Šta je novo?

mio c520 i miopocket

daredevil

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2002
Poruke
199
Poena
619
Imam Mio c520 i kopirao sam na SD kartici od 2 Gb Miopocket 3.0 realise 59 i Igo 8 ( 8.3 ). Posto je model malo stariji sama instalacija Miopocketa je vrlo jedostavna t.j. samo se kopiraju fajlovi po upustvu sa sajta. Kopirao sam i Igo8 i to sve sljaka, ali kad uredjaj ode u stand by bilo preko power button-a ili softwerski u hibernate bilo da sam u Igo aplikaciji ili u desktopu ( koristim stopword skin ), i kad ga opet aktiviram on pokaze prozor gde pise da inicira karticu i taj prozor stoji par sekundi i onda kao da je blokiran ( kad je u igo-u onda i nema te poruke ) cekao sam do 2 minuta i onda ga gasio i opet kad se startuje krece instalacija miopocket-a ( sto je i normalno kad se radi hard reset ).
Da li je problem do SD kartice ili nesto drugo je u pitanju? Ako je neko imao iskustvo sa ovim problemom ili slicnim, a resio ga, molim za pomoc.
 
Poslednja izmena:
Problem je do SD kartice, probaj drugu. Ja sam se sa tom mukom pre jedno 2 godine borio više meseci, jer mi se nije dešavala redovno, samo ponekad, tako da sam sumnjao na sve i svašta dok se nisam setio da zamenim karticu.

Kartica koja je pravila probleme je bila SDHC kartica od 4Gb. Sad je unutra obična SD od 2Gb i nemam nikakvih problema već duže vremena.
 
Hvala na odgovoru. Probacu sa drugom karticom.
 
Mene je isto zezala sdhc kartica dok nisam stavio opciju sve preko mio uredjaja.

btw: Probaj VisualGPS by Dalibor Lanik ako je c520 ovaj sa liste testiranih:
"VisualGPS was tested only on European Mio Moov 360, European Mio Moov 330 and European Mio DigiWalker C520"
 
pa ja kao i kupih obicnu SD karticu od 2 giga jer je uredjaj vec stariji i pomislih da sigurno i ne podrzava ove novije tipove kartica, ali izgleda da cu morati ili da se vratim u proslost ili da kupim od nekog drugog proizvodjaca. Sad sam uzeo od Kingston-a.
 
Nazad
Vrh Dno