Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

Ali bre, kao sto Hitler kaze u onom klipu za Gta4 :) da li je moguce da igre u 2010-oj nemaju AA!?! Pa male igre od 50mb ga imaju, a hit naslovi ne :wall:
 
Ovo je najbolji NFS u zadnjih nekoliko. Zadnjih par NFS gluposti sam obrisao posle 3 minuta igranja. Onaj gameplay gde se sve trese, a auto kao da ide 30 na sat necu ni da komentarisem. Ovo je pravo osvezenje. Ima onaj stari NFS smek.
 
Ovo je najbolji NFS u zadnjih nekoliko. Zadnjih par NFS gluposti sam obrisao posle 3 minuta igranja. Onaj gameplay gde se sve trese, a auto kao da ide 30 na sat necu ni da komentarisem. Ovo je pravo osvezenje. Ima onaj stari NFS smek.

I meni po nekim sinimcima sa youtuba igra izgleda mnogo dobro :)
Kao nekadasnji NFS sa Sony PS1
 
Ovo je najbolji NFS u zadnjih nekoliko. Zadnjih par NFS gluposti sam obrisao posle 3 minuta igranja. Onaj gameplay gde se sve trese, a auto kao da ide 30 na sat necu ni da komentarisem. Ovo je pravo osvezenje. Ima onaj stari NFS smek.

Samo jedno pitanje. :) Kako bre auto izgleda kao da ide 30 na sat, tj. gde si ti to video npr. u Shiftu?
 
Ovo je najbolji NFS u zadnjih nekoliko. Zadnjih par NFS gluposti sam obrisao posle 3 minuta igranja. Onaj gameplay gde se sve trese, a auto kao da ide 30 na sat necu ni da komentarisem. Ovo je pravo osvezenje. Ima onaj stari NFS smek.

DA DA SAVRSENO JE SVE napokon osecaj starog NFS-a MW je poslednji nfs koji je imao ovakvu napestost i draz... samo da uz update izadje i AA i bice NFS za sva vremena :)
 
Meni niej nista posebno, daleko od toga da je nesto ekstra...
 
Svidja mi se, pogotovo sto dugo nisam vozio nikakvu voznju :)
 
Do jaja je, samo što mi iz nekog razloga loše radi, mislim bez razloga jer mi je burnout leteo i sve... a ovo mi radi gore nego TDU2 :s što je nezamislivo... Verovatno do drajvera ili tako nešto

a problem je u tome što mi isto radi na svim rezolucijama sa svim detaljima, možda je razlika 2fps-a u najmanjoj rezoluciji sa senkama srozanim na dole i u najvišoj sa high senkama...
 
Poslednja izmena:


Jedan shotic i od mene pritom da igra 10x bolje izgleda dok se igra nego na shotu ;-)
 
Upravo se instalira. Postovacu utiske kasnije, ali moram reci da mi je Burnout bio dobra zezancija, tako da ocekujem dobru zabavu.

No AA? No problem. It's "morphing time" ;)
 
verovatno moze da se uljkuci iz drajvera. btw gde ste kupili igru? u ovoj mojoj prodavnci jaaako sporo prodaju, od 8000din primaju samo po 20-30 para u sekundi :(
 
Imas neku foru za aa?

Morphological antialiasing filter - samo za atijevce sa 5xxx i 6xxx serijom i najnovijim 10.10e drajverima Izgleda fino.

Voznja ne deluje preterano arkadno kao burnout i posle 2 trke mi se cini da ce biti ok. Negativno je to sto je zakucana na 60FPS i rezolucija na 60Hz :(
 
Ideš cancel i to je to...
 
Na dobrom starom Radeonu 3580 512MB DDR3 radi glatko, ne pada ispod 40fps :smoke:
 
Pa meni se bash i ne svidja... MW je bila u potpunosti drugacija. Ovde niti ima price, niti uzivas u voznji, niti se nesto preterano boris za nova kola, nemas novac da malo zabiberi koja kola da kupis, ili upgradeujes... samo skaces sa jedne na drugu misiju. Do sada nisam preterano odusevljen. Odigrao sam po cetiri-pet misija na oba strane.

Volan Logitech Formula force Ex ne moze da se podesi da radi...
 
Ništa posebno.

Gde je bre manuelna transmisija!? WTF
 
Morphological antialiasing filter - samo za atijevce sa 5xxx i 6xxx serijom i najnovijim 10.10e drajverima Izgleda fino.

Voznja ne deluje preterano arkadno kao burnout i posle 2 trke mi se cini da ce biti ok. Negativno je to sto je zakucana na 60FPS i rezolucija na 60Hz :(

a ZA NVIDIU dal postoji slicna neka stvar?
 
Narode imam jedan problem. Igra mi sa vremena na vreme zaseče tj. dešavaju se padovi u framerate-u a imam dosta solidnu mašinu. Igram u Full HD rezoluciji u kojoj igra i moj burazer na GT8800 sa svim detaljima i ne dešavaju mu se ti bagovi. Dakle imam mašinu iz potpisa tj. GF460GTX 1GB DDR5, Core2Duo E7200, 4GB RAM-a, mislim da je i više nego dovoljno za ovu igru. Probao sam sve živo ali uvek isto u svim rezolucijama i sa svim podešavanjima - igra radi glatko, pa onda u nekim scenama krene da secka i tako u krug, ma užasno.... Druge igre mi rade odlično, a ne preinstalira mi se sistem samo zbog NFS-a... :(
 
Poslednja izmena:
molim nekog ko je vec kupio da mi kaze u kojoj prodavnici je moguc resume nakon pucanja veze....svakih pola sata mi puca veza a probao sam kod rapida, ducka, megaup-a. torrent je prespor
 
Narode imam jedan problem. Igra mi sa vremena na vreme zaseče tj. dešavaju se padovi u framerate-u a imam dosta solidnu mašinu. Igram u Full HD rezoluciji u kojoj igra i moj burazer na GT8800 sa svim detaljima i ne dešavaju mu se ti bagovi. Dakle imam mašinu iz potpisa tj. GF460GTX 1GB DDR5, Core2Duo E7200, 4GB RAM-a, mislim da je i više nego dovoljno za ovu igru. Probao sam sve živo ali uvek isto u svim rezolucijama i sa svim podešavanjima - igra radi glatko, pa onda u nekim scenama krene da secka i tako u krug, ma užasno.... Druge igre mi rade odlično, a ne preinstalira mi se sistem samo zbog NFS-a... :(

... koji win koristis, a koji win koristi burazer ? kod mene na istoj masini u win 7 radi osetno losije,nego u XP-u ... ima tih padova kao sto opisujes
 
... koji win koristis, a koji win koristi burazer ? kod mene na istoj masini u win 7 radi osetno losije,nego u XP-u ... ima tih padova kao sto opisujes

Pa i on i ja koristimo Windows 7 64-bit-nu verziju. stvarno nemam predstavu šta može da bude....
 
Dobar je ova Morphological AA pokazuje se kao korisna opcija :)
 
Nazad
Vrh Dno