»RSS Benchmark sajt

Strana 6802 od 6802 PrvaPrva ... 5802630267026752679267986799680068016802
      Prikazani rezultati od 102.016 do 102.030 od ukupno 102030

Tema: World of Tanks

Member Avatar korisnika StainlessFrenky
        Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.465
        Citat Citiram korisnika: MareBGD Pogledaj poruku
        Hehe najgori je bolji od mene duplo Ne da sam ja bitan ionako igram u Aziji, ali neki rezultati su mi ludilo kad vas gledam momci svaka cast. Nemam ideju kako da napredujem nit sta mi je najveci problem u igri. Jel bi bio neko voljan da pogleda 2-3 reply i da mi kaze zasto sam sve noob? Ja cu da odigram sa nekim tenkovima koje cesto igram bas me zanima...
        Pogledacu veceras pa ti kazem ono sto ja uspem da vidim.

Member Avatar korisnika MareBGD
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        1.610
      3. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 2600
        • MoBo: ASRock B450M Pro
        • RAM: 2x8GB Klevv 2666MHz
        • VGA: Zotac 2060
        • MON: Dell
        • HDD: 1xSSD 1xSATA
        • INET: Kablovska
      4. Hvala. Hvala i tebi Zeho. Ja mislim da ja ili srljam kao *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, ili cekam suvise pa sam sam...a ima tu toga jos
        Here to stay Even when I'm gone When I close my eyes Through the passage of time Kings never die

Member Avatar korisnika old_bookmaker
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        1.612
        @StainlessFrenky: ti si resetovao statistiku ili si odigrao stvarno ovoliko bitaka?

Click image for larger version. 

Name:	2020-03-28_144149.jpg 
Views:	37 
Size:	111,8 KB 
ID:	283299

Name:	2020-03-28_145014.jpg 
Views:	21 
Size:	61,0 KB 
ID:	283300

Name:	2020-03-28_145052.jpg 
Views:	23 
Size:	63,0 KB 
ID:	283301

Name:	2020-03-28_145128.jpg 
Views:	21 
Size:	79,3 KB 
ID:	283302

@MareBGD: Za nabijanje statistike je najbolje da igra[ s nekim u vodu, pogotovo ako je on bolji od tebe jer će da te "spašava" i/ili "gura" u nekim situacijama. OP tenkovi se podrazumevaju, kao i Seal Clubbing (ovo najviše podiže stat. ali svako može da vidi s kojim tenkom si istu i "nabio" tako da to nema nekog smisla). Ovo iznad ti je moja statistika, 99% solo igranje.

Svako ko se malo potrudi može da "nabije" dobru statistiku. Mene to mrzi da radim, pucam na avione, ptice, kuće, ... , nekada samo odigram "rush" kao najveći noob, ... Najčešće grindam neku liniju, najmanje igram s tier X i OP tenkovima (neke nemam, neki su bili a ja kasno stigao do njih, mnogi su skupi za igranje jer traže gold ammo, ...).
        Menjao old_bookmaker : 28.03.2020. u 15:53

Member Avatar korisnika doggmania
        Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.648
        Ako hoces statistiku moras gold da pucas u 90% slucajeva i da se stekas, nikakva nauka. To rade pola ljubicastih a ako ne i 2/3....
        http://forum.benchmark.rs/showthread...highlight=utok Najbolji servis na svetu, UTOK (REFOT).

Member Avatar korisnika Mixer93
        Na forumu od
        Apr 2011
        Poruka
        1.472
      8. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 7 1700
        • MoBo: MSI B450 PRO VDH
        • RAM: G.Skill Aegis DDR4 3000mhz 2x8GB D.CH.
        • VGA: EVGA GTX 1060 3G FTW+
        • MON: Samsung S24D300 75Hz
        • HDD: 2xSSD 120 + HDD 500 + HDD 320
        • Case: Made in China
        • SND: 5.1 + 2.1 + Philips SHP2500
        • LAP: HP550
        • TV: VOX 32882
      9. Da se ne lazemo, pola ljubicastih ako ne 2/3 je imalo po par hiljada partija sa malim tierom za nabijanje wn8. Simple as that.
        Uglavnom uvek gledaj da napravis sto vise dmg, uvek shot vise. Ali generalno, moras biti dobar igrac all-round da bi imao dobru statistiku. A pod dobar igrac mislim igrati dobro sa svim vrstama tenkova, razumeti igru. Lako je biti iznad proseka sa ruskim medium tenkovima. Budi ti dobar sa svima.

Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.465
        Citat Citiram korisnika: old_bookmaker Pogledaj poruku
        @StainlessFrenky: ti si resetovao statistiku ili si odigrao stvarno ovoliko bitaka?
        Nisam resetovao nego mi je drugi acc, prvi sam prodao, ali ni on nije bio nista losiji, evo i tog acc
        https://wot-life.com/eu/player/herec...omm-500269814/
        secam se da je bio nesto preko 2k wn8, ovaj sto je kupio vidim da je malo spustio wn8.
        Sto se tice sealclabinga to nisam nikad radio, mozes i sam pogledati, to sto sam igrao igrao sam sa premium t8 jer mi trebalo silvera i to dok nisam usao u ozbiljan klan.
        Ovde odigram 10 partija u sh8 i imam milku na acc.

Citat Citiram korisnika: doggmania Pogledaj poruku
        Ako hoces statistiku moras gold da pucas u 90% slucajeva i da se stekas, nikakva nauka. To rade pola ljubicastih a ako ne i 2/3....
        Gresis za gold, najbitnije je znati situaciju u kojoj moras da ga pucas ali recimo da ti je 30% gold, u t10 to ti ide i preko 50%. I najbitnije je da znas sa kojim tenkom moras da pucas gold.
        Sto se stekanja tice to ti zavisi iz koje perspektive gledas, to sto ti zoves stekanje on zove smart play a to je zato sto on zna nesto sto ti ne znas.
        Svakako je glavno pravilo u igri "Stay alive".

Citat Citiram korisnika: Mixer93 Pogledaj poruku
        Da se ne lazemo, pola ljubicastih ako ne 2/3 je imalo po par hiljada partija sa malim tierom za nabijanje wn8. Simple as that.
        Uglavnom uvek gledaj da napravis sto vise dmg, uvek shot vise. Ali generalno, moras biti dobar igrac all-round da bi imao dobru statistiku. A pod dobar igrac mislim igrati dobro sa svim vrstama tenkova, razumeti igru. Lako je biti iznad proseka sa ruskim medium tenkovima. Budi ti dobar sa svima.
        Naravno da nemam nekoliko hiljada partija sa low tier. A za all around ne mogu da kazem jer arty ne igram nikako, TD vrlo slabo, sa HT sam u procesu da ukapiram, LT sam igrao odlicno ali od pojave tockasa nisam igrao, jedino sto sam deljao jeste MT.

Name:	Untitled.jpg 
Views:	10 
Size:	52,9 KB 
ID:	283313
        Menjao StainlessFrenky : 28.03.2020. u 20:36

Member Avatar korisnika doggmania
        Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.648
        Ako je skill da pucas igrace sa redlajna i da pustis da saigac koji ima manje hp od tebe primi sut pa ti izadjes da pucas nazivas skill onda spadas u tu drugu grupu... Igrao sam sa dosta ljubicastih igraca i kad igraju klanske vidis tacno taj kukavicluk i solo igranje gde se igra za wn8 a ne za igru.. pa sam video da ce radije da napravi 200 dmg vise nego da ide da resetuje bazu i da spasi partiju da ne bude poraz...
        Koliko ima ljubicastih koji koriste full gold, velike popravke i prvu pomoc, hrana, pa onda cuda od bondova... nemoj da komplikujes objasnio sam coveku najprostije kako da bude bolji igrac.
        @Mare samo pucaj 2 i stekaj se koliko mozes i delji, a ako ne znas gde da stanes skini xvm i gledaj gde se ostali ljubicasti stekaju i ti kopiraj to. To ti je neki pocetak..
        http://forum.benchmark.rs/showthread...highlight=utok Najbolji servis na svetu, UTOK (REFOT).

Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.465
        Citat Citiram korisnika: MareBGD Pogledaj poruku
        Hehe najgori je bolji od mene duplo Ne da sam ja bitan ionako igram u Aziji, ali neki rezultati su mi ludilo kad vas gledam momci svaka cast. Nemam ideju kako da napredujem nit sta mi je najveci problem u igri. Jel bi bio neko voljan da pogleda 2-3 reply i da mi kaze zasto sam sve noob? Ja cu da odigram sa nekim tenkovima koje cesto igram bas me zanima...
        Partija sa 277 - promasio si stranu kompletno jer 277 je MT a ne HT, na toj strani nista sem Krana nisi mogao da probijes, narocito ne ako ne pucas gold.
        Glupo si primio shoot od JP E100, zaleteo si se jer nisi znao sta da radis, nestrpljiv si. Na toj mapi moras da cekas da protivnik napravi gresku, ovako si prvi poginuo.
        Pogledacu i ostalo kasnije.

Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        1.612
        Citat Citiram korisnika: StainlessFrenky Pogledaj poruku
        Nisam resetovao nego mi je drugi acc, prvi sam prodao, ali ni on nije bio nista losiji, evo i tog acc
        secam se da je bio nesto preko 2k wn8, ovaj sto je kupio vidim da je malo spustio wn8.
        Sto se tice sealclabinga to nisam nikad radio, mozes i sam pogledati, to sto sam igrao igrao sam sa premium t8 jer mi trebalo silvera i to dok nisam usao u ozbiljan klan.
        Nisam na tebe mislio za seal clubbing, nego generalno.

Svaka čast, odličan acc i stat.

Member Avatar korisnika ZeeGerman
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        1.913
      15. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4590
        • MoBo: Gigabyte Z97X - Gaming 5
        • RAM: KINGSTON 12GB DDR3 HyperX FURY White 1866MHz
        • VGA: ASUS nVidia GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 192bit
        • MON: PHILIPS LED TFT 21.5" V-line 226V4LAB/00
        • HDD: Hitachi 1TB + WD 320GB + Kingston HyperX SSD 120GB
        • Case: Chieftech DG-01WD-D + XFX P1-750S-NLB9
        • SND: SB X-Fi Xtreme Audio@GX 3000
        • LAP: DELL Latitude E7250 & ASUS Testo :)
        • TV: UE40H6400AK
      16. Citat Citiram korisnika: old_bookmaker Pogledaj poruku
        Nisam na tebe mislio za seal clubbing, nego generalno.

Svaka čast, odličan acc i stat.
        Statsi su mu eXtra.....razmišljao sam da se prijavim u klan...nedostaje mi klansko peglanje...od klanskih borbi do stronholda.....ali brate....ja sam mojih jedva preko 1200 WN8 - nemam šta da tražim tu. Neozbiljan sam ja igrač za takva planinarenja....
        “Some people create their own storms and then get mad when it rains"
        (unknown author)

Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        1.612
        Iskerno i meni nedostaju klanske odavno ali onako kako smo ih mi igrali, uz ogromnu zajebanciju.

Seti se samo raznih taktika na Sand River mapi, bili smo "kraljevi peska" jedno vreme.

Ovo što se sad igra je "ozbiljan posao", traži određeni nivo posvećenosti i treba biti dostupan uvek u isto vreme.

Member Avatar korisnika Mixer93
        Na forumu od
        Apr 2011
        Poruka
        1.472
      19. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 7 1700
        • MoBo: MSI B450 PRO VDH
        • RAM: G.Skill Aegis DDR4 3000mhz 2x8GB D.CH.
        • VGA: EVGA GTX 1060 3G FTW+
        • MON: Samsung S24D300 75Hz
        • HDD: 2xSSD 120 + HDD 500 + HDD 320
        • Case: Made in China
        • SND: 5.1 + 2.1 + Philips SHP2500
        • LAP: HP550
        • TV: VOX 32882
      20. Citat Citiram korisnika: StainlessFrenky Pogledaj poruku

Gresis za gold, najbitnije je znati situaciju u kojoj moras da ga pucas ali recimo da ti je 30% gold, u t10 to ti ide i preko 50%. I najbitnije je da znas sa kojim tenkom moras da pucas gold.
        Sto se stekanja tice to ti zavisi iz koje perspektive gledas, to sto ti zoves stekanje on zove smart play a to je zato sto on zna nesto sto ti ne znas.
        Svakako je glavno pravilo u igri "Stay alive".

Naravno da nemam nekoliko hiljada partija sa low tier. A za all around ne mogu da kazem jer arty ne igram nikako, TD vrlo slabo, sa HT sam u procesu da ukapiram, LT sam igrao odlicno ali od pojave tockasa nisam igrao, jedino sto sam deljao jeste MT.

Name:	Untitled.jpg 
Views:	10 
Size:	52,9 KB 
ID:	283313
        Pa nemas, nisam ja ni mislio na tebe. Ali vidi se da imas vecinu partija sa mediumom i sa rusima. A da krenes da grindas sve, i igras i TD i lajtove... e onda teze malo da budes ljubicast kad te nejde.

Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        1.913
      22. Moja mašina
      23. Citat Citiram korisnika: old_bookmaker Pogledaj poruku
        Iskerno i meni nedostaju klanske odavno ali onako kako smo ih mi igrali, uz ogromnu zajebanciju.

Seti se samo raznih taktika na Sand River mapi, bili smo "kraljevi peska" jedno vreme.

Ovo što se sad igra je "ozbiljan posao", traži određeni nivo posvećenosti i treba biti dostupan uvek u isto vreme.

Upravo to

Ne mogu da se setim ko su sve bili field commanderi....sećam se lika sa nickom "legenda"...posle je otišao u SLF....ali suština je da BENCH nije imao igrača koji je perfektno vodio. ah da..sećam se....prase....i registrovan je ovde na forumu...on je bio ok lik, samo mu je u jednom momentu pukao film i digao je ruke,,,,
        (unknown author)

Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        1.465
        Citat Citiram korisnika: ZeeGerman Pogledaj poruku
        Statsi su mu eXtra.....razmišljao sam da se prijavim u klan...nedostaje mi klansko peglanje...od klanskih borbi do stronholda.....ali brate....ja sam mojih jedva preko 1200 WN8 - nemam šta da tražim tu. Neozbiljan sam ja igrač za takva planinarenja....
        Uvek gledaj da nadjes neki klan koji je u gabaritu bolji od tebe pa lagano kroz ucesce i plotune ces napredovati.
        Tebi bi najvise odgovarao neki klan koji u proseku ima wn8 1400-1600.
        Kad krenes da igras kroz klan videces da je to potpuno nov segment igre.

Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        1.913
      26. Moja mašina
      27. Citat Citiram korisnika: StainlessFrenky Pogledaj poruku
        Uvek gledaj da nadjes neki klan koji je u gabaritu bolji od tebe pa lagano kroz ucesce i plotune ces napredovati.
        Tebi bi najvise odgovarao neki klan koji u proseku ima wn8 1400-1600.
        Kad krenes da igras kroz klan videces da je to potpuno nov segment igre.
        Gledao sam...teško. Takvi klanovi su u principu nestabilni, polu-aktivni ili neaktivni....ljudi se prečesto menjaju.....a ni ja nisam uvek dostupan. Ipak imam 40 godina....i iako ponekad i previše vremena provodim uz ovo sr4nje, teško je uklaviriti svako veče, 20h/21h....biti aktivan na TS ili ono drugo čudo...kako se zove, a deca vilene....

Znaš već...mnogo je takvih igrača
        (unknown author)

Strana 6802 od 6802 PrvaPrva ... 5802630267026752679267986799680068016802

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •