Šta je novo?

Orion Telekom

Da li Orion ima aplikaciju za fiksnu telefoniju, tipa Unifon kod Sjbb?
 
Ne znam sta se desava sa ovim ELTX ali wi fi je postao ne upotrebljiv ne daj boze da pustim youtube ili download ubije wifi ceo na ruteru, ni reset ni promena kanala nista ne pomaze....

i kod mene zeza wifi...ujutro puštam tunein radio i evo prekida svako malo...ali bez obzira što je eltex krš ne mislim da je do njega, jer nema logike da danima radi ok a onda kod mnogih nastane wifi problem...mislim da je pre neki sistemski problem u pitanju...
 
Može li da posluži za nekoliko poziva iz inostranstva godišnje? Ne treba mi za svakodnevnu upotrebu.

Mislim da im sada ne radi.
Ranije je moglo da se poziva iz inostranstva,i bilo je sve ok ,i onako kako su reklamirali app,sada ne moze da se koristi van zemlje,to je poslednji info koji sam letos dobio.
Mozda ne moze ni van svog mesta-grada,nisam siguran,ali tako sam ranije obavesten,mada znajuci njihovu strucnost svasta je moguce,ali mislim da je mrka kapa,bar jos uvek.
Ja sam digao ruke od te njigove beskorisne aplikacije odavno,i ako sam se dugo nadao da ce biti kao sto su pricali na pocetku.

Evo i sajt aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Zvao ove iz teh kao nešto cackali i evo radi ponovo dobro wifi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
uuuu Toxic TV ... pa to nema ni na Supernova uber provajderu :D
 
Bas im je izbor "dobar"...
 
Zna li neko kako da dodam aplikaciju miracast, koja postoji na uredjaju TV-102 u menu launchera. Napunili mi nekim glupim igricama a meni treba da castujem sa telefona. Naravno, vidim da je nemoguce ne daj boze da instaliramo mi samio nesto, bar file manager.
Ako neko ima slucajno ovu njihovu TV aplikaciju Orion (ne ona koje ima na google playu), da je instaliram na drugi android box koji imam. Ovako moram dva da koristim.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kako da dodam aplikaciju miracast, koja postoji na uredjaju TV-102 u menu launchera. Napunili mi nekim glupim igricama a meni treba da castujem sa telefona. Naravno, vidim da je nemoguce ne daj boze da instaliramo mi samio nesto, bar file manager.
Ako neko ima slucajno ovu njihovu TV aplikaciju Orion (ne ona koje ima na google playu), da je instaliram na drugi android box koji imam. Ovako moram dva da koristim.

To govori sve govori ko im tamo radi.
Neka decurlija koja ubacije neke glupe igrice,a ono sto bi trebalo toga nema.
 
Da li možda neko zna... Rade li svi EON kanali na Orion internetu? Ili su neki kanali blokirani kao na MTS/u
 
@stefkev hvala puno na odgovoru.

Imam Orion optiku tu ispred vrata, a uzeli bi smo samo net i EON aplikaciju.
 
edit: Blah. čitaj pažljivije shamane...
 
Poslednja izmena:
Je l ima jos neko da mu od sinoc na Cukarickoj padini u Omladinskih radnika ne radi Orionova optika, nema ni TV ni Internet jos uvek.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Happy ugasen kod Oriona, pustaju radio preko tog kanala. Vrlo verovatno treba i O2 da zagase.

Edit: na kratko zagasen, trenutno radi, medjutim cujem da ce mozda biti i totalno iskljucenje tih kanala zbog previsoke cene.
 
Poslednja izmena:
Može li da posluži za nekoliko poziva iz inostranstva godišnje? Ne treba mi za svakodnevnu upotrebu.

Eno ti kod dj Žeksa u globaltelu (jeste mobilna numeracija, ali radi pristojno). Radi van Srbije normalno.
 
Šteta što ne mogu da se biraju kanali i da se na osnovu toga izračuna pretplata. Kablovski operater definiše svoj fiksni deo i onda lepo izabereš kanale koje želiš da plaćaš. Kako bi mnogi domaći kanali postali besplatni preko noći
 
btw. otkud Telekom ekskluzive u Orionu?
Superstar TV
Agro TV
Film Klub... #samokažem
 
Evo da se pohvalim da već par meseci koristim Orion Single Net 200/20 i da sam zadovoljan pa mogu svima da preporučim, smetnji gotovo nije ni bilo a kad se nešto i desilo podrška je bila korektna, što me iznenadilo. Ekipa koja je došla je ljubazna i brza.
Jedino što mi ide na nerve je njihov prepotopski web mail koji sam u neke svrhe bio prinuđen da koristim. Android telefon je u pitanju, mail app stalno obaveštava da server traži alternativnu lozinku. Podesiti ga je muka, uputstva ne postoje nigde, mora da se gugla, da se nisam nekako snašao od njihovih uputstava vajde nema jer se odnose na Dial - Up, Outlook i Office I to pod XP - om, da ne veruješ. Kao da je '93. Srećom, taj nalog ću ubrzo da batalim pa će mi biti svejedno. Nigde, ni u jednom uputstvu, koliko sam video, ne spominje se alternativna lozinka (za web mail) niti je objašnjeno čemu dođavola služi i kada se koristi. Momak iz podrške je bio konfuzan da sam mislio da ni on ne zna o čemu trabunja, kao namestio je nešto I to je kao to. Užasno neotesan I nevaspitan takođe. Na pitanje čemu to služi i kada i zašto se koristi ne odgovara već gubi strpljenje i pita: "Da li radi, imate li pristup, bla bla..." Upada u reč, ne sluša šta mu govorim, ni sam sebe ne shvata, priučen očigledno. Neverovatan lik, konfuzan i tupav toliko da ja ne znam kako je uopšte doživeo godine koje ima da ga nešto ne zgazi na ulici. Sledeći put ako ne daj Bože zatreba neću biti uljudan kao sada, zašto bih ja kad on ne može.
Sve u svemu, žalim se samo na taj Web mail što je verovatno mnogima nebitno, osećam da ga koristimo ja i još petorica. Internet je sjajan.

Tapatalk

Ako koristiš gmail, možeš da ga podesiš da ti skida poštu sa tog Orion naloga - Settings -> Accounts and import -> Check mail from other accounts.
 
Prijavio sam se juče za optiku, rekli su mi da je rok za ugradnju 7 dana.
Odlučio sam se za 100/10, realno smatram da mi više ne treba.
E sad ne znam kako mi je to promaklo, ali su mi rekli da je prvih 12 meseci cena 999, a posle toga je standardna 1699 rsd.
 
Može li možda neko da mi da informaciju u vezi sa osiguranjem opreme?
Ako sam dobro razumeo, bilo šta da se desi sa opremom, tipa grmljavina ili strujni udar, korisnik plaća popravku-zamenu uređaja ukoliko nije osigurao?
 
Nazad
Vrh Dno