Šta je novo?

Diablo II

ti ne rade nista vise,ko im kriv kad su pokusali da iskombinuju open world (dobro,ne bas ali za ono vreme...),rpg i fps kad mu nije bilo vreme.a blizzard k'o blizzard,samo da se koji dinar ucari,pa kako god.
 
Ti HD remake-ovi ne sluze nicemu.
Po meni dokaz da firma nema ideje/energije da napravi novi proizvod.
 
Ti HD remake-ovi ne sluze nicemu.
Po meni dokaz da firma nema ideje/energije da napravi novi proizvod.

Ima istine u tome sto kazes...ali na ovaj nacin produzice igrivost same igre(hd rezolucijom i win10 kompatabilnoscu)i naravno kupiti neke nove generacije.svjesni su oni da je d2 bolji od d3 i da ima daleko vise pristalica.ja i dan danas ponekad upalim d1 i igram ga :D
 
Poslednja izmena:
Ima istine u tome sto kazes...ali na ovaj nacin produzice igrivost same igre(hd rezolucijom i win10 kompatabilnoscu)i naravno kupiti neke nove generacije.svjesni su oni da je d2 bolji od d3 i da ima daleko vise pristalica.ja i dan danas ponekad upalim d1 i igram ga :D
Svesni, ali ce svejedno praviti gluposti kao D3. Blizzard previse igra "na sigurno", a ne znaju ni sami koliko para imaju. Prvi bih kupio D2 HD. Sve vise i vise rimejkova se pravi, a vec par godina govorim da su stare igre jednostavno bolje od ovoga sto sada imamo. D2 je bas skolski primer. Savrsena igra.
 
Jos bih samo dodao da pored ona tri naslova su mogli da ubace WarCraft 2 za HD remake, jer po meni je on ne prevazidjen. Trojak jeste dobra ali dvoja mi je ostala u jako lepom secanju.
 
Kako oni misle da naprave DII rimejk? Da crtaju sve ponovo? Neka hvala, dizajneri Blizzarda ovih dana znaju samo crtane da prave a Diablo II nije u tom fazonu.
 
Kako oni misle da naprave DII rimejk? Da crtaju sve ponovo? Neka hvala, dizajneri Blizzarda ovih dana znaju samo crtane da prave a Diablo II nije u tom fazonu.

Ako ga odrade kao cartoon(WoW) verziju onda nije to to(a to bi trajalo godinama)! Mada licno mislim da ce to biti samo prepravka postojeceg nesto kao age of empires II,a trebalo bi da je moguce.
 
Poslednja izmena:
Sudeći po ovoj izjavi oni ne planiraju rimejk, već samo održavanje starih naslova.

"We need engineers to help maintain our legacy games. We have a history of maintaining our games for many years. Our earlier games are still played and enjoyed today, so we want to continue to maintain them for those communities."

Tako da očekujem valjanu UI podršku za veće rezolucije, dorađen network code i povečana kompatibilnost sa novim sistemima...
 
Upravo tako. Što se nas koji još uvek igramo D2 tiče, nadam se da će doraditi 'netcode', jer se godinama unazad D2 preko Battle.net-a vuče, tj. konstantan stutter / spike show. :(
 
nesto se suska... o remasteru
 
Nešto konkretno je isplivalo, ili... ? Ako se dobro sećam, prošle godine rekoše da se pored najavljene mobile-only igre radi istovremeno i na nekoliko drugih projekata unutar franšize.
 
Bilo bi lepo, jer nekako mi se sa trojkom izgubio indetitet.
 
Diablo 2 Remaster gotovo sigurno na predstojecem Blizzconu, kao i najava za Diablo 4.

Verovatno ce da prikazu i to mobil sran.e a mozda i ne, kakva je reakcija bila prosle godine. :D
 
To mobilno s*anje je jedna od najgorih ideja koju sam cuo do sad...
Mada sta znas, Blizard je to, mozda i sa tim postignu uspeh...
 
Bilo bi lepo da urade remaster dvojke za PC... Cak i da portuju na telefon D2 bilo bi ok
 
srecan 20. rodjendan :)
 
Pridružujem se čestitkama :party::beer:
 
 
Nazad
Vrh Dno