Šta je novo?

Orion Telekom

Gospodo, da li postoji optička infrastruktura na Zvezdari kod Novog groblja, konkretno ulica Svetog Nikole (bivša Baje Sekulića)?!

Sutra treba da se čujem sa čovekom iz Oriona po prvi put, trebalo bi u firmi da pređemo sa SBB optike na Orion optiku (pod uslovom da ima mogućnosti i da mogu da ponude isto što i SBB po nižoj ceni), pa me čisto zanima...
 
Jel zna neko u kratkim crtama da mi kaze kako se borite protiv dodatnih doplatnih paketa, za cije ste uvodjenje "bili obavesteni" putem pop up notifikacija i drugih "silent" metoda?

Pre neko jutro sam video popup kad sam ukljucio tv, na kome je pisalo nesto u fazonu da su ubacili dodatne kanale tipa nekoliko FOX-ova, Kitchen24 (to je ono sto sam zapamtio) i da je ponuda promotivna ili besplatna do kraja oktobra. Nije bilo nista "prihvati" ili "ne prihvati", bio je samo "ok" button na koji sam zatvorio popup i ja se stvarno izvinjavam sto nisam slikao ovo, ali verujem da je jos neko video.

Znaci summary: Jel zna neko gde mogu ovo da proverim i da se eventualno izjasnim da ne zelim, ako se ovo placa dodatno od novembra.

Hvala.
 
Mislim da ce na kraju oktobra morati da pitaju da li zelis da aktiviras paket po dodatnoj ceni od x dinara, kao sto s vremena na vreme iskoci popup za neke druge ponude

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ako ne pitaju onda je to promena elemenata ugovora i samim tim osnov za raskid :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li ostati na Orion optici ili preći Na SBB pošto već imam sbb Tv?


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ako SBB ima optiku onda bih razmislio, u suprotnom nikako..
Orion 500/50 i televizija me izadje 2800, eon van mreze 1500 din mesecno i za 4300 imas sve sportske moguce kanale i duplo brzi internet u odnosu na srednji sbb paket od 4000....

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nemaš sve sportske kanale ako Eon OTT plaćaš 1500 din pošto Eon Light koji toliko košta nema SK HD i SK 4 - SK 10.

p.s. Ja koristim 500/50 (samo net bez Orion IPTV) + Eon Light. kombinaciju
 
Ja zapravo placam ovaj sport plus porodicni za 990 din, pa imam sve moguce SK osim SK 4K..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel zna neko u kratkim crtama da mi kaze kako se borite protiv dodatnih doplatnih paketa, za cije ste uvodjenje "bili obavesteni" putem pop up notifikacija i drugih "silent" metoda?

Pre neko jutro sam video popup kad sam ukljucio tv, na kome je pisalo nesto u fazonu da su ubacili dodatne kanale tipa nekoliko FOX-ova, Kitchen24 (to je ono sto sam zapamtio) i da je ponuda promotivna ili besplatna do kraja oktobra. Nije bilo nista "prihvati" ili "ne prihvati", bio je samo "ok" button na koji sam zatvorio popup i ja se stvarno izvinjavam sto nisam slikao ovo, ali verujem da je jos neko video.

Znaci summary: Jel zna neko gde mogu ovo da proverim i da se eventualno izjasnim da ne zelim, ako se ovo placa dodatno od novembra.

Hvala.

Nemam teleziju ali možeš da probas preko Android aplikacije "Moj Orion" ili moj.oriontelekom.rs
Postoji deo "Doplatni IPTV paketi/servisi"
 
Erm, pa nije nikad ni moglo ako se ne loguješ kao "telecomadmin"?
 
Da li neko moze da mi pomogne u vezi sledeceg: nisam bio pod nikakvom ugovornom obavezom kod oriona(racuni su mi isli od prvog do prvog svakog meseca) i pocetkom meseca sam presao kod drugog provajdera. Taj isti dan sam poslao obavestenje orionu da mi prestanu sa isporukom internet usluga kako bi mi sve obaveze prema njima u smislu placanja prestale. Dobijem obavestenje od njih da moram platiti citav taj mesec(dakle i sve te buduce dane kada vise ne koristim njihov net), jer je kao takva procedura. Imaju li to pravo da rade? Ili da pisem ratelu?
 
Da li neko moze da mi pomogne u vezi sledeceg: nisam bio pod nikakvom ugovornom obavezom kod oriona(racuni su mi isli od prvog do prvog svakog meseca) i pocetkom meseca sam presao kod drugog provajdera. Taj isti dan sam poslao obavestenje orionu da mi prestanu sa isporukom internet usluga kako bi mi sve obaveze prema njima u smislu placanja prestale. Dobijem obavestenje od njih da moram platiti citav taj mesec(dakle i sve te buduce dane kada vise ne koristim njihov net), jer je kao takva procedura. Imaju li to pravo da rade? Ili da pisem ratelu?

Otkazni rok je mesec dana, imao ugovornu obavezu ili ne. Mislim da je tako i kod vecine providera.
 
Hvala na odgovoru dragane.
Znaci placa se nesto sto nisam potrosio?? Hmm, bas cudno.
 
Plaćaš nešto u skladu sa ugovorom koji si potpisao.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Čudnije je što hoćeš da se žališ Ratelu, a da nisi ni pročitao ugovor i opšte uslove.
Pozdrav
 
daxyco, mozda nisi procitao pazljivo sta sam napisao gore: "nisam pod ugovorom kod njih". ;)
Samo me zanimalo tj. hocu da proverim da li moram da placam ostatak meseca tj. 26 preostalih dana, jer mi je vec drugi provajder pruzio uslugu.
To je poenta moga pitanja. Ako moram da platim ostatak, u redu je, nije problem, ne znam kakva je procedura. Nego mi je cudno sto traze da im platim za usluge koje vise necu koristiti kod njih.
 
Jesi pod ugovorom, nisi pod ugovornom obavezom.
Pozdrav
bas tako, otkaz ugovora mora mesec dana unapred, ne moze istog dana. Tako je i kod sbb, vec sam to radio i kod oriona i kod sbb i sada cu za 20 dana. Ranije nisam znao, ali sada znam kad sam to platio, tako je kad ne procitas ugovor.
 
Da li dobro kapiram? Ako mi recimo ugovorna obaveza ističe 25. decembra i ja ih obavestim 25. novembra da ne nameravam da je produžavam, mogu da im odnesem opremu dan posle isteka i to je to? Ne mora da plaćam još mesec dana preko?
 
^Tako je. Ne moraš da čekaš i plaćaš, ako raskidanje ugovora počneš na vreme.
Pozdrav
P.S. Nisi precizno postavio pitanje, moj odgovor se odnosi na raskid ugovora, pošto pretpostavljam da te to interesuje. Kad ti istekne UO, ne moraš da je produžavaš, ali ako hoćeš da odeš od njih, moraš i da raskineš ugovor.
 
Poslednja izmena:
To, to. Raskid ugovora a naravno nakon isteka ugovorne obaveze. Čim sam pomenuo vraćanje opreme mislio sam da je jasno kakvi su mi planovi. :D
 
Drugar na Banjici dobio ponudu za paket 2000/200. Optiku ima vec vise od godina dana . Da li ima ikoga ko je probao taj paket i koju mreznu opremu isporucuju za to
 
Drugar na Banjici dobio ponudu za paket 2000/200. Optiku ima vec vise od godina dana . Da li ima ikoga ko je probao taj paket i koju mreznu opremu isporucuju za to
Ako nije tajna za koje novce?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
daxyco, mozda nisi procitao pazljivo sta sam napisao gore: "nisam pod ugovorom kod njih". ;)
Samo me zanimalo tj. hocu da proverim da li moram da placam ostatak meseca tj. 26 preostalih dana, jer mi je vec drugi provajder pruzio uslugu.
To je poenta moga pitanja. Ako moram da platim ostatak, u redu je, nije problem, ne znam kakva je procedura. Nego mi je cudno sto traze da im platim za usluge koje vise necu koristiti kod njih.

tako je- moras da platis taj mesec. i kao sto ti rekose ti jesi pod ugovor kod njih..samo nemas ugovornu obavezu (ugovorna obaveza se najcesce potpise na period od 24 meseca)..tako ti je slicno kod svih.kad ti neka stvar ne treba u buducnosti obavezno najavi mesec dana unapred. i onda si miran.

meni je sad 11.11 isticala ugovorno obaveza kod sbb. a ja prelazim kod oriona. kontra od tebe..vec pre neki dan sam podneo zahtev za raskid ugovora cim istekne ugovorna obaveza. a u medjuvremenu ce mi ovaj mesec uvesti orion
 
Erm, pa nije nikad ni moglo ako se ne loguješ kao "telecomadmin"?

Hmmm... pa to bi moglo da objasni dosta :)
ali taj nisam ni koristio, vec root.

A jel uspeo neko da unhasuje pwd?
Chrome plugin kada unmaskuje, dobijem kombinaciju brojeva i slova, 65 to be precise.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno