Šta je novo?

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Je l' igra ovo neko i dalje odavde? Posle 13h igranja i 16-oh lvla, vec pocinju da mi dosadjuju kvestovi.

Ja sam se zaludeo sa igrom,imam nekih 60h odigrano,nalazim se negde na polovini Klurikona jos malo ulazim u Alabastru,pocela je igra onako bas da me smara,tako da cu da se bacim na main q i da je zavrsim...ME3 ceka :D

BTW najavljen je DLC "The Legend Of Dead Kel" koji izlazi 20 Marta i donosi nekih 5-6h gameplaya....mada meni je i ovo bilo previse.
 
Poslednja izmena:
Dlc koji je danas izasao:
 
Poslednja izmena:
Stize nam jos jedan DLC "Teeth of Naros".
Koji ce sadrzati:
A new, harsh land named after an ancient Troll God is the setting for Kingdom of Amalur: Reckoning's second pack of downloadable content.

It's called Teeth of Naros.

In your travels throughout this forgotten land, you'll encounter a devout race of giants and try to glean the mysteries of their faith.

Some features included in the DLC, via today's press release:

• A New City – Explore the city of Idylla, which magically floats in the sky above the Teeth of Naros featuring more than 20 side quests, multiple dungeons and a mysterious new race.

• New Enemies and Dungeons – Players will take part in a crucible of faith and tribulation with new dangers and enemies as they journey through five enormous new dungeons.

• New Twists of Fate and Items – Three new Twists of Fate, nine new armor sets, six new shields and 18 new unique weapons for players to choose from as they journey through this new world.

DLC izlazi 17 Aprila.
 
Usporite ljudi,jos igram main quest i malo poceo Dead Kel-a,a oni vec drugi dlc. Nije humano. :D
 
 
Fino,jedva cekam DLC,presao sam main i Kel-a. :)
 
ovo mi je jedna od najboljih igrica, sve sam presao :D
samo nzm da li ima jos ovakvih :/
 
Auu, a ja se jedno 2 godine kanim da instaliram, stoji mi na HDD :)
Pa ovo su sjajne vesti [emoji106][emoji106][emoji106]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kingdoms of Amalur je odlicna igra koja nudi mnogo sati zabave. Borba je zaista odlicna, na trenutke previse laka ali ne mari kada je toliko zabavna. Ne znam zasto nije bila popularnija, valjda ljudi nisu hteli da igraju u svetu koji je toliko nalik MMO igrama. Prica je dobra, ima taj neki duh i zanimljiva je za pracenje. Na nekoliko mesta sam se mnogo smejao. Definitivno preporucujem ovu igru svima koji su je propustili, jer zaista vredi pogotova sada kada ce dobiti remaster!
 


Malo novih informacija, kazu izlazi 11. avgusta. ;)
 
Kingdoms of Amalur je odlicna igra koja nudi mnogo sati zabave. Borba je zaista odlicna, na trenutke previse laka ali ne mari kada je toliko zabavna. Ne znam zasto nije bila popularnija, valjda ljudi nisu hteli da igraju u svetu koji je toliko nalik MMO igrama. Prica je dobra, ima taj neki duh i zanimljiva je za pracenje. Na nekoliko mesta sam se mnogo smejao. Definitivno preporucujem ovu igru svima koji su je propustili, jer zaista vredi pogotova sada kada ce dobiti remaster!

Skyrim je izasao 3 meseca pre nje...it had no chance, realno :)

I onda, usled nevracanja investicije, 38 studija koji su radili na igri su bankrotirali.
Prodali su oko 1.3 miliona primeraka, a morali su oko 2 miliona samo da plate EA i povrate ulozenih 118 miliona.
Problem je sto su pokusali RPG da naprave kao MMO, a MMO su jako skupe za razvoj, dok su u isto vreme genericke i dosadne za single player.
I u isto vreme su na osnovu KoA krenuli da razvijaju MMO (Copernicus) koji je takodje kostao preko 100 miliona, na kome je radilo preko 400 ljudi.

Sve to je kasnije i rezultovalo time da se na igri ne radi, ne poboljsava i bagovi ne ispravljaju.
 
Ne znam za vas,ali ovo je smejurija od rimejka,remastera ili sta god da je upitanju!Verovatno su moje oci problem,ali ja ne vidim nikakav pomak u grafickom smislu!Teksture,fizika,animacije mi deluje iste kao sto su bile 2012 ako me secanje dobro sluzi!Ko se bavi modovanjem uradio bi deset puta bolji posao i to za dzabe!Ako su samo poradili malo na balansiranju igre,ispravljanje bagova i slicno onda je uredu!Samo sto nije uredu da se to naplacuje 40 ili 20 evra ko vec poseduje igru!Kako prodati jedan te isti proizvod dva puta,a ne uloziti skoro nista!Odgovor je Kingdoms of Amalur: Reckoning!Bas sam se razocarao!
 
Poslednja izmena:
Hah ja zaboravio da to izlazi tako brzo. Steta, bas sam se nadao da cu jos jednom preci igru zbog remastera kad eto vidis...
 
Nazad
Vrh Dno