Šta je novo?

[MTS] Online pregled računa bez plaćanja (slanja SMS-a)

Meni se ništa ne poklapa ???

Kako je moguće da su mi dopunu na preipaid naplatili 39 dinara? Zar nije minimum 50?

U svakom slučaju hvala za korisan link ludilo ;)
 
Nema na cemu. Nadam se da ce koristiti ljudima za kontrolu troskova i proveru kraduckanja doticnih. ;)

Meni stize uz racun listing, ajde kad stignem provericu, mada onako na blic cini mi se da je sve ok, jer oni odatle i stampaju listing.

Pozzz
 
ima li neko ideju šta bi mu došlo ovo:

"media_cb_infotalasi_4119105_VAS"

Naplatili mi 118din :(
 
VAS (value added service) - poslao si SMS ili pozvao neki od pay-brojeva ;)
(tipa poruci pesmu na "enter ime *****ske stanice ovde" ;))
 
jel vama radi opcija "sacuvaj listing" ?
meni snimi xls fajl od 305 bajtova, prakticno prazan fajl...
 
ne vredi i dalje...
na sajtu vidim kompletan listing, ali kad skinem fajl, u njemu je samo zaglavlje a sve ostalo je prazno
 
VAS (value added service) - poslao si SMS ili pozvao neki od pay-brojeva
(tipa poruci pesmu na "enter ime *****ske stanice ovde" )

Hmm.. mislim da se sećam šta je to bilo. Neverovatno ali u poslednja 3 meseca nijednu sitnicu mi nisu dodali na svoju ruku :d
 
ne vredi i dalje...
na sajtu vidim kompletan listing, ali kad skinem fajl, u njemu je samo zaglavlje a sve ostalo je prazno

Ja za takve stvari na internetu, kada ne radi skidanje fajlova ili te opcije uopšte nema, koristim štampanje u pdf formatu. Jednosdtavno instaliraš neki virtuelni pdf printer. CutePDF, na primer.
 
ima li neko ideju šta bi mu došlo ovo:

"media_cb_infotalasi_4119105_VAS"

Naplatili mi 118din :(

mojoj sestri isto vec drugi mesec zaredom

objasnjenje babe iz poslovnice je da je to neko lice koje ima ugovor sa telekomom (ali nije telekom) i kad sam trazio da kaze sta je to (koja nagradna igra/farma/horoskop) rekla je e kao to ne moze da se vidi. sledeci put necu biti tako dobar i kulturan.
 
Ja za takve stvari na internetu, kada ne radi skidanje fajlova ili te opcije uopšte nema, koristim štampanje u pdf formatu. Jednosdtavno instaliraš neki virtuelni pdf printer. CutePDF, na primer.
mnogo je bolji prikaz u excelu, narocito ako treba da radim neka preracunavanja.
da ne pricam da bih tako imao jedan fajl, a ovako moram da imam nekoliko pdf-ova, po jedan za svaku stranicu listinga...


druga stvar...
imam 2 VAS SMS-a koji su mi naplatili po 31 din
ima li neko ideju sta bi to moglo da bude? nisam slao nikakve poruke za servise koji se reklamiraju na tvu...
da nije mozda parking? :D
 
Poslednja izmena:
ma ne krademo
 

Prilozi

  • lopovi.png
    lopovi.png
    12.1 KB · Pregleda: 162
jel moze neko ko ima 066 KT da se uloguje?
ja posaljem sebi sifru na mob, unesem je, kliknem na listing i nista se ne desava.
 
samo mts zna
 
probao sa kt066 i nije hteo da se uloguje ni jednom,posle toga kaze da sam pregledao racun pet puta i ne mogu vise,onda probao pregled na drugom broju koji je u biznis grupi i odmah je usao u pregled racuna,izgleda u kt nesto ne ulazi mada sam prosli mesec bez problema pregledao.
 
Nazad
Vrh Dno