Šta je novo?

Diablo II

i shta sada :trust::trust:

dao sam chekic Charis i pojavilo se ovo i otvorio se sledeci zadatak, a ostao predhodin
shta da uradim da se reshim ovog zadatka :crash:
 

Prilozi

  • Slika 04.jpg
    Slika 04.jpg
    164.2 KB · Pregleda: 103
Pa citaj i slusaj questove izem ti paradajz. Stavis neki svoj item - obavezno beli - kliknes na cekic i ona ti ga enchantuje, tj doda mu neke madjije ili sockete.
 
I to ne moras odma'.
Ja cekam neko dobro prosto koplje, da ga zazdijem da radi kako treba. Jedno 10 puta cu restartovati igru dok ne postane sta mi odgovara. hahahahahahah
 
:d:d:d Puno `fala

a jel to moze samo jednom ili vishe puta
 
Poslednja izmena:
jel moze neko da mi pojasni kako da se zashtitim od situacije da poplavim u toku borbe (obichno me tada odvale ko konja) :trust:
 
odgovor 1: samo jednom, sacuvas save pre toga i onda probavas vise puta dok ne dobijes nesto lepo :)
odgovor 2: To znaci da si smrznut.
Treba ti thawing potion (mala zuta epruveta, boga pitaj sta je unutra) ili dobro prstenje i slicno sto ima half freeze duration efekat. Nema totalne zastite. Inace, ako tvoj karakter ima dobar range attack a napadas nekog ko je cold enchanted, bolje se udalji i makljaj tako, jer obavezno bude frost nova posle umiranja tog stvora.
 
Verovatno jesi, ali nisi primetio. Kad imas cold enchanted stvora i ubijes ga, obavezno se u krugu oko njega ispali neka ice magija, koja te malo jace osteti i zaledi na neko vreme. To je frost nova.
 
ok :) obraticu paznju sledeci put

jel ima neko neki item za pochetak igre koji ne zahteva neki required da mi poshelje ili da kaze gde bih mogao da ga nadjem. mislim na ubacivanje preko ATME :eyebrows:
 
Kupio sam regularan cd i instalirao expanziju. Pokrenuo sam Atma 5 program i ubacio neke iteme i kada pokrenem igru dobijem obaveshtenje: "Unable to enter game, bad inventori data" :S::S:

program mi je dao ortak koji ima pirata i pre toga instalira patch "LODPatch_113c" pokrene Atmu ubaci iteme i lepo igra. Kada ja instaliram patch dobijem obaveshtenje da je verzija igre veca od verzije patcha.

Da li to znachi da sa originalom ne moze da se koristi Atma?????:crash::crash:
 
Reshio sam problem neki itemi su bili loshe nepravljeni kada sam njih izbacio sve radi kako treba :guitar::,,:

Da li neko ima neke efikasne iteme ili ako ima link bio bih puno zahvalan :d
 
Shto se itema tiche kome treba neka mi se javi na pp ima svashta


da li neko moze da mi objasni kako najednostavnija dvojica mogu da igraju zajedno :trust:
 
Ako varas sa atmom jedino ti preostaje hamachi. Mada ne razumem smisao varanja u Diablu, igra totalno gubi smisao.
 
Blizzard je izbacio Atmu ne vidi zashto je varanje

Shta da uradimo posle skidanja hamachija :trust: kako da se povezemo
 
za pocetak, instaliraj ga :)
napravi mrezu, neka ti se drugar poveze na tvoju mrezu
ip adresu koju dobijes od hamachi servera ces videti na vrhu hamachi prozora
ostalo je vec da napravis igru i da ti se drugar nakaci
 
Instalirao sam hamachi i kada on instalira shta onda
 
Poslednja izmena:
Predpostavljam da se ide na Other multiplayer pa na TCP/IP Game tamo ima host i join
stim da tamo iznad host stoji IP Aresa. Gde se sada tu uklapa hamachi koji mi je opet dodelio drugu adresu???:S:
 
ако ти је друг сервер, укуцај ип његовог хамачија.
 
a ako sam ja server onda on kuca moj ip hamachia?
create new character

i to je to???
 
Da sam mogao probao bih ;)

Hvala na objashnjenju :D ostajem otvoren ako je neko voljan da igramo zajedno :wave:
 
jel zna neko zashto je ovo ?????

kada kliknem na ovo neki glas mi kaze da je nemoguce :S: :mad: a bio sam jednom i kliknuo i pojavio se neki zrak i otovrio se prolaz u zidu i tamo me neki ogromni crv pojeo
 

Prilozi

  • Paint.jpg
    Paint.jpg
    162.7 KB · Pregleda: 88
Horadric staff staviš samo jednom, posle uvek produžiš kroz prolaz u zidu koji ti otvori. Preporuka: na toj lokaciji uvek otvori Scroll of town portal da, u sličaju smrti, ne moraš da prašinariš ponovo od najbližeg waypoint.
 
jel zna neko zashto je ovo ?????

kada kliknem na ovo neki glas mi kaze da je nemoguce :S: :mad: a bio sam jednom i kliknuo i pojavio se neki zrak i otovrio se prolaz u zidu i tamo me neki ogromni crv pojeo

Hahaha kako ti ovu igru predano igras da bi je presao :D Procitaj i poslusaj poneki quest, neku pricicu koju ti pricaju likovi u kampu, mnogo ce ti biti zanimljivija igra, a ne da slepo llikces i koljes ne znajuci sta radis.
 
тај огромни црв је и најтежа краљица, по мени...
 
тај огромни црв је и најтежа краљица, по мени...

Ja ga se ne secam, odavno sam igrao (treba se podsetiti :p). Ali pamtim da Diablo nije zadavao previse poteskoca. Njegova braca manje-vise.
 
не сећаш се Дуриела? blasphemy :D
није он толко тежак колико је твој лик слабашан кад стигнеш до њега.
у другом кругу, тј на nightmare тежини се пролази лагано ;)
 
Da znas da je blasphemy. Najgore je sto ga se ne secam ni videvsi mu sliku! Moram da ponovim D2 uskoro. :D
 
Nazad
Vrh Dno