Šta je novo?

Diablo II

Floumaster

Cenjen
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruke
211
Poena
169
Diablo II
Act I
Tools of trade

:S::mad: Ne mogu nigde da nadjem onaj *ebeni chekic ili nakovanj shta god se trazzi :S::mad: svugde bio sve bobi sve reshio jedino me ovo kochi za dalje

PUNO BIH BIO ZAHVALAN ZA POMOC :laugh:
 
Nema tačno definisanu lokaciju ali negde u Barracks.
 
KONACHNO !!!
Nalazim se u prostoriji kao na slici i na mapi imam nacrtan chekic ali u prostoriji nema nishta da se uzme :trust:??
 
треба да испадне из неког сталка са оружјима ако се добро сећам.
 
Horadric mallus se nalazi u sobi gde je i The Smith mini boss. Kada ga ubijes imas nakovanj na kome se nalazi cekic, kliknes na njega i padne dole, drzis alt i videces sve iteme koje mozes pokupiti, medju njima i zlatnim slovima ispisan Horadric mallus.
 
Da li da ga trazim u prostoriji gde je chekic na mapi


ili tamo gde sam ubio (mada ce to biti problem) The Smith mini boss
 

Prilozi

  • Slika 01.jpg
    Slika 01.jpg
    103.5 KB · Pregleda: 105
  • Slika 02.jpg
    Slika 02.jpg
    108 KB · Pregleda: 96
Bas pored tebe je anvil, mada mi se cini da si vec kliknuo na njega i da je cekic ispao. Pritisni alt pa ces videti sta mozes od objekata da pokupis. Mozda si ga vec pokupio a da nisi znao.

EDIT: Cini mi se da je mozda odmah sa desne strane anvila pao, izgleda mi kao drska od cekica.
 
Nishta se ne deshava kada stisnem alt :S:

Ovo mi nije prvi put da sam u Baraacks, da li je moguce da sam ga vec pokupio i negde izgubio???? :mad:
 
Vrlo moguce :)
 
Skini Hero Edit i selektuj da si odradio taj kvest i peglaj dalje.
 
Ovo je za samoubistvo :S:
 

Prilozi

  • Slika 03.jpg
    Slika 03.jpg
    20.2 KB · Pregleda: 122
joj

Ali trebalo bi da je editor napravio kopiju lika pre izmene. Pogledaj da nemaš negde backup folder. Inače dok igraš Diablo obavezno ali obavezno pravi kopije likova na svakih par sati igre.
 
ма није то ништа страшно, то је тек трећи квест, не верујем да си прешао ни 10 лвл :)
брзо се то пређе.
 
To je chetvrti, a ja sam reshi i peti i jedino mi je taj falio da zavrshim nivo :trust:

Mislim da sam bio oko 20 lvl :S:

Krivo mi je ali shta da se radi, krenuo sam ponovo krastavac

Kod Akare mogu da se kupe neki otrovi. Kako mogu da ih upotrebim?
 
Poslednja izmena:
Znas koliko ljudi je ovde bilo oko 90tog lvl ?! :p Nemoj da kukas.
 
Bobe brate ako ti tako kazesh nema problema

nego shta ja da radim sa otrovima
 
није то отров него противотров (антидоте), црна бочица са лобањом.
 
aaaaaaaaaa :banana:
to je znachi kada me napadne ona teta a meni life pozeleni onda aktiviram taj protiv otrov super

a ima i jedan zuti?
 
Te bočice (zelene, žute, nandžaraste) možeš da koristiš kao oružje tj. da ih bacaš na neprijatelje. To ti ne savetujem jer iako prave ok štetu za početak igre bolje ih je prodati i tako zaraditi zlatnike.
 
ja sam mislio da ih kupim jer josh nijednu nisam pronashao

poveo sam Amazon-a da li neko mozze da mi preporuchu koje skillove da mu dajem :eyebrows:
 
жути је thawing potion, вероватно мислиш на њега. он ти је за одмрзавање, кад наиђеш на неког противника са cold damage...
exploding arrow - must have
 
Hvala na savetima svim :type:

Ako ima josh neki savet za Amazon ili uopshte rado cu ga saslushati
 
Ja trenutno igram sa Amazonkom, i to forsiram koplja i pasivne skilove. Deluje mi ludo za sada. Jedino sto malo ima skilova za koplja u smislu da mozes samo ili munje ili otrov stetu da pravis.
 
Meni sa Amazonkom nije ishlo pa sam pohceo sa Paladinom i imam neverovatnu situaciju :wall::crash::wall:

Treba da pronadjem Carin Stones koji se nalazi u Stony Field-u ali nema ga bukvalno nigde ?!?!?!?!? :mad:

Ko neveruje evo ga save pa neka pogleda :trust:

ja ne znam shta je ovo
 

Prilozi

  • Save.rar
    27.7 KB · Pregleda: 21
Ne znam sta se desava sa tvojom igrom, ali dvocifren broj puta predjena igra i nijedan jedini bug niti freeze nije mi se desio. Doduse, veliki broj puta sam igrao na originalu, ali to vise i nije bitno ako neces battlenet jer patch radi nocd te ti samo treba neki key sa neta ako si pirat.
Kakvu verziju igre imas?
 
Igru sam kupio pre nedelju dana i original je, verzija je 1.12

shto je najgore proshao sam pored Carin Stones kada sam reshavao drugi zadatak i sada ga nema nigde ocu da pludim :sceptic::mad::mad::crash::crash:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno