnim dodacima..bilo je dobro, ali nista woooow wooow
 
@Ixinho
Ima tamo svasta ,naravno najvise zauzimaju one texture sto si spomenuo ,pa jos bolja:
- lica
- drvece
- drveni predmete
- odeca
- kosa likova
- voda
pa neke dodatne lokacije ,uglavnom shopovi za neku fensi odecu i poneka druga lokacija... ni ja se nesecam posto sam se time bavio pre jedno 2 godine ,a preziveli su modovi na jednog particiji.
Sada bas gledam sta sve tamo ima i gledam po netu neka upustva, vidim neki modovi su i poboljsani. Cak i unoficijalni patch ima noviji. Moracu opet da se bacim na modovovanje, samo trebace mi jedno 2-3 dana da to sve skinem i namestim, isprobanje najvise oduzima vremena a i mora da se pazi da je mod kompatibilan sa drugim modovima.
Mada rezulutat svega toga je odlican :D ali zato i VRAM trpi svoje, za sve texture na max rezoluciji treba do nekih 1GB da ima graficka.
 
Ajde kad i ako izmodujes, baci ovde neki kratak spisak sta si koristio i kojim redom ide , pa cu i ja da se pozabavim time :)
 
Kapiram da ce za 1080p sa sve na max, AA 8x trebati neka 6870 minimum. Ali zato ne verujem da ce biti cpu zahtevna, mocice da prodju dualci :)

Mislim da svi znamo da softver uopšte, a pogotovo igre, dosta kaskaju za hardverom.
Mislim da će za 1920x1080 skoro sve na fulu biti dovoljno i 5700/GTS450 (bez preterivanja sa AA), dok će sa 6870 moći baš sve na max da se odvrne i da ne štucne.
 
Ajde kad i ako izmodujes, baci ovde neki kratak spisak sta si koristio i kojim redom ide , pa cu i ja da se pozabavim time :)

Ae probacu nesto da skolopim, za sada sam odradio instalaciju cele igre sa dodatkom i DLCovima, sada jos unoficijelne patche. Mada brdo upustava i preporuka za modove, samo treba izabrati najbolje i preko potrebno, necu sad bas da moduje stvari za spellcasteri posto necu da igram sa njima. Odradicu prvo graficki mod a posle i nesto ostalo. Mada dosta stvari moram da skidam sa TES NEXUS a spor je download, pa ocekuj neke malo upustvo tek za nedelju dana, posto sam na studijama svake nedelje do cetvrtka a tamo imam ogranicen net.
 
Mislim da svi znamo da softver uopšte, a pogotovo igre, dosta kaskaju za hardverom.
Mislim da će za 1920x1080 skoro sve na fulu biti dovoljno i 5700/GTS450 (bez preterivanja sa AA), dok će sa 6870 moći baš sve na max da se odvrne i da ne štucne.

Samo se ti nadaj :d
 
Ako TES:V uopste bude video vise od 2 jezgra optimizacija ce se smatrati uspesnom
 
Imajuci u vidu da se trejler vrteo na X360 ne bi trebala da bude previse zahtevna, radice ce ovo lepo i na medium masinama...
 
jeee vi sto samo cekate izgovor za kupvinu nove grafe.. ;)

cak i da ne bude moglo sve na ultra-high (u sta sumnjam jer ne deluje toliko zahtevno) to nije poenta vec mehanika igre i opsti feel kojim bi ona trebalo da proguta igraca :)
 
...do 11.11.11. bice neka babaroga od grafe za 150-200e, a ove 6xxx, 5xx ce se prodavati za tepsiju ribe ... tako da nema zime ,)
 
The Elder Scrolls V: Skyrim

Evo izašao je jedan set wallpapera za Skyrim.
 
Poslednja izmena od urednika:
[YOUTUBE]WcLh_cJuRxo&feature[/YOUTUBE]

http://www.rockpapershotgun.com/2011/04/18/20-best-things-about-skyrim/

sky1big.jpg

sky2big.jpg
 
Poslednja izmena:
fanstastiko... :)
 
Opet su koristili isti template za Imperial Fort! :smackbum:
Dosta sam se ihhhhh nagledao u Oblivion-u. gahhh....
 
krastavac ista je arhitektura Imperijalnih utvrđenja, šta da se radi. Tvrđava kao tvrđava, ali zato ovo oko nje izgleda do ja**.
 
Pa sad nisu ti oni Blizzard. Blizzardovci sve sto rade rade sa maksimalnim realnim varijacijama, tj. da ne izlgeda slicno.
 
jel ovaj gameplay video isti kao i onaj prvi ili sam se ja nesto istripovao?
 
Yup, isto, samo ubacili to ciku u snimak!

Koja je to engine uopste?
 
Kazu neki novi Creation Engine se zove, ali verovatno je pod haubom heavily modified Gembryo.
 
Nazad
Vrh Dno