»RSS Benchmark sajt

Strana 10 od 6789 PrvaPrva ... 6789101112131420601105101010 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 136 do 150 od ukupno 101835

Tema: World of Tanks

Banned Avatar korisnika Dule13
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3.701
      3. Moja mašina
        • CPU: Xeon x4 x5460
        • MoBo: Ga-P35C-DS3R
        • RAM: 8GB Patriot DDR3 1333
        • VGA: 7850 Sapphire
        • MON: 37` TV
        • Case: Termal Take Armour Jr.
        • SND: Xonar DX ББ1612 МОД
        • INET: DSL
      4. Како ће ово бити добро једва чекам

Сад приметих да су изоставили једну критичну опцију у борби, димну завесу.
        Menjao Dule13 : 05.08.2010. u 17:25

Member
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        4.368
        da, cak dosta modela i ima one lansere dimnih bombi na kupolama, ali koliko sam video na forumu to im je u to do listi

btw, modeli tenkova bi mogli da budu malo manje kruti, pogotovu gusenice, nekako se ne pomeraju dok se kreces preko neravnina, amortizeri i to, samo kada kreces ili kocis
        i kada smo kod kocenje, mogli da porade malo na inerciji, trenutno tenkovi koce skoro pa kao misko, u mestu

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Ja sam se sav pogubio sa tim expirience poenima,transform,budzenje posade i ostalo
        Probao sam vise tenkova ali sam najuspesniji sa traktorom...
        Provalio sam fazon kako malo brze da budzim expirience.
        Posto trenutno imam 3 tenka u garazi,primetili ste da mozete da izadjete iz bitke ali je tenk zauzet u garazi dok se bitka ne zavrsi.Kao sto znamo,kad pocinjes skidaju te ko kantu,ali ipak dobijas exp. poene iako nisi ni kinuo u bitci...
        E ja ubacim u bitke one dve prve startne kante a sa trecim picim...i tako iako nista ne radim u bitci dobijam exp.,jos vise ako se bitka dobije...

EDIT:sad citam sta sam napisao,ako me neko skonta dobro je
        Menjao DukeLander : 05.08.2010. u 19:45
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        15
        Igra je super.. evo peglam je vec jedno 2 nedelje (ako ne i vise). Opasno smara sto ne mozes svoj tim da biras jer veoma cesto dobijes random *****e pa se nerviras za dz.

Ja sam se pronasao u artiljriji pa bijem li bijem

Light tenkovi su zaista frustrirajuci jer sluze samo da umru (iako im je namena da izvidjaju i nalaze neprijateljsku artiljeriju ali zaista reko kad to uspeju). Na jednoj mapi artiljerija je skoro beskorisna zbog silnih zgrada a na nekim drugim je totalno efikasna. Heavy tenkovi su zakon, Panter je boze sacuvaj tenk (em je brz em je jak em bije ko sveti ilija sto je malo nerelano da sve ima 1 tenk al ajd).

Glavna fora je u igri da udaris sa boka i sa vise strana i da te ariljerija podrzi kao i da se stalno pomeras inace ce da te sprzi neprijateljsk artiljerija (sem ak nisi teski tenk, onda te boli uvo... ako nemaju tesku artiljeriju sto je prilicno retko jer se tesko dolazi do iste) Dobar je fazon da se zaletis i udaris u drugi tenk, posebno ako je slabiji pa mu spadne gusenica i nemoze da se krece 5-10 sec sto je smrt a ujedno mu i skines healt tim udarcem.

Anti tenkovi su dobri da cuvaju bazu i artiljeriju i da budu stekare (ta klasa je za vecite stekare i one sa debelim zivcima).

Hm.. sta jos. Uvek se sakrivaj iza zgrade, zbunja, kamena, ograde ili bilo cega u liniji neprijateljske baze jer iz tog pravca ce 99% da te gadja njihova artiljerija. sakrivas se tako sto se priljubis tik uz zaklon jer atiljerija puca u vis pa na tebe pada skoro kao iz minobacaca pa ako malo viris ... ode guza.

Ne vredi kupovati municuju za zlato jer je skupa i ne toliko korisna. Bolje sacuvaj zlato da ga razmenis za srebrnjake kad ti zatreba da kupis bolji tenk ili opremu. (Zlatnici i srebrnjaci u 2. sv. ratu.... )

Odo da peglam

Member Avatar korisnika OZZY83
        Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        2.230
      9. Moja mašina
        • CPU: Amd FX-8320 Coolermaster EVO 212 + Intel E5200@3Ghz ThermalTake Sonic Tower
        • MoBo: Asus A5M97 Evo 2.0 + Gigabyte p35-ds3l
        • RAM: 8gb DDR3 Kingston 1600Mhz + 4Gb ddr2 kingston 800mhz
        • VGA: MSI 4770 512mb
        • MON: Benq GW2750HM
        • HDD: Kingston 120Gb SSD + 750gb WD black +250gb Western digital sata2 16mb
        • OPT: Pioneer 111d
        • SND: Al vs4121
        • LAP: Fujitsu Siemens Amilo Xi 1554
      10. Posle 4 sata u igri (sa premium nalogom) i potpuno nabudzenim stugIII mogu da kazem sledece: stug rula big time! nema koga ne mogu da ostetim (osim ferdinanda) i to se ponekad zaprepastim kad npr is4 otkinem 15-20% i to sa pola mape (poslednja cevka cepa fenomenalno). posto sam sad neuporedivo brzi mogu da pobegnem ukoliko mi se ne dopada pozicija i zauzmem bolju (stek) i to tako da me niko ne primeti!
        Premium acc je keva za 4 sata igre sam skupio preko 15k xp-a i tonu zlata (mislim da je preko 200k). pa s toga preporucujem stek 250 zlatnika.vratice se visestruko!

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Cek,kako se dolazi do premiuma?
        Sorry,nemam bas vremena da cunjam okolo...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        2.230
      13. Moja mašina
        • CPU: Amd FX-8320 Coolermaster EVO 212 + Intel E5200@3Ghz ThermalTake Sonic Tower
      14. ustekas 250 zlata, kliknes na malu ikonicu "i" pored svog imena u garazi i kazes excange for premium ili tako nesto! cesto mi se dogadjalo cak i ako ostetim samo 2-3 tenka (ali dobrano) da dobijem preko 1000xp-a.

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Tnx za info

Sad sam provalio korisnu stvar,Cruise Mode.
        Sa "R" dizes brzinu,sa "F" spustas.Manje -vise sto "odmaras" W i "S" taster vec pri Cruise Mode-u kad stisnes "Space" tenk naravno stane kao sto znamo,ali cim opalis tane automatski krece.
        Vrlo korisno jer umem da se zaboravim pa ostanem duze u jednom mestu i naravno artiljerija radi posao...

Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        2.230
      17. Moja mašina
      18. Sjajne ideje..svaka im cast kako su se setili!
        Citat Citiram korisnika: DukeLander Pogledaj poruku
        Tnx za info

Sad sam provalio korisnu stvar,Cruise Mode.
        Sa "R" dizes brzinu,sa "F" spustas.Manje -vise sto "odmaras" W i "S" taster vec pri Cruise Mode-u kad stisnes "Space" tenk naravno stane kao sto znamo,ali cim opalis tane automatski krece.
        Vrlo korisno jer umem da se zaboravim pa ostanem duze u jednom mestu i naravno artiljerija radi posao...
        da..prilicno korisne stvari, ali mislim da ih ne treba precesto upotrebljavati, jer kao sto pise u igri kada se tenk krece veoma je tesko pogoditi cilj (pogotovo i ako se cilj krece). i jos kada se ponovo pokrene pa mu posle sekund ili dve opet kaze da stane (a odabran je isti cilj) postoji jos dodatno vreme cekanja da se tenk i kupola smire kako bi se izveo precizan hitac..makar kod at-ova..ne znam kako je kod tenkova.
        Menjao OZZY83 : 06.08.2010. u 13:44

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Ja se odlicno snalazim sa BT-2.Sve sam isprobao u toj klasi,ali Bison i BT-2 su najbolje legli.
        Uzeo sam i neki STG III klase,neki Sturm...neki...izem ga koji... sa kojim mozes samo Standard bitke.Znaci,kad sam upao medju Tigrove i ostale cica-mace,bukvalno sam bio kao mis.
        Tu sam se zesce iznervirao,ne zbog nadmoci igraca,vec totalne nerealnosti.
        Ovaj STG je bas precizan i sa standardnom granatom od 150mm sam jednog Tigra 6 puta direkt pogodio,ali bas direkt preko cele mape,skinuo sam mu ukupno 42%...smesno...
        E onda sam sve vratio lepo u Recruit Battle i rostiljam sa BT-2 koji je sa svim full budzenjem brz i izdrzljiv izvidjac...Namontirao sam nu topche i sa par dobrih hitaca izbacujem i jace tenkove
        Menjao DukeLander : 06.08.2010. u 15:39

Member
        Na forumu od
        Jan 2004
        Poruka
        4.994
      21. Moja mašina
        • CPU: i5 3470 @ 3.2 GHz
        • MoBo: GA-Z77X-UD3H
        • RAM: 2x4 GB DDR3 HyperX Beast @ 2400 MHz
        • VGA: GeForce GTX760 MSI GAMING OC 2GB
        • MON: DELL U2412M
        • HDD: Samsung 830 SSD 256GB + WD Black 1000GB + WD Passport 500GB portable
        • OPT: Neki LG DVD combo
        • Case: CM Storm Stryker + OCZ ProModular 600W
        • SND: X-Fi Music @ Creative 5300 <- bullshit drajveri
        • LAP: 15" Lenovo G500 59390515/8 / CoreDuo 2020M 2.4GHz / 8GB RAM @1600 Mhz / 1TB HDD / ATI 8750
        • Ostalo: Mouse Logitech G402 / iPad 4 32GB WiFi / Sony Xperia ZR
      22. Da, i meni deluje totalno nerealno da ne možeš protivniku ništa da uradiš, čak i kada mu pucaš u gusenice. Jači srednji tenkovi, TD i teški tenkovi jednostavno ne mogu da se unište sa bilo kojim tenkovima III i IV klase (sem ako ne ispucaš svih 100 granata u njih).

Opet sam se primio na WW2, ali me grind nervira strašno. Odoh malo na Forgotten Hope 2, do sada je sigurno postao fantastičan mod za BF2
        Završio sam sa ovim forumom, ne želim da trpim iživljavanje urednika.

Na forumu od
        Feb 2004
        Poruka
        2.230
      24. Moja mašina
      25. naravno da je tako cim udjes sa prvim tenkom koji ti je propusnica za standard bitke naravno da ces u pocetku biti meso a i ti..nasao si tigra da gadjas..umesto neki pzIII, pzIV, t-46 da si izabrao..ti odmah na boss-a
        salim se..ne znam koliko artiljerija dobija xp-a u standard bitkama, vidi sta ti se vise isplati.

Banned Avatar korisnika Dule13
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3.701
      27. Moja mašina
        • CPU: Xeon x4 x5460
        • MoBo: Ga-P35C-DS3R
        • RAM: 8GB Patriot DDR3 1333
        • VGA: 7850 Sapphire
        • MON: 37` TV
        • Case: Termal Take Armour Jr.
        • SND: Xonar DX ББ1612 МОД
      28. У принципу ослабили су Тигрове и сл. у игри . У реалности Тигар 1 88мм буши велики део савесничких тенкова ко од шале на више од 1 км можда и 2, а кад граната пробуши тенк то је то, посада иде у вечна ловишта или ако имају среће у ваздух .

Зна се за случај у африци где је један Тигар уништио 26 шермана, а читао сам и причу једног швапског тенкисте који прича да су са два краља тигра, то су они од 60 тона, уништили за неких 15 мин преко 30 савезничких тенкова из заседе. Зна се колико је само присуство тешких немачких тенкова стварало проблеме морала тамо где их је било. Могу само да замислим шта је требало имати у глави па запуцати из неке савезничке канте на Тигра знајући да треба само 1 пројектил и довинџења

Напуцавањ је добро само што је сад баланс ових партија мало накарадан. Вероватно ће то боље бити кад крене нормална игра и рат за територије и ресурсе. Вероватно неће сви до једног имати најјаче тенкове као сад.

Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        9.221
        Citat Citiram korisnika: OZZY83 Pogledaj poruku
        ne znam koliko artiljerija dobija xp-a u standard bitkama, vidi sta ti se vise isplati.
        Padobija se poprilicno,ali ti dosta ide i na popravke i na municiju...

Ok,stoji da je Tigar baba i po,ali daj,6 direkt pogodka i nista...

Strana 10 od 6789 PrvaPrva ... 6789101112131420601105101010 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •