Šta je novo?

Orion Telekom

Uveden kanal n1 na broju 11.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Zna li neko sta je stavka "Orion TV - DOMACI MIX KANALA" na racunu? Cena je 300RSD.
Prvi put sam je dobio na januarskom racunu..
 
Zna li neko sta je stavka "Orion TV - DOMACI MIX KANALA" na racunu? Cena je 300RSD.
Prvi put sam je dobio na januarskom racunu..
Uveli su od januara svima sa tv paketima uvecanje kanala uz doplatu od 300 dinara. Imao si priliku od 30 dana od obavestenja na sajtu koje je sakriveno na sajtu da kazes da ne zelis. Ja sam nakon isteka od 30 dana pretio i pustili su me da promenim paket.
 
Ja sam tek sada primetio posto mi je stiglo SMS obavestenje da dugujem 600 dinara, uspeo da se ulogujem na onaj "eRacun" i eto iznenadjenja.

Na koji paket si se ti prebacio? Ja ni jedan od onih kanala nisam nikada ni video, a kamoli koristio..
 
Vidite ovaj mail, apropo mog zahteva za raskid ugovor zbog povećanja cene paketa:

Poštovani,


Svim korisnicima IPTV servisa su dodeljeni novi kanali po promo ceni od 300 dinara (ukupna cena paketa je 600 rsd).
Kanali koji su dodeljeni po paketu su:

SuperStar TV
PRVA Files
PRVA Kick
Film Klub
PARTIZAN
PRVA LIFE
PRVA Max
Balkan Trip
Happy Reality 1
Happy Reality 2
Agro TV
Slobodna televizija
TV ART VIZIJA
TESLA
TV LAV PLUS
PANNON
Toxic TV
EXYU MELODY
HITS MELODY
FOLK MELODY

Ukoliko pratite neke od navedenih moramo da napomenemo da će biti nedostupni, a u slučaju da sada deaktiviramo paket, a kasnije budete želeli da ponovo aktivirate neće biti promotivna cena.

Molimo Vas za povratnu informaciju.

Srdačan pozdrav,

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
Ovako možeš...

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Vidite ovaj mail, apropo mog zahteva za raskid ugovor zbog povećanja cene paketa:

Poštovani,


Svim korisnicima IPTV servisa su dodeljeni novi kanali po promo ceni od 300 dinara (ukupna cena paketa je 600 rsd).
Kanali koji su dodeljeni po paketu su:

SuperStar TV
PRVA Files
PRVA Kick
Film Klub
PARTIZAN
PRVA LIFE
PRVA Max
Balkan Trip
Happy Reality 1
Happy Reality 2
Agro TV
Slobodna televizija
TV ART VIZIJA
TESLA
TV LAV PLUS
PANNON
Toxic TV
EXYU MELODY
HITS MELODY
FOLK MELODY

Ukoliko pratite neke od navedenih moramo da napomenemo da će biti nedostupni, a u slučaju da sada deaktiviramo paket, a kasnije budete želeli da ponovo aktivirate neće biti promotivna cena.

Molimo Vas za povratnu informaciju.

Srdačan pozdrav,
Ova "Slobodna televizija" samo pici najava vec ko zna koliko,ne znam koji su je moj uvodili kada nema nista i ne zna se kada ce biti.
 
Ja sam tek sada primetio posto mi je stiglo SMS obavestenje da dugujem 600 dinara, uspeo da se ulogujem na onaj "eRacun" i eto iznenadjenja.

Na koji paket si se ti prebacio? Ja ni jedan od onih kanala nisam nikada ni video, a kamoli koristio..
Prebacio se na paket bez tv. Odvratan im je kvalitet iptv u svakom slucaju.
Nudili su mi da mi smanje cenu za tih 300 dinara a da mi ostanu ti novi kanali, nisam hteo.
 
Samo jos fali Sport klub 1,2 i 3

Zna li neko koje je marke ovaj njihov Smart STB?

Hteo bih da ga povezem sa Mi Remote aplikacijom.
 
Poslednja izmena:
laki je rebrendiran kinez mxq m6w samo su ime promenili dok je model ostao isti

Sent from my M13 using Tapatalk
 
Orion ubacio i 3 Joksimovićeva (mts) kanala (K1, DR i kazbuka) na pozicije 12, 13, 15
 
Sinoc me je par puta izbacivao net sa live poziva a sad nece nista da ucita, pa cak ni njihov sajt. Internet radi ali kao da radi 1kb/s. Optika Novi Sad, jos neko ima ili je do mene?
 
Jos jedna potvrda za Nis.
Lol, njihova cela infra je down.

Edit: proradio
 
Poslednja izmena:
Kazu da je generalni problem,ne do njih.
 
Kad su na sajtu vratili stare veće cene za internet only pakete? :D
200/20 sa 1.699 nazad na 1.899 din...
 
Svakako su i dalje daleko najpovoljniji po pitanju optike
 
Danas je bio problem kod SOX, tako da svi provajderi koji koriste SOX su imali probleme. SBB i Orion između ostalih.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
zna neko u čemu je caka sa Orion Hit netom bez ugovorne?999din 20mb/s za nove korisnike,bez ugovora,otkazni rok mesec dana...deluje mi previše dobro da bi bilo istinito...
 
Pa ništa specijalno realno. 20mbps nije neka brzina ovih dana.

Sa druge strane, to verovatno nije optika, pa očekuj probleme kao i uvek sa Orionom (osim sa optikom, tu ima mnogo manje). Podrška ako ti zatreba, odmah piši propalo.
 
šta treba od uslova?ovo je adsl koliko kspiram,ja fiksni nemam bar 5 godina... :)
 
Sa internetom imaju svi operateri problem. Mislim i na mobilne operatere. Srbija nije spremna na ovoliki internet protok koliki je u doba ove pandemije.

Ja imam fiksni i optiku kod Oriona i ponekad zabrljaju. Imam utisak da je Orion socijalisticko samoupravno preduzece. VEca lezarina nego mafijaski MTS.
"Podrška ako ti zatreba, odmah piši propalo." - odmah se obesis jer je mnogo lakse nego kada mi na mobilni kaze: "Vi ste 13 na redu".


Pogledajte sliku :)
 

Prilozi

  • ORION_pandemija.jpg
    ORION_pandemija.jpg
    80.9 KB · Pregleda: 177
Poslednja izmena:
Kod mene samo jedan dan na kratko zezao je net rr sam ruter i sve radi normalno kao sto je deklarisano, kako si uspeo ovakav upload da dobijes :D
Screenshot_2.png
 
Nazad
Vrh Dno