Šta je novo?

Orion Telekom

Kupio sam 1 mesec Orion android aplikaciju da je isprobam zbog Arene, dobro radi na tabletu i android tv-u ali bih voleo da mogu da je pustim na Chrome na računaru, probao sam da castujem sliku pomoću Lets view aplikacije na računar i radilo je dobro dvadesetak minuta pa je zakucala aplikacija. Takođe nije dobro što mi ne dozvoljava da pustim ispočetka utakmicu koja je u toku, moram dačekam da se završi.

Dakle, da li ima neka druga aplikacija sa Arenom koja radi na računaru i na android tv-u i koju mogu da dam i drugom korisniku na korišćenje u isto vreme, npr kako se Iris GO poredi sa Orionom? Čini mi se da Iris nema na Android TV-u i da nekad secka slika? Arena cloud ne zadovoljava uslove, ne znam ima li još neka slična aplikacija?
 
Istekao edit, ipak može u orion aplikaciji da se gleda ispočetka dok traje utakmica klikom na strelicu umesto na play, nisam video.
 
budjavi Zlorion nikad pre nisam imao packet loss evo trenutno 30% zoves teh sluzbu imam radove pa najavite radove ljudi....usred radnog dana....
NBG Bezanija/B63
 
Ja u 62 nisam osetio nikakve prekide iskreno 🤷‍♂️
I sad mi ping www.google.com -t daje 100%
 
Evo opet packet loss....
Ping statistics for 142.250.187.174:
Packets: Sent = 410, Received = 278, Lost = 132 (32% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 9ms, Maximum = 13ms, Average = 10ms
 
Poslednja izmena:
Mora da je negde kod tebe tu prekid :man-shrugging:
1632923851611.png
 
Znači bolja "optika" preko antena? :D
Kod mene FTTH na selu takođe ima ~37% packet loss ka toj IP adresi Google Cloud-a.
 
Ja imam vlakno u stanu, nikakve antene i to :)
 
Možda je do te IP adrese, ako je ping loss ka svim sajtovima takav onda je to već problem.
 
Da li bi neko pozajmio nalog za Orion tv za mobilnu aplikaciju, mogu da ponudim u zameni iris go nalog 😊
 
btw jel' taj nalog za mobilnu aplikaciju imaju svi Orion korisnici koji imaju i tv uslugu ?
Ili je to samo za one koji plate 1000rsd za tu aplikaciju ?
 
Imaju svi, na portalu mozes da vidis koliko uredjaja imas prijavljenih (5 je max)
 
Imam samo net kod Oriona, ne i IPTV, kad probam da se logujem sa mojim podacima kaže portal da ne postojim.
 
Realno, prosto mi je bilo neverovatno da se pitanje odnosi na korisnike koji uopste nemaju tv u paketu 🤦‍♂️
 
btw jel' taj nalog za mobilnu aplikaciju imaju svi Orion korisnici koji imaju i tv uslugu ?
Ili je to samo za one koji plate 1000rsd za tu aplikaciju ?
Da, mislim da ljudi koji imaju tv uslugu, imaju pravo na pet prijavljenih uredjaja. Isto tako imam i ja sa irisom, ne znam sad da li tri ili pet, ali svakako mi je slot slobodan
 
ja ocekujem uskoro da mi se jave i donesu 2.5/10G port router znam da imaju, zvao sam ih jer su obecali sad cekam, nadam se da me neve isplaiti
Pa onda pisem uisktva sa tim ruterom jer mi je paket 2.5G

Trenutno ne skidam vec uplodujem i treba mi jaci ruter jer imam tonu servisa na PC
 
Da li Laki stb uređaji koji se dobijaju imaju AV i SCART priključke?
 
Menjao sam paket u banci i umesto visa dali su mi dina card za bankomat. Malopre hteo da platim racun preko orion aplikacije i ladno ne podrzavaju dina card. Jbt kako je to moguce, vidim da im placanje obezbedjuje intesa, ali mi je nelogicno da ne podrzavaju toliko raspostranjenu karticu.
 
Menjao sam paket u banci i umesto visa dali su mi dina card za bankomat. Malopre hteo da platim racun preko orion aplikacije i ladno ne podrzavaju dina card. Jbt kako je to moguce, vidim da im placanje obezbedjuje intesa, ali mi je nelogicno da ne podrzavaju toliko raspostranjenu karticu.

Pa ne bi to ionako mogao sa Dinom za bankomat.
 
Nazad
Vrh Dno