Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

Samo neka vrate El Nino i ja cu biti zadovoljan.
 
Pa bio mi je omiljeni automobil u originalnom n4s III, pa kad vec prave rimejk nek ubace i njega :d
 
Iskreno, meni bi bilo dovoljno da urade remake NFS High Stakes... do danas, to je NFS koji je na mene ostavio najjaci utisak, a uzmite u obzir da ne postoji NFS uz koji sam proveo manje od par meseci... ni jedan jedini...

Sledece sto bi mogli, ali to naravno nece je NFS koji je objasnio, a to je NFS PU... toliki skok u realnosti... nazalost cak ni Shift nema taj osecaj... mada TDU ima slican :D
 
NFSIII Hot Pursuit

NFSVI Hot Pursuit 2

Ovih dana su reboot/remake jako popularni, verovatno se zato zove NFS Hot Pursuit. Uskoro ćemo igre poput filmova raspoznavati samo po godini izdavanja jer će nas zasuti rimejkovima.

Pa kako nije reboot, vidiš da rade to sa svim mogućim filmovima, a neki nisu stariji više od 10-ak godina. Kao što se u trejleru i vidi, ima jurnjava u šumi i ono drvo koje je prokopano (sekvoja, verovatno), isto je kao i u NFS III, tako da ono... loodnica, NFSIII sa boljom grafikom. Ako ništa, bar su ga apdejtovali...
 
Pa ne znam baš. Nisam još video Atlantica stazu a bogami ni El Ninja (bez njega nije to prava stvar). Gejmplej je očajan, fizika deluje nerealnije nego u BO Paradise a jedino je grafika unapređena. Uopšte mi se ne dopada kako to sve izgleda na snimcima.
 
I meni je ovo bzvz totalno...a Hot Pursuit II (na sta me ovo najvise podseca) nisam mogao da smislim.
Satro vracanje korenima, a u stvari burnout. Malo li je takvih voznji danas? Split second, Blur...kad izdavaci tako zaredjaju sa varijacijama na temu kao nenormalni...
 
Nadam se da neće biti loše, Hot Pursuit (originalni) je jedan od retkih koje sam stvarno dosta igrao, sa zadovoljstvom. Nešto mi je teško da se naviknem na neke non-NFS (polu-) arkadne vožnje, valjalo bi da ovo urade kako treba. Nije mi shift za mene, preozbiljno :)
 
Što se mene tiče najomiljeniji NFS mi je 5-ca Porshe unleashed, a posle njega NFS 3. Nije ni u trećem delu fizika bila neka svemirska, ali nije bila baš ovoliko prosta kao što se vidi na trailerima za novi NFS.
 
Sledeća prava stvar....
nfsur.jpg
 
To već imamo, zove se Far Cry 2.
 
Moglo bi se reci, mada, ono je bila vise safari varijanta, ovo je prava stvar - brisan prostor, jurnjava, vetar u kosi... Sem toga , očigledno - za dobrim ''konjem'' prašina se diže...
 
jedva cekam vrucu prsutu koju sam pre igrao na sony 1. sad sam instalirao shift i pretesko mi je...
 
LoL, ovaj bas lici na prethodnika ..

[YOUTUBE]LVMEcIBiFpU[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
LoL, ovaj bas lici na prethodnika ..

Baš lol :d

NFS: Hot Pursuit pravi Citerion, poznat po Burnout serijlu i biće čista arkadna zezancija poput matorih NFS-ova. :)

A NFS: Shift je delo Slightly Mad Studios-a (ex Blimey!), glavni deo tima koji je radio GTR. Inače Shift 2 nas čeka u prvoj polovini 2011.
 
Najzad da su se setili da vrate NFS korenima i onome sto je ovaj serijal bio. Smorio je ovaj 2fast2furious fazon.
 
Ovo jako liči na Burnout :S:. Povratak korenima my ass.
 
Poslednja izmena:
Baš lol :d

NFS: Hot Pursuit pravi Citerion, poznat po Burnout serijlu i biće čista arkadna zezancija poput matorih NFS-ova. :)

A NFS: Shift je delo Slightly Mad Studios-a (ex Blimey!), glavni deo tima koji je radio GTR. Inače Shift 2 nas čeka u prvoj polovini 2011.

Ocekivao sam arkadu, ali ne arkadcinu i kopiju Burnout-a. Previse arkadno za moj ukus. :)
 
^^

+1

Mada, iako je kopija svidja mi se, kao sto mi se svidja Burnout.
 
Realno ti nisi igrao prosli NFS:)

Nekad smeta sto nije kao stari, nekad ne valja sto nije simulacija, nekad sto nije kao arkada, sto nisu trke na stazama, nekad sto nisu trke u prirodi, ili sto nisu po gradu...ili pak ima smesno-nerealni pogled iz kabine ...
 
Poslednja izmena:
Probao sam sve jedan nfs da si ti meni ziv i zdrav.
Posle nfs 3 i nfs PU svi su previse koraka unazad. NFS nikad nije ciljao na to da bude realan ali svaka nova verzija je toliko arkadna da je smesno. Ona 2 pokusaja "simulacije" necu uopste da spominjem...
Po mom misljenju nfs PU je bio zlatni presek izmejdu dobre zabave i koliko toliko "realnog" osecaja voznje. Ako nista imao si osecaj da guras kola a ne kartonske kutije obojene u dvokomponentnu boju i montiranim neonkama. Naravno blur sa nitrom je keva...
 
Kad si u pravu Nex-i u pravu si.

A da je i sve savrseno, onda bi im falilo da ih neko ceska po jajima dok igraju ili sl, da bi imali feeling:D. Ili, kao ono: ''sve je tu ali nije to to, znas''.
To sto je Criterion umesao prste, ruke sta vec, smatram kao nesto vrlo pozitivno tj obecavajuce za ''renoviranje'' arkadnog pravca...
 
^^Aha. Super.
Anything else? :)
 
Minimalne sistemske zahteve:

Operacijski sistem: Windows XP (SP3) / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ ali AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Spomin: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
Grafična kartica: 256 MB DirectX® 9.0 s podporo Shader Model 3.0
Trdi disk: 8.0 GB

Priporočene sistemske zahteve
Operacijski sistem: Windows XP (SP3) / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHZ ali AMD Athlon X2 64 6000+ ali boljši
Spomin: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
Grafična kartica: GeForce 8800 GT ali ATI Radeon HD 4700 (ali boljša)
Trdi disk: 8.0 GB
 
Nazad
Vrh Dno