»RSS Benchmark sajt

Strana 6868 od 6871 PrvaPrva ... 5868636867686818685868646865686668676868686968706871 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 103.006 do 103.020 od ukupno 103053

Tema: World of Tanks

Member Avatar korisnika doggmania
        Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.780
        Citat Citiram korisnika: bit Pogledaj poruku
        Loša su mi iskustva iz tih kampanja, uglavnom se ljudi posvađaju, i nakon kampanje pola ode.
        Što bi se reklo mrzim kampanje...

Poslato sa ART-L29 pomoću Tapatoka
        Postoje 4 vrste ljudi tu:oni koji mole da igraju, oni koji se svadjaju jer nisu upali u tim, oni koji plate da dobiju tenk i ljudi u prvom/drugom timu (ako ima 3-4 tima u jakom klanu a ako ne u prvom timu).
        E sad stainless je u prvom timu pa sto bi se reklo sit gladnom ne veruje. Njemu je lepo jer on zagarantovano dobije tenk jer je u prvom/drugom timu...
        Ja spadam u kategoriju da se svadjam, mada uglavnom i ne igram klanske jer ne mogu da slusam kukanja/i svadje, pa uglavnom samo izadjem iz klana a i nesto ne volim da dzudzim pored kompa 14 dana svako vece...
        Onaj ko igra u jacem klanu u prvom timu on izgrinda tenk za par dana, a drugi/treci tim su neizvesni tj zavisi od jacine igraca...
        Ja sam trenutno u trecem timu nema svadje/moljenja pa ako uzmemo uzmemo tenk, mada za proslu kampanju i treci tim je uzeo tenkove...
        http://forum.benchmark.rs/showthread...highlight=utok Najbolji servis na svetu, UTOK (REFOT).

Member Avatar korisnika ZeeGerman
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        2.043
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4590
        • MoBo: Gigabyte Z97X - Gaming 5
        • RAM: KINGSTON 12GB DDR3 HyperX FURY White 1866MHz
        • VGA: ASUS nVidia GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 192bit
        • MON: PHILIPS LED TFT 21.5" V-line 226V4LAB/00
        • HDD: Hitachi 1TB + WD 320GB + Kingston HyperX SSD 120GB
        • Case: Chieftech DG-01WD-D + XFX P1-750S-NLB9
        • SND: SB X-Fi Xtreme [email protected] 3000
        • LAP: DELL Latitude E7250 & ASUS Testo :)
        • TV: UE40H6400AK
        • INET: Kablovska
      4. Citat Citiram korisnika: doggmania Pogledaj poruku
        Postoje 4 vrste ljudi tu:oni koji mole da igraju, oni koji se svadjaju jer nisu upali u tim, oni koji plate da dobiju tenk i ljudi u prvom/drugom timu (ako ima 3-4 tima u jakom klanu a ako ne u prvom timu).
        E sad stainless je u prvom timu pa sto bi se reklo sit gladnom ne veruje. Njemu je lepo jer on zagarantovano dobije tenk jer je u prvom/drugom timu...
        Ja spadam u kategoriju da se svadjam, mada uglavnom i ne igram klanske jer ne mogu da slusam kukanja/i svadje, pa uglavnom samo izadjem iz klana a i nesto ne volim da dzudzim pored kompa 14 dana svako vece...
        Onaj ko igra u jacem klanu u prvom timu on izgrinda tenk za par dana, a drugi/treci tim su neizvesni tj zavisi od jacine igraca...
        Ja sam trenutno u trecem timu nema svadje/moljenja pa ako uzmemo uzmemo tenk, mada za proslu kampanju i treci tim je uzeo tenkove...

Upravo zbog takvih stvari, godinama nisam bio ni u jednom klanu. 9 različitih klanova sam promenio od kada igram ovo (9 godina), a pre ulaska u aktuelni klan, 4 godine nisam igrao ništa od klanskih igara/aktivnosti (ušao sam ponovo u BENCH 2018te, ali BENCH klan je mrtav odavno, te da to neću ni da računam). Gde god sam bio, u manjoj ili većoj meri - ljudi su se svađali, prepirali, ljutili kada su klanske aktivnosti u pitanju. Nisam spreman na svađu, a još manje da trpim da me neko psuje i vređa, jer sam z45rao nešto u igri. Ej, u igri!!! Još da bude neko derle koje je duplo mlađe od mene....derle kom mogu ćale da budem!? Marš bre. Da te nađem, kosti da ti ispresujem.

Ove godine sam sasvim slučajno i spontano ušao u klan o kome nisam znao ništa. Ušao sam u klan jer sam hteo promenu u odnosu na sumanoto pikanje randoma i prijatno sam se iznenadio. Klan je relativno aktivan, ali ne dovoljno da bi za kampanju skupio 2 tima. Jedan ipo siguran i to sa veoma ograničenim raspoloživim vremenom. Nema tenzije, nema pritiska...čisto druženje. Šanse za neki veći uspeh na fieldu - gotovo nikakve, ali skroz je opušteno i pravo zezanje. Da, šanse da uzmem neki veći/vredniji reward se mere u promilima, ali opet....uz malo sreće, nije baš nemoguće.

No, svež primer od sinoć Igramo 1/4 finale na prohorovci protiv nekih nemaca. Rezultat 13:13. Kod nas u igri 2 Obj.140 (prvi 325hp-a, drugi sam ja sa nešto preko 700hp-a). Protivnik ima CS-a sa 200 i kusur zdravlja, ukampovan u rupi pored pruge (gornja/severna strana mape) i ebr-a koji je na cca 600hp-a. Kolega i ja u gornjem, levom ćošku, skriveni medj drvećem. Veli meni komandir da ja jurnem na CS-a i ubijem ga, a kolega da me pokriva ako ovaj proviri ili ako ebr zapuca sa sredine. Krenem ja uz ivicu mape, CS izviri i opali (promaši), ebr sa sredine opali (promaši), a za to vreme kolega puca na ebr-a - promaši i on. Pazi sad genija: Ulećem u rupu na CS-a (on je reloadovao), zaključavam nišan (m0r0n) sa namerom da ga puknem i ramujem. Ideja je bila da ga ramujem i tako ubijem u slučaju da ne probijem. Naravno da sam dingao granatu, ali uz to sam i promašio čitav tenk. U medjuvremenu, obojica su mene puknula i ostavili me ja 1 (jednom) hp-u. Završio sam CS-a (napokon), ali istog momenta sa sredine me ebr završava sa HE granatom. Kolega u medjuvremenu nije pogodio ništa (CS-a nije ni mogao da gađa, a pogoditi ebr-a, koji zna da igra, na udaljenosti od praktično pola mape - nije bilo realno). Naravno, ebr je relativno lako izašao na kraj sa poslednjim našim tenkom.

Šta je poenta? Poenta je da sam ja upropastio skoro dobijenu partiju potezom koji je na nivou poluret4rdiran0g bota. Niko mi ništa nije rekao (*mjau**mjau**mjau*, ne možeš da vratiš vreme unazad). U nekom iole ozbiljnijem klanu - verovatno bih leteo napolje, uz salvu psovki....i verovatno bih zaboravio kada bi me sledeći put pustili u klansku. Ovako.....zejzanje. Najveća kritika je bila ona koju sam dao sam sebi. To je gušt, a ne da mi neko psuje majku jer sam zabrljao u igri.
        “Some people create their own storms and then get mad when it rains"
        (unknown author)

Member Avatar korisnika bit
        Na forumu od
        Oct 2005
        Poruka
        1.496
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon x4 860k
        • MoBo: msi a68hm-e33 v2
        • RAM: Kingston 2x4gb 1600
        • VGA: MSI AMD R7 260
        • MON: SyncMaster 2220LM
        • HDD: 2xWD640aaks
        • Case: lc600h-12 v2.31
        • SND: microlab B-73
        • INET: DSL
      7. slazem se 100% doggmania
        uglavnom kad igram budem ok nekad dole nekad gore najcesce iznad polovine, i to sa tenkovima koji su outdate...
        u svom igrackom stazu od 9g bilo je samo par "komandira" s kojima mogu igrati bez opterecenja, koji vide, čuju, prate i navode, ne optuzuju za svoje greske, ne psuju što je veoma bitno, i uglavnom pobeđuju u miru, a kad gube, glavu ne gube.
        resto sve nadobudni neiživljeni likovi, kao razvodnici u vojci, ja te *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*e slusati ne mogu, samo mute, pa elegantno nakon par minuta krst na team speek i aut.
        kako u stvarnom životu tako i online još 10 puta jednostavnije resiti se budale.
        ne znam ni koliko bitaka imam 70 000+-, niti jedan tenk iz tih kampanja nemam, probao sam jednom, posle sam samo gledao, kako pohlepa radi a sa njima i adrenalin, stvar je za izučavanje. neverovatno je sta ljudi rade zbog nevredne virtualne nagrade u obliku virtualnog tenka poboljšanih mogućnosti.
        najsmešniji su sastanci od svega toga, koje naravno nikada ne posećujem, ili se desi da sam tu sasvim slučajno, pa samo skinem sluške sa ušiju, kakvih tu ideja i likova ima, ponekada se zapitam da li škole postoje.

zato ne igram kampanje, ali rado igram timske iz zezanja.
        Menjao bit : 13.01.2021. u 21:25

Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.780
        Realno igre i jesu za klince, kad se setim sa 10-15 god kako sam gledao cudno ljude od 30+ kako matori konji igraju a sad sam i ja 30+
        Kad se setim isao sam 2002 godine u igraonicu da igram na battlenetu wc3 ili pre toga cepao CS isto u igraonicama...
        Realno cim je lepa lova u nekoj igri odma postaje ozbiljnija prica i ljudi manje tolerisu greske. A oni koji ne gledaju wn8 oni ni ne uzimaju tenkove i kod njih je opusteno al sanse za tenk su male
        http://forum.benchmark.rs/showthread...highlight=utok Najbolji servis na svetu, UTOK (REFOT).

Member Avatar korisnika StainlessFrenky
        Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.689
        @ZeeGerman
        Licitira se sa nekim ciframa od oko 25-26000 fame poena.
        2500 boost se isplati na 21000 pa ako ne planiras da guras preko toga onda idi samo na onaj od 1000.

@bit
        Evo da ti kazem ovde posto kazes da su ti sastanci smesni i da skidas slusalice kad si na ts-u...
        Prvo, uopste nije rec o pohlepi jer virtuelni tenk, ko sto sam kazes, ne vredi nista, vec je rec o prestizu i zelji za dokazivanjem.
        Drugo, takvi ljudi su i u realnom zivotu isti, maksimalno kompetativni i stalno grizu i takmice se sa svima i u svemu sa drugima. Sad da li je to po tebi pozitivna ili negativna osobina sam proceni. Svakome je u instinktu da se takmici sa drugima, samo je to kod nekih izrazenije a kod nekih manje izrazeno, a imas i onu trecu grupu koja nece ni da se takmici jer je to za "de**le" a u stvari bi i on da bude tamo ali neveruju u svoje mogucnosti pa im je lakse da samo gledaju sa strane. Naravno, ako se ne takmicis ne mozes ni da izgubis, miran si.
        Trece, posto si reko da imas puno iskustva i puno promenjenih klanova ne znam na koji si mislio ali ako imas takvo misljnje i o nasem mozes slobodno da produzis dalje jer se to kod nas nece promeniti, dokle god igram ovu igru trudicu se da budem sto bolji jer mi nikad nije bilo zadovoljstvo da budem dmg pinjata bilo kome. Veruj mi da tako razmislja i vecina u nasem klanu.

@doggmania
        Sto se tice love i kampanje, tu ima toliko malo love da je to smesno. Poredjenja radi, jedan top igrac (znaci neko iz top 5 klanova) moze u kampanji odraditi 3-4 naloga maximalno, neka su i po 200e, sto je u praksi daleko manje, je 800e, dve kampanje godisnje je 1600e. 1600e na godisnjem nivou je jako smesna suma za nekog ko ovu igru igra na profesionalnom nivuo, cak i po 8 sati dnevno. Od igraca, ovde pravu lovu uzimaju strimeri i youtuberi a njih u WOTu ima manje od 10 ukupno.
        Sto se timova tice, timovi se prave po dva osnova, jedan je drugarski a drugi je po tome kakav si igrac. Ovo prvo je indivudualna stvar i ako se na to oslonis nemas sanse na kampanji a ovo drugo ne moze niko da ti ospori i vrlo brzo se pokaze tvoja igra. E za to je potrebno da se covek pojavljuje u advansima sto vise, eto mi imamo 5-6 ljudi koji su super drugari ali su slabiji igraci i igraju u drugom ili trecem timu i veruj mi da ce uzeti tenk samo ako budu tu do kraja kampanje, na drugu stranu imamo ovog ZeeGerman-ovog burazera koji je dobar igrac ali ne prica nista sem Yep Yep i igra u prvom timu iako nije bio tu zadnja 10 dana pred kampanju. Na kraju imas ljude kao sto je bit, koji nisu odigrali 5 advansa za 2 meseca, i sad je mozda on top igrac ali to niko ne zna. Srecno u kampanji.
        Menjao StainlessFrenky : 14.01.2021. u 03:39

Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.780
        Ja sam svoje rekao, "sit gladnom ne veruje" iliti "razlicit pogled na svet". A to koliko ko moze accova da odradi to je isto sposobnost i snalazenje. Imaju i ljudi koji rade 15-30 komada po kampanji... E sad nekom je npr 2000e malo za 10ak dana a nekom je i ohoho... imaj na umu da ljudi npr na jugu nase napredne zemlje rade za 15ak hiljada dinara mesecno (ne i nemoj da mi pricas da je minimalac 30+k)... pa imaju misije da se rade za parice, pa skupljanje silvera... ja sam iz zezanja uzimao po 50-100e mesecno na privatnom serveru u WoW-u par godina, nisu neke pare da ali opet nakupi se, tako sam kupio komp, registrovao kola vise puta, potrosio jedno 400-500e u wotu
        Edit: Nije bogat onaj koji mnogo ima nego onaj kome malo treba
        Menjao doggmania : 14.01.2021. u 09:02

Member Avatar korisnika ZeeGerman
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        2.043
      12. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4590
        • MoBo: Gigabyte Z97X - Gaming 5
        • RAM: KINGSTON 12GB DDR3 HyperX FURY White 1866MHz
        • VGA: ASUS nVidia GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 192bit
        • MON: PHILIPS LED TFT 21.5" V-line 226V4LAB/00
        • HDD: Hitachi 1TB + WD 320GB + Kingston HyperX SSD 120GB
        • Case: Chieftech DG-01WD-D + XFX P1-750S-NLB9
        • SND: SB X-Fi Xtreme [email protected] 3000
        • LAP: DELL Latitude E7250 & ASUS Testo :)
        • TV: UE40H6400AK
        • INET: Kablovska
      13. Citat Citiram korisnika: doggmania Pogledaj poruku
        Imaju i ljudi koji rade 15-30 komada po kampanji...
        Uh bre...odraditi 15-30 naloga po kampanji je skoro pa naučna fantastika. Previše je parametara koji se moraju poklopiti, da bi tolike naloge gurao kroz jednu kampanju.

@StainlessFrenky

Hvala za detalje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
        “Some people create their own storms and then get mad when it rains"
        (unknown author)

Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.780
        Sve se moze kad se snadjes, da otkrivam tudje fore nemam nameru ali veoma je izvodljivo

Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.689
        Citat Citiram korisnika: doggmania Pogledaj poruku
        Ja sam svoje rekao, "sit gladnom ne veruje" iliti "razlicit pogled na svet". A to koliko ko moze accova da odradi to je isto sposobnost i snalazenje. Imaju i ljudi koji rade 15-30 komada po kampanji... E sad nekom je npr 2000e malo za 10ak dana a nekom je i ohoho... imaj na umu da ljudi npr na jugu nase napredne zemlje rade za 15ak hiljada dinara mesecno (ne i nemoj da mi pricas da je minimalac 30+k)... pa imaju misije da se rade za parice, pa skupljanje silvera... ja sam iz zezanja uzimao po 50-100e mesecno na privatnom serveru u WoW-u par godina, nisu neke pare da ali opet nakupi se, tako sam kupio komp, registrovao kola vise puta, potrosio jedno 400-500e u wotu
        Edit: Nije bogat onaj koji mnogo ima nego onaj kome malo treba
        Evo ja zivim na jugu naseg "ekonomskog tigra", i to krajnjem jugu i nema vise ljudi koji rade za 15k din mesecno. Nije to zato sto smo napredni vec zato sto su se svi odselili ili kod vas u BG ili pobegli u inostranstvo pa sad kafici i butici ne mogu da nadju radnike. Ovo govorim za situaciju iz 2019. jer 2020. nije merodavna za bilo koju diskusiju.
        15-30 acc moze da odradi ekipa od 15 ljudi iliti 2 acc po coveku, 15-30 acc po coveku je neizvodljivo a evo ti i matematike.
        Kampanja 14 dana od kojih se minimum 2 dana igraju na "suvo" (lendinzi bez x5 partija), prvi dan kampanje i dan u kome se dizes sa mape da bi boostao lab. Znaci ostaje ti 12 dana.
        Kampanja ima 4 vremenske zone (19h-20h-21h-22h), u nekoj najludjoj kombinaciji sa max organizacijom sa 4 borbe u svakoj zoni (4 su max 19, 19:15, 19:30 i 19:45) mozes da imas 16 borbi. Ako su sve x5 to je oko 20000 poena dnevno.
        Prosla kampanja je bila na 35000 poena, znaci treba ti 2 dana po acc.
        Znaci za 12 dana mozes odraditi 6 acc.
        A bas bi voleo da nam otkrijes foru na koju neko moze da sakupi pola milke fame poena na 15 razlicitih acc, ako neces javno moze i na PP.
        Sto se novca tice tu se slazem da moze da se zivi od toga (tipa da zaradis 400-500e mesecno) ako se full posvetis tome ali ne moze da se zaradi neka ozbiljna lova. A 2k ne mogu da uzmem ja i ti nego igrac u top 5 klanova koji igra 8+ sati dnevno, casual igraci ko mi jedva za sebe odigraju kampanju.
        I nemoj da poredis WOW i WOT jer si ti zaradjivao grindajuci gold i ostale resurse u igri a u WOT toga nema, nemas mogucnost da bilo sta serujes.

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        987
      17. Moja mašina
        • CPU: celeron e3400
        • MoBo: msi g41m 23
        • RAM: 2 gb ddr3
        • VGA: radeon 5870 sapphire
      18. bili su neki kinezi sa fakulteta koji ti grindaju 24/7 sa nekim bruka prosekom,na 8sati se menjaju valjda i to nesto nije ni bilo skupo pre.nabiju ti prosek kao da si pro

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2019
        Poruka
        51
      20. Moja mašina
        • CPU: Intel 10900k 5.1/1.39v +arctic liquid freezer 360 II
        • MoBo: Asus Z490 Maximus Hero XII
        • RAM: 4 x 8GB 3600MHz Patriot Viper 4 Blackout Series
        • VGA: Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti GAMING OC 11G
        • MON: Philips 43pus7505
        • HDD: 1tb samsung 970 pro m.2
        • Case: Ms
        • Ostalo: P40 pro
      21. Kad je taj black market?

Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.689
        Citat Citiram korisnika: macola265 Pogledaj poruku
        bili su neki kinezi sa fakulteta koji ti grindaju 24/7 sa nekim bruka prosekom,na 8sati se menjaju valjda i to nesto nije ni bilo skupo pre.nabiju ti prosek kao da si pro
        Pa nije, o tome i pricam, sve su to smesne pare da bi to radio za zivot.

Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.780
        Smesne su pare kad neko proda klan za 250E koji je pun ljubicica i plavusa...jednom mozes klan da prodas a kampanja je na pola god...
        Menjao doggmania : 14.01.2021. u 23:00

Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.689
        Citat Citiram korisnika: doggmania Pogledaj poruku
        Smesne su pare kad neko proda klan za 250E koji je pun ljubicica i plavusa...jednom mozes klan da prodas a kampanja je na pola god...
        Ne kapiram sta si hteo da kazes? Niti na koji klan mislis?

Member
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        346
      26. Moja mašina
        • CPU: E5440 @ 3,57 GHz, Hyper TX3
        • MoBo: TP43D2-A7
        • RAM: 6 GB
        • VGA: r9 270
        • MON: u2312
        • HDD: WD6400AAKS
        • Case: OCZ500SXS
      27. žali se sinoć jedan naš igrač na chat-u i igrici, da mu wg krade štetu koju napravi u borbama, kaže kada se završi partija ispada da je imao 0 štete, pogledah njegovu statistiku kad ono

nije mi jasno kako neko može da igra, ovako loše pogotovo, preko 20k partija i da i dalje ima želju za igrom i 0 želje da nauči barem osnovne stvari
        Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	sa.jpg‎ 
Views:	79 
Size:	185,9 KB 
ID:	295692  

Strana 6868 od 6871 PrvaPrva ... 5868636867686818685868646865686668676868686968706871 PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •