Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
EA najavio novi NFS. Radice ga Criterion (Burnout).

[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/w06n-ui79tM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/w06n-ui79tM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

As expected, Electronic Arts used its E3 2010 press conference to officially reveal their plans for Need For Speed: Hot Pursuit. The game from Burnout developer Criterion Games goes back to the "racers-versus-cops" gameplay of the original Need For Speed but with some spectacular Burnout-style crashes which was shown during the live demo of the title.

The game is set for release for the PC and other platforms on November 16. In addition to the game, Criterion is working on something they are calling Need For Speed Autolog, an online network where friends can meet up, race online and compare stats and achiements with each other.
 
Bice ovo ludnica gararantovano. Mrzim jurnjavu sa pandurima ali ako su sudari kao u Burnoutu, bring it on!

Naravno, ubrzo ocekujemo ukljucenje nekoga iz GT5 tabora da iznese svoje misljenje i da neki spam komentar.
 
Dobro, mozda i vise njih sindikalno dodju.:D
 
ja ne znam zasto ljudi poredite NFS sa GT? ovo je true essence of NFS
 
Seoski putevi u BOP su nešto najbliže onima iz Hot Pursuit I/II tako da je ovo što se mene tiče dobra vest. Voleo bih da porade na fizičkom modelu.
 
zar se Hot Pursuit nije zvao 3. nastavak?
 
NFSIII Hot Pursuit

NFSVI Hot Pursuit 2

Ovih dana su reboot/remake jako popularni, verovatno se zato zove NFS Hot Pursuit. Uskoro ćemo igre poput filmova raspoznavati samo po godini izdavanja jer će nas zasuti rimejkovima.
 
Pa kad ne znaju da naprave dobru igru onda je bolje da odrade rimejk. Ima dosta starih igara koje bih volio ponovo da igram ali sa ljepsom grafikom

PS mnogo dobro izgleda ovaj video. Najzad pravi NFS :)
 
Poslednja izmena:
Pa kad ne znaju da naprave dobru igru onda je bolje da odrade rimejk. Ima dosta starih igara koje bih volio ponovo da igram ali sa ljepsom grafikom

Јеп. Ја бих рецимо врло волео да видим римејк Resident Evil - Director's Cut са насвираном графиком :).

Што се тиче NFS римејка, не очекујем ништа специјално.
 
ja ocekujem jos jedan kilometarski tred :D
 
Meni se Burnout Paradise nije preterano svideo, tako da ne ochekujem puno od ovog NFS-a... Posle jednog Split Second-a, ne verujem da ce mi Hot Pursuit podici nivo adrenalina u krvi :d
 
Kako ste smorili sa tim dečjim igrama. Jel može neka tema da prođe bez pominjanja te fenomenalne igre? Evo ja, iako sam probao igru nisam otišao u temu o SS da kažem kako je krš :)
 
Ah, back to the roots :) Prvo Driver pa sad NFS. Ovo mi zvuci obecavajuce. Da li je neko nasao nasao gameplay sa E3 na kojem prikazuju te "spektakularne" sudare?
 
Hmmm kada se setim 1998 godine kada je izašao NFS 3 Hot persuit, terao sam ga tada na PII na 350mhz, sa 64mb RAM-a, Nvidia Riva TNT 16mb. Na toj mašini je igra išla u full detaljima i to u split screen režimu, bez ikakvih problema.

Stvarno su najjače staze iz NFS 3-ke i meni stvarno nedostaje jurnjava sa pandurima na otvorenim putevima, a ne one gradske akcije iz zadnjih delova.
 
trejler me je naježio bukvalno.
ne vidim šta bi u ovoj igri moglo biti loše, uzeli su sve dobro od stare (mada mi se čini da više elemenata ima iz HP2 pošto sam nju pičio ko lud) a još će ubaciti i online varijantu da ne igraš protiv tupavog računara. Samo nek sarađuje igra sa Tunngle-om kao split second i eto lepe zabave za DŽ
 
trejler me je naježio bukvalno.
ne vidim šta bi u ovoj igri moglo biti loše, uzeli su sve dobro od stare (mada mi se čini da više elemenata ima iz HP2 pošto sam nju pičio ko lud) a još će ubaciti i online varijantu da ne igraš protiv tupavog računara. Samo nek sarađuje igra sa Tunngle-om kao split second i eto lepe zabave za DŽ

Ne bih se kladio, izdavac je EA.
 
Samo da ne useru sa muzikom i biće ovo dobar NFS.
 
Jedva čekam, jedna od omiljenih igara svih vremena.
 
Priznajem da trejler ne izgleda loshe - mnogo bolje izgleda grafika nego u BO-Paradise, a i fizika nije losha...
 
Nekako me smorio taj NFS. Mozda zato sto ga igram od samog pocetka serijala! Nekadvno andjoh main thme for NFS 2, kako je dobraaa!!
 
Jedino mi fizika izgleda našto retardirano. Kola se isto lepe za podlogu bilo ona asfalt ili prašina.
 
meni ovo podjednako glupo deluje kao i NFS:MW. bla...
TD:U zakon :p
 
Ako ne bude Ferarija, a izgleda nece biti (racnam prikazali bi u trejleru) dzaba sve..........
 
Nazad
Vrh Dno