Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

Bice nesto od ovoga ali shift je shift.
 
Shift i ovo dva različita sveta
 
Ne kazem da nisu ali simulacija je simulacija. Mada znam da ima i onih koji igraju voznje cisto da se opuste 300 na sat, sa nitrom itd...
 
ja vise volim arkade da igram, kada hocu pravu voznju uzmem caletov auto, iskljucim ESP, sipam 1000din goriva i cepam :D
 
Uzeces ti auto od cala, ali ako bi slucajno sjebao kola caletu, znaj da nema ona opcija restart race :D
 
Nije fejk... cheka se "pomoc oko gripa".
 
I ja potvrđujem da je prava stvar jer sam je kupio i instalirao a sada samo čekam na vakcinu protiv gripa.:p
 
Pojavila se neka kineska medicina. Ljudi potvrđuju da radi.
 
Radi , i to odlicno ,cini mi se da je odlicno optimizovana,mada i nema nesto mnogo graphic podesavanja.Za sad kolko sam igro ovo malo ,igras cas kao policajac(cadet) ,cas kao trkac(speeder).
Udjes u igru,odbijes da se registrujes preko neta,u carier mod i to je to,nikakva registrac. ili logovanja kao kod nekih prethodnih izdanja.Izadjes iz igre ponovo udjes i sacuvano bez problema dokle ste stigli.Grafika vrlo solidna,nemoze se porediti sa nekim igrama skorasnjim ,ali dosta dobra.Voznja ,pa naravno malo podseca na one stare NFS serijale,koje smo igrali po celi dan,cini mi se dobra arkada,za sada povoljni utisci ,videcemo dalje.
 
Poslednja izmena:
Grafiku su svi hvalili, meni deluje odlično.
 
Radi , i to odlicno ,cini mi se da je odlicno optimizovana,mada i nema nesto mnogo graphic podesavanja.Za sad kolko sam igro ovo malo ,igras cas kao policajac(cadet) ,cas kao trkac(speeder).
Udjes u igru,odbijes da se registrujes preko neta,u carier mod i to je to,nikakva registrac. ili logovanja kao kod nekih prethodnih izdanja.Izadjes iz igre ponovo udjes i sacuvano bez problema dokle ste stigli.Grafika vrlo solidna,nemoze se porediti sa nekim igrama skorasnjim ,ali dosta dobra.Voznja ,pa naravno malo podseca na one stare NFS serijale,koje smo igrali po celi dan,cini mi se dobra arkada,za sada povoljni utisci ,videcemo dalje.

Kako ti radi, koliki fps?
 
Radi ok,nisam nesto mnogo vozio ... evo par SS
ovo je na 8800GT/C2DE8400,v-sync ON ...framerate je 90% na 60 ,s tim da pada u nekim delovima i na 40-tak,zna da zasmesta malo ali nista strasno.
 

Prilozi

  • NFS11 2010-11-16 13-06-13-68.jpg
    NFS11 2010-11-16 13-06-13-68.jpg
    110.2 KB · Pregleda: 150
  • NFS11 2010-11-16 13-07-11-81.jpg
    NFS11 2010-11-16 13-07-11-81.jpg
    235.9 KB · Pregleda: 126
  • NFS11 2010-11-16 13-07-52-43.jpg
    NFS11 2010-11-16 13-07-52-43.jpg
    404.9 KB · Pregleda: 209
  • NFS11 2010-11-16 13-09-29-76.jpg
    NFS11 2010-11-16 13-09-29-76.jpg
    313.8 KB · Pregleda: 168
  • NFS11 2010-11-16 12-55-17-73.jpg
    NFS11 2010-11-16 12-55-17-73.jpg
    283.2 KB · Pregleda: 201
Zanimljivo je kako ovo duplo bolje izgleda i duplo bolje radi od TDU2
 
Zanimljivo je kako ovo duplo bolje izgleda i duplo bolje radi od TDU2

To je zato što je verzija Renderware endžina korišćena u Burnout Paradise miljama ispred endžina TDU. Ova igra koristi unapređen Renderware a TDU2 unapređen TDU endžin. Normalno je da mnogo bolje i izgleda i radi.
 
Odlicna arkada, poprilicno bolja od Burnout-a. Jednostavan, pitak i zarazan koncept sa trkama, bezanjem i poterama koje se otkljucavaju na mapi, zajedno sa novim automobilima i rank-ovima. Cini mi se dovoljno da igra ne dosadi na duze staze i verovatno je vredna originala, pre svega zbog lepo osmisljenog multija, sa par interesantnih novina.

edit: Izgleda da ne postoji replay. :(
 
Poslednja izmena:
nije mi jasno , u starom paradajzu su imali opciju za ssao i aa , a odeN nemaju...

Nisam probao igru, ali moguce je da je zbog performansi nestala ta opcija, posto se secam da je zesce kocila graficku. BTW, da ne radi mozda onaj ENBseries mod koji je radio na Burnoutu?
 
lol moderator sa smislom za humor. Zapravo, smesnije mi moje koriscenje te dve reci u istoj recenici, al ajde:D

Nisam probao igru, ali moguce je da je zbog performansi nestala ta opcija, posto se secam da je zesce kocila graficku. BTW, da ne radi mozda onaj ENBseries mod koji je radio na Burnoutu?

Kada sam igrao sa 280gtx imao sam problema sa usporenjima, kada je ukljucen ssao, medjutim sa 5870 nista, savrsenih 60 fps-a:)
 
Poslednja izmena:
Sve na max. 60FPS padne na oko 50 i nesto u nekim delovima, 1920x1080. Igra, nista posebno...
 
Nema AA, nema mogucnosti da se promeni raspored tastera, izgleda prejadno... SMOR!!
 
Kako nema mogucnost rasporeda, ja sam sve izmenjao kako je meni odgovaralo.
 
ja sam napravio acc novi al sad kad udjem u igru pise connecting auto log nista se ne desava jel to neki problem koji imaju svi ili ?:D
 
Nazad
Vrh Dno