Šta je novo?

PSU noviteti

U prevodu: šteta što ne kuva ručak :p
 
Znaci prvo napajanje sa svim desetkama...svaka cast corsairu!
 
Skuvao sam sebi kafu i seo sam da na miru procitam review posto sam jedan kod onih koji ume da uziva citajuci ovako nesto. Dame i gospodo, imamo novog, neprikosnovenog kralja medju napajanjima! Raspametio sam se kad sam video stampanu plocu. Cudoviste od napajanja u svakom pogledu, kralj svih monstruma!
 
Bukvalno. Kafa/caj, pa natenane... srk po srk.
Surovo napajanje, u svakom pogledu.


Inace, cekam sad onog sto vuce linije zadnjih 10 godina da se oglasi (na nakom drugom forumu, naravno, ovde je pod stogodisnjim banom) i krene da prdi o nekim svojim EVeGAma...
 
wolf wet his pants :)
 
Sto me proziva... ne veruje da imam doticnu kartu? Zna bre Jacob licno, juce smo produzeni sa mlekom pili u Fracci-ju, moze da posvedoci covek.
Mislim, imam i slike karte, mogu da pokazem... dobro, nisu bas moje, ali ista karta, isto sve, kao da su moje. Nije problem. Sad se setih, mislim da sam vec kacio negde... ako me secanje ne vara, ovde ili ovde mislim da imam par okacenih shot-ova, treba samo prelistati malo, ne znam tacno koji post po redu. Otvorio sam te dve teme da se pohvalim kartom, mora da ima neke slicice.


P.S. Ti bar znas zasto sam stavio ono vnogo u potpis... kao i svaki normalan covek koji zna o kakvoj osobi je rec. A vidim i tamo na Berzi prepoznaju razlog :D
A reakcija doticnog je urnebesna, uz kaficu je zasluzio i kroasan dok citam njegove romane :d
 
Sto me proziva... ne veruje da imam doticnu kartu? Zna bre Jacob licno, juce smo produzeni sa mlekom pili u Fracci-ju, moze da posvedoci covek.
Mislim, imam i slike karte, mogu da pokazem... dobro, nisu bas moje, ali ista karta, isto sve, kao da su moje. Nije problem. Sad se setih, mislim da sam vec kacio negde... ako me secanje ne vara, ovde ili ovde mislim da imam par okacenih shot-ova, treba samo prelistati malo, ne znam tacno koji post po redu. Otvorio sam te dve teme da se pohvalim kartom, mora da ima neke slicice.


P.S. Ti bar znas zasto sam stavio ono vnogo u potpis... kao i svaki normalan covek koji zna o kakvoj osobi je rec. A vidim i tamo na Berzi prepoznaju razlog :D
A reakcija doticnog je urnebesna, uz kaficu je zasluzio i kroasan dok citam njegove romane :d

Pogledao sam kratko, i, naravno, odustao od citanja. Tuzno je to kada sam sebe dovedes u takvu situaciju da ti vise niko ne moze pomoci, i onda krenes pljuvati po svima, narocito Srbima i svemu sto je srpsko. Cak i u agoniji on ima energije za nacisticke ispade koje svuda ispoljava, ukljucujuci i PC Berzu.

Zalosno.

Sto se tice napajanja, fantastican i kompletno zaokruzen proizvod, taj Corsair AX1500i.Flextronics OEM. Jedini koji jos mogu pruziti taj kvalitet su Delta, Super Flower i Seasonic. Enermax kao da polako gubi korak ali je tu odmah za njima. Dva prazna mesta, pa redom svi ostali...
 
Poslednja izmena:
On se sam provocira. Covek je bolesnik, zreo je za lecenje. Ako svoje probleme ne bude dovoljno jako i cesto ispoljavao nikada nece dobiti adekvatnu terapiju ;)
 
Upravo tako. A on je zreo za terapiju, jednu tesku, mucnu i dugotrajnu.
Ipak, tu ima teskih elemenata paranoje i sizofrenije... a na sve to se jos nadovezuje i visegodisnje (po onim sajtovima, reklo bi se dvodecenijsko) koriscenje teskih droga. Drugim recima - mozak sprzen nacisto.

Kako drugacije objasniti sve one izlive, covek - pre svega usled visegodisnjeg koriscenja teskih opijata, pretpostavicemo, da ne nagadjamo kako i nedostatak inteligencije ima svoj udeo - je jednostavno "slep kod ociju", sto bi se reklo, ne vidi dalje od svog nosa... ne kapira uopste u cemu je poenta sa samom kartom, te tim famoznim brojem 33, vec gura u neku fantaziju i paranoju kako sam ja opcinjen tom "epskom" Pingvin Edisn karticom i kako bih zeleo da je posedujem. I to toliko, da jednostavno kopiram tamo neciji potpis (ciji, gde to pise, gde sam ja to video?).
Kazem, ne vidi dalje od nosa i ne vidi ono sto je - normalnom i zdravom mozgu, dodacu - ocigledno... jer da mi je samo to cilj, da pisem kako imam tu "mitsku" graficku kartu i ubedjujem druge kako mi se nalazi u kucistu (jes', nemam pametnija posla :d), pa valjda bih mogao da napisem i #32 ili pak #34... ili pak #51 ili #78, nebitno. Ma, zasto bih se zamlacivao uopste sa tim rednim brojem, koga bre briga za to - dovoljno je napisati naziv, model i gotova stvar.
Ali ne, to je tom izmucenom mozgu, presahlom od teskih droga, najbitnije u zivotu... ko ima koju kartu. Ko ima najredji GK110 na svetu, ko ima svih 2880 CUDA jezgara, ko ima bazni klok ovoliki, a boost clock pak ovoliki, kakav osecaj daje u ruci, a kakav kada se metne u kuciste... i tako dalje, i tako dalje.
Cak ne ni (samo) to, vec redni broj te karte. Bolest.

I zato treba napisati, zasto da ne... treba napisati da se vidi kakvih sve bolesnika i psihopata imamo u okruzenju. I koji sede za tastaturama i cukaju. Mozda i povremeno izadju napolje, da malo proluftiraju ono sto nose na ramenima i koje im, nazalost, sluzi samo za frizuru.
A ovaj je najgori od svih. Lazov, bolesnik, psihopata, paranoik... i tezak narkoman. A da, i jako nepismen i neobrazovan lik, ali to mu je, realno, najmanji problem.
 
Poslednja izmena:
Nemoj se spustati na njegov nivo. Covek izgleda nema devojku pa se zaljubio u graficku kartu. Ljubav ne bira. :)
Nije mi samo jasno jel u svoju ili tvoju ? I cija je uopste ? :d
 
Poslednja izmena:
:D
 
negde hoce sigurno, kod nas tesko...
 
Obzirom da se vec nalaze u ponudi, a ima malo informacija za nova LC-power napajanja iz serije GP4, informacija za clanove foruma. OEM za navedena napajanja je GW, Platforma kompletno ista kao u Corsair CS seriji.
Testova za Corsair ima mnostvo, sve sto je receno za CS vazi i za GP4.
 
Napajanje je top, ali opet pored Seasonic SSR modela nema neke logika uzeti ga, daju 10 godina garancije. Tu je i Sama Armor i Forza za osetno manji novac. 24 meseca garancije ne treba ni komentarisati.
 
Poslednja izmena:
Ljudi moze preporuka za neko 850w napajanje od Seasonic i Corsair-a?
 
SS focus, Corsair RMi/RMx

Ovo nije tema za to..
 
Procitajte tu desetogodisnju garanciju za Focus.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Malcice su se ogradili.

"Normal wear and tear is not covered under Sea Sonic’s warranty terms."

Znaci ako rikne od normalnog koriscenja = gudbaj Carli
 
Poslednja izmena:
Ogradili su se prilicno, jer ako crkne posle 3 godine mogu da kazu "normal wear and tear". Ovo je kao ono "lifetime warranty" a u praksi najcesce znaci da garancija vazi dokle god se identican proizvod nalazi u proizvodnom programu. :rtfm:
 
Nazad
Vrh Dno