»RSS Benchmark sajt

Strana 7 od 6789 PrvaPrva ... 3456789101117571075071007 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 91 do 105 od ukupno 101835

Tema: World of Tanks

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Sunce vam vase,citam postove pa reko' da skinem i probam da vidim to cudo...probao jutros i zakasnim na posao na popodnevnu smenu,izem ti i igru!
        Al zato ne da je dobra nego...
        Jedva cekam da oprzim koju partiju kad dodjem kuci.Ima i zenu da oteram kod njene mame

@Roboto,znaci da idem na PzII...i meni prodje kroz glavu kao dobar prelazni izbor
        Menjao DukeLander : 04.08.2010. u 15:04
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        1.589
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2GHz Wraith Spire
        • MoBo: Asus Prime X370 Pro (BIOS 3803)
        • RAM: G.Skill Flare X 16GB (2x8GB) 3200MHz CL14 @ 3200MHz
        • VGA: Asus Strix GTX 1050 Ti 4GB OC
        • MON: Lenovo L24q-10 IPS QHD
        • HDD: Samsung 970 EVO NVMe M.2, WD My Passport Essential 500GB
        • Case: NZXT S340 Elite, Corsair RMx 650W
      4. Da li posada ostaje ista i za druge tenkove ili se menja kupovinom novog tenka?

Member
        Na forumu od
        Jul 2008
        Poruka
        99
        Evo posle 500 bitaka mogu da vam prenesem moje utiske i iskustva.
        Igra je veoma zarazna i sasvim solidno uradjena. Doduse zahteva dodatnog peglanja, narocito na pocetku partije kad se tenkovi "transportuju", pa ih je nemoguce pogoditi. Naravno neke mape isto zahtevaju doradu, al ovo je ipak beta. Neki tenkovi su overpowered, kao VK3601 dok je recimo Tigar veoma loshe uradjen, kao da ima oklop od papira Posot jos ima dosta vremena do izlaska igre, nadam se da ce sve ovo srediti.

Inace ako hocete da steknete malo vise love obavezno uzmite i SPG jer se retko gine, a lako je pogoditi i unistiti tenk sa utreniranom posadom.

Sto se tice izbegavanja SPG narocito u Rookie partijama, bitno je da se krecete. Tacnije kad vidite tenk, stanete, nanisanite, pucate i odma gas. Dovoljno je da se malo pomerite kako bi Artiljerac izgubio interesovanje za vas. Naime SPG je ubica za stacionarne mete kao sto su TD, ali ako se pomerate, makar i malo, nece rizikovati da vas gadja jer je reload dosta dug.

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Ok,za nas pocetnike koji SPG preporucujes?
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        4.368
        artiljerija jeste malo OP, verovato ce je nerfovati u nekom patchu, treba da bude manje precizna, a eventualno da ima neku municiju koja radi splash dmg.(edit: vec radi nesto, ali malo cini mi) ovo sve pricam iz ugla vozaca tenka ili TDa, SPGove nisam, niti cu voziti

i da srede neke tenkove, tipa tigar pomenuti, suvise lako budu osteceni, ili im se zapali motor kao pantheru

moraju da srede 'warpovanje' tenkova koji su nekih 200-300 metara, ne moze nikako da se nisani i pogodi, ovo je pogovotu problem za TDove
        Menjao DusaN : 04.08.2010. u 15:40

Member
        Na forumu od
        Jan 2004
        Poruka
        4.994
      9. Moja mašina
        • CPU: i5 3470 @ 3.2 GHz
        • MoBo: GA-Z77X-UD3H
        • RAM: 2x4 GB DDR3 HyperX Beast @ 2400 MHz
        • VGA: GeForce GTX760 MSI GAMING OC 2GB
        • MON: DELL U2412M
        • HDD: Samsung 830 SSD 256GB + WD Black 1000GB + WD Passport 500GB portable
        • OPT: Neki LG DVD combo
        • Case: CM Storm Stryker + OCZ ProModular 600W
        • SND: X-Fi Music @ Creative 5300 <- bullshit drajveri
        • LAP: 15" Lenovo G500 59390515/8 / CoreDuo 2020M 2.4GHz / 8GB RAM @1600 Mhz / 1TB HDD / ATI 8750
        • INET: DSL
        • Ostalo: Mouse Logitech G402 / iPad 4 32GB WiFi / Sony Xperia ZR
      10. Citat Citiram korisnika: DukeLander Pogledaj poruku
        @Roboto,znaci da idem na PzII...i meni prodje kroz glavu kao dobar prelazni izbor
        PzII je odličan jer otključava put ka lakim (Leopard), srednjim (Panter) i teškim tenkovima (Tigar & co), ali i ka Wespi, pa dalje ka boljoj artiljeriji. Na tim početničkim mapama je stvarno odličan i njega ću definitivno zadržati da mogu lepo da igram sa novajlijama u lakim tenkovima.

Artiljerija mi se ne sviđa, probao sam i stvarno MNOGO zavisiš od ostalih igrača. Ako ostaneš poslednji u svom timu ili bez skauta - doviđenja. Jedino još da probam tank huntere da vidim kako se ponašaju. Kamuflaža i štekanje po žbunju su zakon za tank huntere Jedino što sa njima moraš baš dosta da budeš stacionaran.

Jako zarazna igra, kao da sam se vratio nazad na BF1942 i prvi Forgotten Hope

Jedino što mi se ne sviđa u igri je čudno nišanjenje.
        Menjao Vlasterx : 04.08.2010. u 15:37
        Završio sam sa ovim forumom, ne želim da trpim iživljavanje urednika.

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        4.368
        Citat Citiram korisnika: R0B0T0 Pogledaj poruku
        ...Artiljerija mi se ne sviđa, probao sam i stvarno MNOGO zavisiš od ostalih igrača. Ako ostaneš poslednji u svom timu ili bez skauta - doviđenja. Jedino još da probam tank huntere da vidim kako se ponašaju. Kamuflaža i štekanje po žbunju su zakon za tank huntere Jedino što sa njima moraš baš dosta da budeš stacionaran...
        bas zato i treba sto pre da ubace timove u igru, ovako kada je ffa dosta se taktike gubi, sto posebno pogadja SPG i TD

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Citat Citiram korisnika: R0B0T0 Pogledaj poruku
        ...Jedino što mi se ne sviđa u igri je čudno nišanjenje.
        Kako mislis cudno?

Cesto promasim tenk na 40-50m iako je naciljano usred srede,ali sam to pripisivao neiskustvu posade...

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        4.368
        kako ciljas? auto aim, rucno ili zoom?
        auto aim je cesto glup, posto uvek nisani sredinu tenka, pa ako ima nesto da to blokira pogodice to
        manual aim je uglanom bolji, ali moras da vodis racuna ne prikazuje onaj nisan koji pomeras gde je cev usmerena, nego onaj trouglic koji ga prati. pa pucaj kada je taj trougao na tenku
        i naravno vodi racuna da nema nesto izmedju tebe i tenka koga gadjas
        i teren ima veliku ulogu, nekad mozes da nanisanis, bice zelen trougao, ali neces pogodite zato sto je zemljiste neravno

recimo pre neki dan, lakeville mapa, deo u selu, protivnicki neki medium tank stoji iza kuce koja ima nekakav luk koji drzi sprat sta li, uglavnom, vidi mi se samo zadnji deo gusenica, ja sam iza coska, auto aim nisani po sred, naravno da sam pucao, pogodio bih kucu i ovaj bi znao da sam tu, manuelno nisanim kroz otvor koji pravi taj luk i pogadjam ga u gusenice, ne moze vise da se pomera, jedan od likova iz mog tima prilazi i dokrajci ga

Member Avatar korisnika OZZY83
        Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        2.230
      15. Moja mašina
        • CPU: Amd FX-8320 Coolermaster EVO 212 + Intel E5200@3Ghz ThermalTake Sonic Tower
        • MoBo: Asus A5M97 Evo 2.0 + Gigabyte p35-ds3l
        • RAM: 8gb DDR3 Kingston 1600Mhz + 4Gb ddr2 kingston 800mhz
        • VGA: MSI 4770 512mb
        • MON: Benq GW2750HM
        • HDD: Kingston 120Gb SSD + 750gb WD black +250gb Western digital sata2 16mb
        • OPT: Pioneer 111d
        • SND: Al vs4121
        • LAP: Fujitsu Siemens Amilo Xi 1554
      16. Citat Citiram korisnika: DusaN Pogledaj poruku
        kako ciljas? auto aim, rucno ili zoom?
        auto aim je cesto glup, posto uvek nisani sredinu tenka, pa ako ima nesto da to blokira pogodice to
        manual aim je uglanom bolji, ali moras da vodis racuna ne prikazuje onaj nisan koji pomeras gde je cev usmerena, nego onaj trouglic koji ga prati. pa pucaj kada je taj trougao na tenku
        Tacno..uvek se vidi trougao koji je ispred neprijateljkog tenka i trougao koji je tebi na sredini nisana...poklopi ih i..moli se da je posada dovoljno uvezbana
        auto aim je ok ako vozis tenk..At koji ima ograniceno vidno polje sa strane (jer nema kupolu) je u dalekoj meri beskorisniji jer i tako moras rucno da se pomeras umesto da rotiras kupolu.
        Menjao OZZY83 : 04.08.2010. u 16:28

Member Avatar korisnika perce
        Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        1.249
      18. Moja mašina
        • CPU: i5 2500k
        • MoBo: 123456
        • RAM: 16gb ddr3 1600mhz
        • VGA: Msi Gtx560 Ti
        • MON: Asus neki...
        • HDD: SSD 120gb+ 1tb sata
        • OPT: neki ElDji
        • Case: NZXT H2 + CM Silent Pro M700
        • SND: Asus Xonar
        • INET: Powerline
      19. Citat Citiram korisnika: R0B0T0 Pogledaj poruku
        Ja sam još uvek na početku, ali sam dobro razvio PzII i razvaljujem sa njim Oprema mnogo znači, kao i iskusna posada, ali je najvažnije potpuno podmuklo igranje kada je ostatak tima retardiran - ili da čekaš blizu svoje artiljerije neprijatelje koji vole da se probijaju po ivicama mape ili da napreduješ od jednog do drugog mesta za zasedu. Mislim da ću da krenem putem medium tenkova dok ne dođem do Pantera.

Ariljerija ide na živce, pogotovo kod ljudi koji znaju dobro da igraju sa njom.
        Ja sam sad na putu da uzmem ili PzII.
        A shto se tiche taktike, ko shto kazzesh. Neka zaseda ili pederakis varijanta aka izvirujem iza tjoshka i kljucam ga po malo. Bilo kakav direktan sukob ili na otvorenom je po traktor.
        Sluchajno sam danas otkrio jedan bag. Mapa neka sa vozovima i tu uletim izmedju vagona. Tureta se ladno okretje i cevka bez problema prolazi kroz vagon. Znachi nema reprize scene iz Kelijevih Heroja
        Jedina stvar koja mi ozbiljnije ide na zzivce jeste to da kada ti se tenk priblizzi ili ti njemu, vidi se crvena tchka iznad. Znachi svako iznenadjenje i ozbiljnija zaseda pada u vodu

Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        2.230
      21. Moja mašina
        • CPU: Amd FX-8320 Coolermaster EVO 212 + Intel E5200@3Ghz ThermalTake Sonic Tower
      22. Citat Citiram korisnika: perce Pogledaj poruku
        Jedina stvar koja mi ozbiljnije ide na zzivce jeste to da kada ti se tenk priblizzi ili ti njemu, vidi se crvena tchka iznad. Znachi svako iznenadjenje i ozbiljnija zaseda pada u vodu
        Nikad se nisam usudio da proverim...ali mislim da at moze da ostane neprimecen u zbunju cak iako tenk prodje pored njega..kazem, nikada nisam smeo da proverim..ali bi bilo lepo da te tigar zaobidje pa se lepo okrenes pa u motor.mada bi te svakako video na mapi cim i za milimetar pomeris gusenice.

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        4.368
        ako se ne pomeras kada si u zbunju, ne pomeras se i ne pucas, velike su sanse da te nece videti, ili ce te videti tek kada projure pored, ako nisu ceo u zbunu

ali problem je sto se vecina sacekusa, ako si u losem timu, pa nema niko blizu da ti je podrska, zavrse na tvoju stetu

Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        2.230
      25. Moja mašina
      26. ma moze bilo ko da ti bude podrska kad na tebe krene jedan is-4! *mjau**mjau**mjau*! juce sam bio u igri kad je on (iz nase ekipe) ostao sam protiv 7 tenkova. 2 PzIV (pun upgrade), 2 JgIV, 1 vk3002 i 1 tigar i 1 artiljerija. i naravno da smo pobedili okrenuo im tip celo, malo je jurcao za zilavijima i to je bilo to
        ali izgleda da se i tome nazire kraj (tiered battles):

since many of you have many suggestions for the game here a list of features that are planned for the final release. If your suggestion is listed here you dont need to post it, great huh.
        We cant go into details because most of them are simply not set in stone yet, but this should give you a general idea of features to come in the future of World of Tanks:

tutorial battle and tankopedia

friend battles - the abilities/feature to join the same battle with 2-3 friends on the same team

nation battles - all Russian tank vs all German tank teams (and of course later USA)

american techtree - [Read More]

camouflage paint-jobs for tanks - includes clan markings

bigger maps - 2km by 2km maps are planned i think

more players - 30 vs 30 player matches are planned i think

training "bot games" - are planned i think

tiered battles

"achievements" - in some form

medals - like achievements i guess

clan battles - also campaign for clans [Read More]

more game-modes - tournaments, historical battles and events

client in multiple languages (german, spanish and french)

possibility of infantry is being discussed

smoke cover a possibility but not anytime soon

this first post will be edited the more info we can gather.
        feel free to discuss some of the features here but keep in mind that the details on those simply not there yet so asking about them is pointless
        I mislim da ce biti greska ako ubace decu u igru!
        Menjao OZZY83 : 04.08.2010. u 16:58

Member Avatar korisnika perce
        Na forumu od
        Aug 2002
        Poruka
        1.249
      28. Moja mašina
        • CPU: i5 2500k
        • MoBo: 123456
        • RAM: 16gb ddr3 1600mhz
        • VGA: Msi Gtx560 Ti
        • MON: Asus neki...
        • HDD: SSD 120gb+ 1tb sata
        • OPT: neki ElDji
        • Case: NZXT H2 + CM Silent Pro M700
        • SND: Asus Xonar
        • INET: Powerline
      29. Citat Citiram korisnika: DusaN Pogledaj poruku
        ako se ne pomeras kada si u zbunju, ne pomeras se i ne pucas, velike su sanse da te nece videti, ili ce te videti tek kada projure pored, ako nisu ceo u zbunu

ali problem je sto se vecina sacekusa, ako si u losem timu, pa nema niko blizu da ti je podrska, zavrse na tvoju stetu
        Uleteo sam danas u jednu partiju, gde sam se bash prijatno iznenadio. Ono shto ja inache radim, a to je da idem iza ili sa nekim pa "kao" imamo neke shanse, ako neko naleti, bilo je josh par zdravorazumnih ljudi, koji su se vodili tom logikom pa nas je bilo chetvorica na gomili. Jedan stane, svi na oprezu. E ta partija je bila pravi plezir za igranje... kad znash da mozzesh na nekog da rachunash a i on konta da mozze na tebe.... Onda nije problem ni ako izgubish partiju.To je ono zbog chega sam a i dalje pi*dim u BF:BC2. Imash skvad a svako na svoju stranu
        Razmisljam kako bi bilo zanimljivo kada bi ubacili neki repair unit u igru hm....

Strana 7 od 6789 PrvaPrva ... 3456789101117571075071007 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •