Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

Verovatno je Criterionov RenderWare engine u pitanju, koji je i u Burnout Paradise-u radio extra tako da verujem da ce i ovde odlicno da radi.
 
Verovatno je Criterionov RenderWare engine u pitanju, koji je i u Burnout Paradise-u radio extra tako da verujem da ce i ovde odlicno da radi.
Cisto sumnjam da ce raditi sve extra,ipak je ovo NFS,ako ne zaje*u igricu zaje*ace zahtevnost..i cisto sumnjam da ce biti ona zahtevnost u prethodnom postu navedena...msm ver to samo "tako pise"...nadam se da si u pravu...
 
Sve je moguce, ali ovaj NFS kao ni prethodni Shift ne radi onaj retardirani EA Black Box, kome je svaka igra bila extra zahtevna, a izgledala je isto kao prethodna ili mozda za nijansu bolje uz skoro duplu zahtevnost (setimo se samo Undercovera). :D Ipak cu da verujem da ce igra ok da radi, poucen iskustvom iz Burnouta. :)
 
Znam..toga se secam a na to sam i mislio...nadam se i ja....ako je kao Burnout bice extra onda :)
 
znam da ovom postu nije ovde mesto ali kada sam gledao kada je zvanican izlazak ove igre naletim na informaciju da za 2011 mozemo ocekivati nastavak shift. nije bas nesto preterano inaformacija bilo ali evo link ka tome.

http://www.eurogamer.net/articles/need-for-speed-shift-2-confirmed

a koliko je to zvanicna informacija nemam pojma mada iskreno nisam ni prvi deo pogledao a kamoli skidao da igram tako da cu zaobici i drugi deo ako se bude pojavio?!

naravno hot pusruit se ocekuje sa velikim osmehom na licu.
 
Za mene je Shift nesto najbolje u poslednjih deset godina sto je izaslo pod imenom NFS. Ja jedva cekam drugi deo a naravno cekam i ovaj Pursuit.
Tako da, sta da ti kazem, ima da zaobidjes i drugi deo i to ljudski posto definitivno izlazi iduce godine. :D
 
Poslednja izmena:
Za mene je Shift nesto najbolje u poslednjih deset godina sto je izaslo pod imenom NFS. Ja jedva cekam drugi deo a naravno cekam i ovaj Pursuit.
Tako da, sta da ti kazem, ima da zaobidjes i drugi deo i to ljudski posto definitivno izlazi iduce godine. :D

naprotiv meni je goli k... toliko nerealnu igru nisam igrao od nfs 2 :-DDD 10x realniji je grid... i radje bi igrao NFS ProStreet nego SHI(f)T
 
Naprotiv, Shift je "najrealniji" NFS do sad. Ne znam koliko si igrao ali fizika i sve ostalo je mnogo ispred ProStreeta i ostalih teskih arkada iz proslosti. Plus moze da se nadje dosta modova na netu za njega, da se poboljsa fizicki model i ostale stvari vezane za voznju.
BTW, meni je Grid dobra voznja ali je klasicno Codemasterovski monotona, pa mi je ipak Shift mnogo interesantniji.
 
Naprotiv, Shift je "najrealniji" NFS do sad. Ne znam koliko si igrao ali fizika i sve ostalo je mnogo ispred ProStreeta i ostalih teskih arkada iz proslosti. Plus moze da se nadje dosta modova na netu za njega, da se poboljsa fizicki model i ostale stvari vezane za voznju.
BTW, meni je Grid dobra voznja ali je klasicno Codemasterovski monotona, pa mi je ipak Shift mnogo interesantniji.

igrao sam nfs shit v1.0 ne znam dal je zato inace naj ne realnija igra koju sam igrao automobili kao da su pegle... svaki auto mora malo da se nagle u krivinama dok ovi kao pegle idu... kao da lebde.... nerealno do bola... dal su to resili ne znam ali znam da mi se nikako nije svidela igra... mnogo je bolje to odradjeno kod grida... tacno je monotonija itd ali realnost je na strani codemastersa :)
 
Pa nemam pojma, ti si verovatno igrao sa svim "pomagalima" ukljucenim, ali opet ne razumem taj osecaj pegle? Nikakvo lebdenje nisam osetio, jedino me je smarao onaj bug da kad udaris nekoga prebacis ga preko sebe. To je bas bilo moronski i kasnije ispravljeno.
 
ne naprotiv sve sam gasio da izgleda sto realnije ... ne znam sta se to desavali... auto mi ni malo nije dobijano nagib u krivinama.. ma uzas....
 
ne kazem da je shift los, ali meni toliko nije legao da sam se bas trudio da ga shvatim ali sam ga ipak izbrisao. grid mi je najbolja simulacija auta koju sam do sada igrao. igra je fenomenalana, samo moooonotona!!
 
Jbga, ukusi su razliciti, npr. meni je mnogo vise legao Shift, mada odmah iza Shifta mi je Grid. :) Inace, izaso je demo Hot Pursuita za ps3, valjda ce neko da se pojavi se nekim utiskom da nam da do znanja da li je slicno Burnoutu. :D
 
Jbga, ukusi su razliciti, npr. meni je mnogo vise legao Shift, mada odmah iza Shifta mi je Grid. :) Inace, izaso je demo Hot Pursuita za ps3, valjda ce neko da se pojavi se nekim utiskom da nam da do znanja da li je slicno Burnoutu. :D

Izasao a? Skidam ja veceras.. mada ne mogu da uporedim sa Burnoutom, poslednja arkadna voznja koju sam probao je TDU :)
 
Poslednja izmena:
Da, 1.5gb je. Ako te ne mrzi kad probas baci onda neki utisak. :)
 
Sledeća prava stvar....
nfsur.jpg

hahahahahaha kad bi uzeli i ovakvu trku sa max efektima + arkade deo (sutiranje kopitima, bicevanje protivnika i sl.) uz full hd rezoluciju i da je izbaci EA, mislim da bi se prodala bez problema :)
 
Odvozao sam dve tri trke, nemam pojma, daleko su prvi NFS-ovi bili od simulacije, ali zar mora bas ovakva arkada da bude? :) Batalio sam ovakav tip voznji davno, ali ovo bas ubija, plus Nitro, mora li Nitro u svakom je*enom delu? :)
 
Odvozao sam dve tri trke, nemam pojma, daleko su prvi NFS-ovi bili od simulacije, ali zar mora bas ovakva arkada da bude? :) Batalio sam ovakav tip voznji davno, ali ovo bas ubija, plus Nitro, mora li Nitro u svakom je*enom delu? :)

Da li ima ikakve slichnosti sa Shiftom? Pre svega, mislim na ponashanje automobila.
 
Poslednja izmena:
Nisam igrao Shift :)
 
Odvozao sam dve tri trke, nemam pojma, daleko su prvi NFS-ovi bili od simulacije, ali zar mora bas ovakva arkada da bude? :) Batalio sam ovakav tip voznji davno, ali ovo bas ubija, plus Nitro, mora li Nitro u svakom je*enom delu? :)

Mora nitro, kako bi onda postigli dovoljan BLUR efekat haha
 
Eurogamer i IGN slozni u oceni sa 9/10. :)

http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-09-need-for-speed-hot-pursuit-review

http://ps3.ign.com/articles/113/1133094p1.html

GameInformer 8.75

Otherwise, though, Need for Speed: Hot Pursuit is an unqualified triumph. It's stuffed with content but rarely for the sake of it, and knowing Criterion it will be handsomely supported for months to come, even though it's already the best pure arcade racing game since Burnout Paradise. For Need for Speed, it's a return to critical form to match, justify and potentially expand the series' enduring popularity.

Need For Speed: Hot Pursuit is pure over-the-top driving entertainment. The cars and environments are gorgeous, the crashes are spectacular, and the new Autolog feature breathes new life into the time-honored tradition of video game competition among friends. The single-player races can become somewhat repetitive and there are some presentation issues, but overall, Hot Pursuit is a blast. If you’re looking for a high-octane racer that grabs on tight but doesn’t take itself too seriously, give this one a shot.


Malo snimaka:

Gallardo Multiplayer

Big Timber Night

Fairview

Mclaren Snow Drift

Free Drive
 
Poslednja izmena:
Sad bas gledam McLaren snow drift i u jednom trenutku se prisetim Snowy Ridge-a iz NFS4ke. Ah, dobra vremena. :)
 
9.0 od IGN-a
[YOUTUBE]4FPfltYeXss&feature=mfu_in_order&list=UL[/YOUTUBE]
 
Voleo bih da malo manje podseća na Burnout, ali da ne grešim dušu, svideo mi se demo za PS3.
 
pretarase ga sa 9.0 po meni nfs teoretski ne moze dobiti preko 7.5 :D
 
IGN su inace poznati po svojim objektivnim i realnim opisima... :d :d :d
 
Voleo bih da malo manje podseća na Burnout, ali da ne grešim dušu, svideo mi se demo za PS3.

Po demo-u sa PS3 još ranije sam zaključio da je ovo Burnout serijal sa PS2 u HD-u, po mom ukusu previše arkadno i za NFS, a pod NFS-om mislim na ono što je serijal bio pre underground-a...
 
Nazad
Vrh Dno