Šta je novo?

Orion Telekom

Jel ima neko od jutros prekid na optici NBD 38blok ? Zvao ih docice sutra, neg da vidim mozda nije do mene samo .
 
Sa internetom imaju svi operateri problem. Mislim i na mobilne operatere. Srbija nije spremna na ovoliki internet protok koliki je u doba ove pandemije.

Ja imam fiksni i optiku kod Oriona i ponekad zabrljaju. Imam utisak da je Orion socijalisticko samoupravno preduzece. VEca lezarina nego mafijaski MTS.
"Podrška ako ti zatreba, odmah piši propalo." - odmah se obesis jer je mnogo lakse nego kada mi na mobilni kaze: "Vi ste 13 na redu".


Pogledajte sliku :)

Koji je ovo konkretno paket ? Ne mogu da nadjem na sajtu.
 
Registrovao sam aplikaciju, ali nemam cast opciju. Da li je informacija na site-u pogrešna, i cast opcija je samo u plaćenim paketima ili ja negde grešim?
3a7ea6e9ed4f1db8704867da47df5a6c.jpg
 
Hvala. Dakle definitivno je greška na mobilnoj verziji stranice.
 
Kako biti registrovan a ostati free, nije mi uopšte jasan koncept?
 
Heh, jeste zbunjujuće. Ja sam upravo to, registrovan a free. Kada odeš da se registruješ imaćeš ponuđen izbor.
 
Šta moraš da imaš od Orion usluga da bi mogao da se free registruješ?
 
I ja sam dobio. Stiglo kao iMessage, prijavio ga odmah kao spam

Sad su krenuli da spamuju sa privatnih telefona?
 
Poslednja izmena:
Pa kad genije testira na mobilnom telefonu (umesto na kompu sa 10 Gbps mrežnom karticom).
 
Koliko sam dobio info, bice 10 gpbs down, 1 gbps, ali ne drzati me za pouzdanost informacije.
 
Evo vam na instagramu, kao sto sam rekao testiraju 10 gbps.

To sto oni testiraju tu briznu je isto kao kad bih ja imao avion. Dzaba mi avion, kad niti imam aerodrom(e)[niti pristup istima) niti imam para za kerozin :D

Pa kad genije testira na mobilnom telefonu (umesto na kompu sa 10 Gbps mrežnom karticom).

O njihovoj strucnosti sve si sam rekao :)


Testiraju 10gbps, odrade speedtest, izbaci 500/500mbps.

ggwp

Da ne objasnjavam sad i ja ovde, neko im je vec objasnio :d

Screenshot_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Orion: Najavljujemo 10 Gb/s brzinu.
*Eltex router has left the chat.
 
Se zna cena?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Alibaba kaže:

$35.50/kom za manje od 1000 komada
$33.50/kom za više od 1000 komada
 
@Duca89

To zavisi, treba da dobijes nihov ont, a sto se tice mene i "aviona", ja iz njihovog rutera iscupam gbic, i ubacim u moj sfp port, komotno na 10 gbps radim posao.
 
Bilo je na sajtu kod njih pre x vremena za ovaj scam da paze ljudi!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno