Šta je novo?

Kingdoms of Amalur: Reckoning

 
Mirise kao ustipci za dorucak dobro :)
 
Ma ovo je za decu kojoj su mama i tata isključili, izbrisali i konfiskovali Skyrim kada je onom nesrećniku odsečena glava na početku igre :D
 
 
 
System Requirements

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

OS:
Windows XP with Service Pack 3
Windows Vista with Service Pack 2
Windows 7 with Service Pack 1

CPU:
Intel Core2 Duo (or equivalent) running at 2.2GHz or greater
AMD Athlon 64 X2 5000+ (or equivalent) running at 2.6GHz or greater

RAM:
At least 1 GB for Windows XP
At least 2 GB for Windows Vista and Windows 7

Disc Drive:
CD/DVD ROM drive (required for installation only), 8x or faster CD/DVD drive

Hard Drive:
At least 10.5 GB of free space

Video Adapter:
NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB or better
ATI Radeon HD3650 512MB or better
Supporting Pixel Shader 3.0
Minimum Resolution Supported is 1280x720

DirectX:
9.0c Compatible


RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS

OS:
Windows XP with Service Pack 3
Windows Vista with Service Pack 2
Windows 7 with Service Pack 1

CPU:
Intel Core 2 Quad (or equivalent) running at 2.4GHz or greater
AMD Phenom X4 (or equivalent) running at 2.6GHz or greater

RAM:
At least 3 GB for Windows XP
At least 4 GB for Windows Vista and Windows 7

Disc Drive:
CD/DVD ROM drive (required for installation only), 8x or faster CD/DVD drive

Hard Drive:
At least 10.5 GB of free space

Video Adapter:
NVIDIA GeForce GTX260 1GB RAM or better
ATI Radeon HD4850 1GB RAM or better
Supporting Pixel Shader 3.0

DirectX:
9.0c Compatible
 
Skida se demo sa Live-a :) utisci kasnije :) pošto je ista igra i za konzole i za pc
 
Završio sam uvodan deo, stigao do onog sela i ispisalo mi je da imam 45min razgledanja pre kraja demo-a. Ne znam, meni ovo neviđeno liči na Fable, čak i onaj radial menu pritiskom na Right Trigger, isto kao u Fable-u ako se ne varam. Meni je ovo šta je Fable trebao da bude, kao stariji brat već 4x pomenute igre. Malo više odrasla igra sa krvi, brža borba, ali kažem, kao Fable na steroidima.. Možda sam samo ja, odakle znam. I dalje ima onih karikatura kao u fable-u, conversation sistem je bolji, muzika mi je čak slična, celokupna igra. Mada imam nekoliko zamerki.

Prva, sa likom i strelama gađaš samo metu koju ti on odabere, tj nemaš free aiming.

Kada enquip-uješ štit, ne vidi se na karakteru, kada klikneš, on tada izvadi štit iz lakta... meni to bode oči, jako neozbiljno :/

Isto tako, kada držiš štit, mač nestaje, sve dok ne klikneš napad, onda se stvara iz leđa ili ko zna odakle.

Animacije karaktera i napada nisu tečne, desi se da se preskoči neki frejm u animaciji, ne znam zbog čega, nadam se da je samo nedovršenost demo-a.

Invertar su mogli bolje da urade, ovako je kao lista sa sub-menu i ništa više, moram 3x da kliknem da bih došao do oružja ili oklopa što sam pokupio, i to samo u demo-u, mogu da zamislim kako će biti kada imaš milion stvari u invertaru.

Samo kretanje u igri je brže nego u Fable-u ali me podseća na Gothic IV što uopšte ne valja . Kao malo neartikulisano trčanje i sve to. Kao da lik uvek žuri negde :/

Očekivao sam mnogo ozbiljniju igru, po svim najavama i tako to, ovako sam, po mom mišljeju dobio samo Fable na steroidima, tj ozbiljniji Fable ili šta je Fable trebao da bude posle svih najava (mislim na prvi deo), ovo im je kao drugi pokušaj, ne kontam... Moram da naglasim, ne kažem da mi se ne sviđa, nego jednostavno očekivao sam veću ozbiljnost. Grafika jeste šarenolika i sve to, ali ima sve malo poligona, sve je kao od plastelina, od njihovih oklopa do faca, brada, odeće karaktera. Grafika je kao u Fable-u (po 1000x :) )

To je neko moje mišljenje. Ne vredi dati punu cenu igre, ali kada bude pala, why not.
 
Ima Demo i na Originu,pa ko hoce moze da proba!
 
A ima demo i na Steamu, pa nek bira kome sta odgovara.
 
evo ga moj lik :D

2sb76gi.jpg
 
Eh, kad bi taj taskbar dole sluzio jos cemu osim za storovanje potiona... :(
 
Ne znam, odigrao sam 10 minuta i obrisao. Na prvu loptu mi se uopšte ne sviđa. Preko grafčkog dizajna, do toga da kretanje tvog lika deluje kao da lebdi po podlozi.
 
Ako je moguce dodati skillove, spellove i macro-e u doticni taskbar, onda mozda i dam sansu igri. Mada, ono sto sam video u trailerima i najavama mi je uglavnom licilo na fable klon sa hack & slash combat mehanikom, koja iskljucivo iziskuje besomucno pritiskanje levog klika. :)
 
Pa naravno da jeste :) probaj demo imaš 3x 3 grane da razvijaš, uopšte nije naivno, ja sam pričao o x360 verziji tako da tamo nema ovaj quick bar, mislim očigledno... Btw pa vidi, da igraš samo kliktanjem ne možeš preći ništa u ovoj igri, jer ono... ubiju te onda :)
 
Ah da, proklete zlokonjzole, na njih sam zaboravio. :D Nist' ondak, ako vec ima klasicnih role playing elemenata, (skillova, spellova, talent trees, bacanja kockica i critical hitova), cemo oprobamo. :d
 
meni ovo uopšte ne daje sliku, imam mapu, ono gore levo i onaj dole bar ali ekran je crn skroz. još kad dođem do tog prvog prstena na mapi stisnem F i sa ESC uđem u inventar tek onda izbrljavi po ekranu. skinuo sam preko origina čisto zato što ću ME3 igrati preko njega a čim sam igru pokrenuo odmah mi je izašla poruka da sam dobio ME3 oklop.
 
Poslednja izmena:
ko ima amd/ati karticu post processing na disabled i neće biti problema nikakvih
 
 
[YOUTUBE]_xEr5HBoKhA[/YOUTUBE]
 
Igra se pojavila ;) tetka :D
 
tek sam sada saznao za ovu igru, videcu kroz par sati na sta to lici...hoce li dosaditi brzo kao skyrim or not :)
 
Prvih 7 minuta igre su me dovele do toga da je iskljucim.... ama bas nista me nije privuklo a dosta toga iritira, najvise inventar i posle par ulazenja u isti usledio je alt+f4
 
Meni se Demo i nije bas nesto svideo,ali sam joj ponovo dao sansu i kako igram sve mi se vise dopada!
 
Fina sarena razonoda posle Skyrima,kad se nekako naviknete na kameru igra uopste nije losa,svidja mi se taj hack n slash fight sto je nesto novo u rpg igrama,igra ima neku svoju velicinu,mapa uopste nije mala ali je pomalo ograniceno kretanje kao recimo u W2,ko je igrao Fable i ko moze da proguta konzolitis bice sasvim zadovoljan igrom..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno