Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

Koji je realno NFS samo zbog imenu :)

Meni baš leži ovo, reminds me na sate i sate provedene pored nfs hp2, kada smo nosili 4 kompa kod jednog ortaka i igrali u lanu :) ah, to su bila vremena...
 
ja nigde ne mogu da nadjem EA games u regeditu, jel moze neko malo detaljnije uputstvo ili bar neki link?
 
ja nigde ne mogu da nadjem EA games u regeditu, jel moze neko malo detaljnije uputstvo ili bar neki link?
 
Pa dobro, ako ćeš extra igru propustiti zbog nedostatka AA, your loss. Inače, što niste kukali pre 6-10godina da vam smetaju ivice i ostale gluposti...?

ja igram na 4x AA zadnje 3-4 godine sve igre i ovo mi jako smeta. takvih kao ja ima jos 100 koji ovo nece igrati zbpg nedostatka AA
 
ja nigde ne mogu da nadjem EA games u regeditu, jel moze neko malo detaljnije uputstvo ili bar neki link?

Druze evo ti putanje za regedit. Pisace ti ru,izaberi modify na opciji local i umesto ru kucaj en i to je to uzivaj :wave:
 

Prilozi

  • NFS.jpg
    NFS.jpg
    182 KB · Pregleda: 53
Jel mozda neko zna zasto kad kliknem na cancel prekine instalaciju, ne nastavi je. U pitanju je Vista 64.
 
Igra je djubre, Shift je 5 puta bolji.

Hot Pursuit i HP2 sam igrao kao klinac i tad mi je bilo zabavno, ovo sada jednostavno ne mogu da igram, igra je smesna, upravljanje sva auta se slicno ponasaju, mora da se driftuje u krivinama ostrijim ko da igram Mario Kart, motor auta ne cujem, grafika njesra, prostranstvo malo svaka druga trka vozim po istom putu, muzika losa itd...

Ovo je igra za decicu, ceka se Shift 2, prvi Shift sa Gran Turismo modom je vrh.
 
Poslednja izmena:
Igra je djubre, Shift je 5 puta bolji.

Hot Pursuit i HP2 sam igrao kao klinac i tad mi je bilo zabavno, ovo sada jednostavno ne mogu da igram, igra je smesna, upravljanje sva auta se slicno ponasaju, mora da se driftuje u krivinama ostrijim ko da igram Mario Kart, motor auta ne cujem, grafika njesra, prostranstvo malo svaka druga trka vozim po istom putu, muzika losa itd...

Ovo je igra za decicu, ceka se Shift 2, prvi Shift sa Gran Turismo modom je vrh.

da li su likovi iskljucili zvuk motora?? pa ovo je neverovatno, secam se samo kod most wanteda koliko je bio hvaljen zvuk motora...i oni ko u inat ga prakticno iskljuce. drugo meni bez AA FPS pada na 25 (na full settings) tako da ce pasti uninstall. ovo za krivine da ne spominjem. grafika mi je ok sasvim, za to jednio nemam zamerku sem nedostatka AA
 
da li su likovi iskljucili zvuk motora?? pa ovo je neverovatno, secam se samo kod most wanteda koliko je bio hvaljen zvuk motora...i oni ko u inat ga prakticno iskljuce. drugo meni bez AA FPS pada na 25 (na full settings) tako da ce pasti uninstall. ovo za krivine da ne spominjem. grafika mi je ok sasvim, za to jednio nemam zamerku sem nedostatka AA

Pa ne bih rekao da su iskljucili ali jedva se cuje nesto u odnosu na ostale zvuke !

A soundtrack je jedan od najgorih ikad sto se NFS tice.
 
Dobro narode jel može neko da mi objasni zašto mi igra secka, a realno malo je zahtevnija od Burnout-a? Da nisu možda drajveri u pitanju, mada koristim najnovije? Prosto ne mogu da verujem da u FullHD na slabijoj mašini od moje sa 8800GT igra radi bez problema...
 
zvuk se bas lepo cuje neznam kako se ne cuje
mani je u podesavanju 5.1 i zvucnici su 5.1 i bas rezu motori :D
 
Dobro narode jel može neko da mi objasni zašto mi igra secka, a realno malo je zahtevnija od Burnout-a? Da nisu možda drajveri u pitanju, mada koristim najnovije? Prosto ne mogu da verujem da u FullHD na slabijoj mašini od moje sa 8800GT igra radi bez problema...

Ako nije veliki problem,probaj da uzmes od burazera 8800GT i stavis kod sebe u masinu,cisto da vidis da nije do tvog sistema.
 
I ja imam 5.1 sistem i 5.1 u podesenjima, ali se motor jedva cuje :(

Jel mozete da okacite ss configa iz my documents-a? Interesuje me ovo podesavanje:

capture.jpg


Posto kod mene stoji na jedinici bez obzira da li je stereo ili 5.1 namesten u podesenjima igre!
Pa sam ja upisao 2, ali ne pomaze. Takodje hi filters on/off, isto je.
 
Poslednja izmena:
ma motor se jedva cuje. to je losa scena jako. i meni na konfi iz potpisa zna da padne na 25 fps...ako neko fura na 4850 nek mi javi kako mu ide
 
Dobro narode jel može neko da mi objasni zašto mi igra secka, a realno malo je zahtevnija od Burnout-a? Da nisu možda drajveri u pitanju, mada koristim najnovije? Prosto ne mogu da verujem da u FullHD na slabijoj mašini od moje sa 8800GT igra radi bez problema...

Ja smanjim rezoluciju i sve detalje na low, igra i dalje sjecka, tj. desava se u istim situacijama da fps opane na nekih 30ak. Losa optimizacija ili ti los port.
Zvuk isto, motor se jedva cuje za razliku od ostalih kao sto su kisa, vjetar i dr. prateci efekti. Muziku sam izgasio i ubacio NFS 3 soundtrack. ;)
 
Poslednja izmena:
Ista je situacija i kod mene što se tiče performansi. FPS zna da opadne sa 60 na 20 bez razloga. Koliko sam primetio aktivnost GPU je na nekih 40%. Jednostavno loše je odradjena optimizacija tj. port na PC.
Zvuk motora je užasno tih. Ne znam da li ste primetili koliko je dobar zvuk kad se izabere auto. Bukvalno zadrhte prozori. Nije mi jasno što to nisu preneli u samu trku.
 
Ista je situacija i kod mene što se tiče performansi. FPS zna da opadne sa 60 na 20 bez razloga. Koliko sam primetio aktivnost GPU je na nekih 40%. Jednostavno loše je odradjena optimizacija tj. port na PC.
Zvuk motora je užasno tih. Ne znam da li ste primetili koliko je dobar zvuk kad se izabere auto. Bukvalno zadrhte prozori. Nije mi jasno što to nisu preneli u samu trku.

Nazalost jos nisam probao igru, ali ne znam sta se generalno dogadja u poslednje vreme sa igrama. MOH, COD, 007 Bloodstone, F1, sve neki bagovi pogotovo vezani za engine cije su igre pre toga savrseno radile. Deluje mi kao neka teska mutljavina...
 
jel imaju obicaj EA-ovci da izbacuju patcheve za svoje evergreen naslove? ovo bez zvuka motora i sa povremenim padanjem FPS na 25 fps bez AA nema smisla igrati. kad bi to resili licila bi igra na nesto. boze sacuvaj koliko bagova. ja bi je bolje napravio.
 
Napravi i prosvetli nas sve, stvarno kad već oni ne umeju, evo ja ću ti prvi kupiti igru
 
Meni je zvuk motora fantastican mogu uploadovati driftovanje u krivinama je odlicno i realno drift se pravi ako se auto lepo zanese ako ne auto ide u krivinu kao i u vakom drugom nfs-u ... Igra je odlicna Mapa je shit kao i grafika bez AA- izuzecu kola koja su veoma veoma realno prikazana u igri.... igra dobija od mene ocenu 7/10
 
Ista je situacija i kod mene što se tiče performansi. FPS zna da opadne sa 60 na 20 bez razloga. Koliko sam primetio aktivnost GPU je na nekih 40%. Jednostavno loše je odradjena optimizacija tj. port na PC.
Zvuk motora je užasno tih. Ne znam da li ste primetili koliko je dobar zvuk kad se izabere auto. Bukvalno zadrhte prozori. Nije mi jasno što to nisu preneli u samu trku.

Pa jel ima nekog leka tome? Ja sam malo google-ao i na ovim linkovima našao moguća rešenja ali kada ih primenim ne vidim neku preteranu razliku:

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/1370049.page

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/996265.page

Ali eto možda nekome pomogne. Baš bezveze što su je tako loše optimizovali, koliko vidim generalno žale se ljudi koji imaju dosta dobre konfiguracije. Ja je probao na xbox-u pre par nedelja, onaj demo NFS-HS i radi sa zakucanih 60 fps-a...
 
Jaoooooj, nisam ni video da je ovo izaslo, preleteo sam na brzinu vase reakcije i koliko vidim misljenja su skroz podeljena (opet kao i uvek) ???
Da li neko moze realno da mi kaze jel valja igra (sem onoga sto kukaju da nema AA) i da li da je kupujem ili ne ?

Unapred hvala
 
Ako voliš old school nfs onda ti je ovo must play, ako voliš nešto nalik shiftu ili gridu i ništa drugo, onda nemoj da igraš
 
au odlican review :)))
 
I hoce li uskoro taj patch?
 
Nazad
Vrh Dno