Šta je novo?

Diablo II

Andariel i Duriel the betrayers. Niza zla, prvi pod noz :D
 
:banana: proshao sam :banana:


Hahaha kako ti ovu igru predano igras da bi je presao :D Procitaj i poslusaj poneki quest, neku pricicu koju ti pricaju likovi u kampu, mnogo ce ti biti zanimljivija igra, a ne da slepo llikces i koljes ne znajuci sta radis.

:D ne treba preterivati malo chitash malo se bijesh ili malo vishe :p

ostavish neshto i za sledeci prolaz :eyebrows:
 
Duriel mi oplevio 14 rejuvenation napitka i 7 puta resurrect pratioca. Sacuvaj me boze.
Nesto se ne secam da je bio toliko jak.
 
Ja sam ga sa nekromanserom ubio lagano :) (igrao sam na players 8) pa sam bio dovoljno visok nivo, da bacim blood golema i iron maiden na duriela i da sacekam da se samoubije :D :D
 
Ljudi, da li je neko probao da igra D@ sa glide wrapperom :) ja sam skidao neke najnovije i nije htela igra da se pokrene...samo je radio D3D :( inace u pitanju je verzija 1.13c
 
Imam problem sa pokretanjem ove igre.

Naime, instalirao sam je i kada je pokrenem prijavljuje mi da CD nije u drajvu. Kada mount-ujem play disc, i dalje prijavljuje isto.

Da li neko zna o cemu se radi?

Hvala.
 
Treba ti "fix za narodnu verziju". A i Play disk mora da stoji u drive-u, zavisno od instalacije koju si izabrao. :)
 
Ne mora. Počev od ne znam tačno kog patcha, može da se igra bez diska i bez kreka.

If all required Diablo 2 '.MPQ' files are installed on the hard drive, the game will no longer require the CD to play.

For users that originally performed a 'Full Installation' and wish to run without the CD, all '.MPQ' files should be copied from the Diablo 2 CDs to the Diablo 2 directory.
Most users will only need to copy D2Music.mpq from the Diablo 2 Play CD and/or D2xMusic.mpq from the Lord of Destruction CD.
Mac users will need to copy these music files and rename them to 'Diablo II Music' and 'Diablo II Expansion Music' respectively.

Anyone who did not perform a 'Full Installation' will need to re-install from CD again to ultimately play without the CD.
In this case, a 'Full Installation' is required, followed by file copy step noted above.
 
Izabrao sam SP only. Play disc sam mount-ovao ali i dalje prijavljuje ono, kao da ga ne prepoznaje.

Sto se tice patch-a, prijavio mi je prvi put gresku i sada nece ni da ga pokrene, odmah izbaci error "unable to create BNUpdate..." prepatch error
 
Ne znam, kod mene radi. Instalacija igre -> ekspanzija -> poslednji patch za ekspanziju (možda instaliraš patch za goli Diablo 2? ) -> ovo gore kopiranje -> igranje
 
Pretposlednji patch 1.13 je zadnji koji podrzava mod "multires". Mozete u prozoru da igrate u bilo kojoj rezoluciji. Ja na mom 1080p monitoru preferiram 1400*900 d2 window. :D
 
Zakrpa ne radi ako je game.exe narodni.
Narodni exe ne treba za 1.13 zakrpu.
MultiRes ne radi sa 1.13.
 
Igra li još neko od vas ovo aktivno na BNet-u?
 
Ja sam skinuo igru koja radi bez bilo kakve zakrpe. Da li to znaci da je .exe nenarodni? Ne verujem da je to u pitanju jer mi prijavljuje sledece: "access denied" na nekom binkw32.dll fajlu a onda vise nece ni da pokrene patch vec prijavljuje "unable to create file BNUpdate.exe, prepatch failed
 
Kada instaliram Diablo LoD onda vise ne mogu da igram osnovnu verziju jer mi ikonica Diablo II pokrece LoD. Da li LoD zapravo expanzija tipa igra sa novom pricom i misijama ili je samo prosirenje osnovne igre u smislu dodatih elemenata... ?

Inace, cuo sam da radi varijanta copy-paste sa kompa na komp tako da sam instalirao na desktop-u, instalirao patch i sada hocu da prebacim na netbuk.
 
Dodaje četvrti chapter u igru, dodaje podršku za 800x600, i nove ajteme.
 
Aha, znaci svakako krecem osnovnu igru samo je dodat jos jedan Chapter i jos ponesto?

Nego, u samoj igri ne vidim apsolutno nikakva podesavanja, ni za grafiku ni za bilo sta drugo?! Znam da je igra jako stara i grafika na ovom velikom monitoru deluje uzasno, ali voleo bih da je maksimalno podesim.
 
Sva podesavanja vrsis preko programa u folderu igre. U samoj igri nema podesavanja.
 
Ne secam se kako se zove. Davno bese. Na netu nadjoh da rezoluciju mozes da izaberes kada startujes igru-> Escape-> Options-> Video Settings.
 
Hvala druze. Nego, da li postoji sansa da igru pokrenem u 1024x600 rezoluciji, zapravo, nije mi bitno da bude ta rezolucija, samo da je ekran "popunjen". Jer, kada stavim 800x600 to bude 4:3 pa mi se ne svidja. Inace, igra izgleda sasvim pristojno na toj rezoluciji na ovom ekranu.
 
Samo da znas da multi res ne radi sa 1.13, osim ako nisu ispravili i to :)
 
^slazem se, ali zasto ne rade na Wc4 i na D4 koji ce biti u kvalitetu d2?
 
Zato sto ekipa koja je radila D2 vise ne radi u Blizzard-u ;)
 
Nazad
Vrh Dno