Šta je novo?

Tom tom one, kao da ubacim srpski/hrvatski jezik?

mikele

Čuven
Učlanjen(a)
09.02.2002
Poruke
424
Poena
620
Uredjaj je nabavljen nov u inostranstvu i pitanju je Tom tom one IQ routes edition sa mapama centralne i zapadne Evrope.

Postoji li nacin da se ubaci srpski jezik, recimo apdejtuje preko racunara ili neki drugi nacin?
 
Hehe lako, samo ubacish file za srpski bar sam tako ja radio i u tom tom i u garmin...
Mislim da je za tom tom josh lakshe od garmina. i ima masa custom voice ...
Na pm da ti nadjem srpski file da probash..
 
TomTom mozda najbolji navigacioni uredjaj ali jedino sto mu fali sto ne postoji mapa Srbije!
 
Hehe lako, samo ubacish file za srpski bar sam tako ja radio i u tom tom i u garmin...
Mislim da je za tom tom josh lakshe od garmina. i ima masa custom voice ...
Na pm da ti nadjem srpski file da probash..

Instalirah Tomtom home 2 na racunar i preko njega nadjoh neki srpski, tacnije hrvatski glas. Navigacija sada ide na srpskom ali je interfejs na engleskom i dalje, naravno. Resenje je dakle, polovicno. Sem ako tvoj file ne resava problem interfesja na srpskom.

Salji te informacije koje imas na pm pa da probamo! :)
 
Instalirah Tomtom home 2 na racunar i preko njega nadjoh neki srpski, tacnije hrvatski glas. Navigacija sada ide na srpskom ali je interfejs na engleskom i dalje, naravno. Resenje je dakle, polovicno. Sem ako tvoj file ne resava problem interfesja na srpskom.

Salji te informacije koje imas na pm pa da probamo! :)

Slazem se, instaliraj program na komp, prikljucis uredjaj, i dodas glasove i ostalo sta ti treba . Ja sam ubacivao jednom prijatelju, cini mi se da se glas zove Predrag ili tako nekako.

Snaci ces se nije uopste tesko.
 
Tako je, ubacih Predraga i komsiju Gorana. :) Ali, kako po internetu videh, Tomtom one uopste nema mogucnost drugacijeg interfejsa sem posebno navedenih u opisu u kom nema cak ni hrvatskog. Jedina mogucnost prilagodjavanja srpskom je samo ubacivanje glasa, sto sam i uradio. Izgleda da "dalje neces moci!" :d

Inace, sjajan uredjaj. Definitivno nije ni bio namenjen nasem podneblju od pocetka. Steta,zaista.
 
Da li je moguce da ne moze da se ubaci Sprpski.lang (MENU), voice sam ubacio ali jezik ne mogu naci.
 
Nazad
Vrh Dno