Šta je novo?

Orion Telekom

Postoji li i da li iko zna lozinku za Eltex (4 porta) ruter koja pruza vise podesavanja od obicnog user naloga?
 
Je l ima jos neko Orion optiku ?! ne znam sta se desava, ali kao da su zamenili download i upload ?! ↓

screenshot-641.png


DL pada i na 200, a upload ode u nebesa ;)

JACKPOT ! :D
 
Skini sa windows stora oukla speed test app i testiraj preko njega al prema telenor serveru

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
inace pitao sam zbog drugara za prepaid optiku oko setanja paketa i evo sta su odgovorili.
Poštovani,

Želimo da Vam se zahvalimo na interesovanju za naše usluge i poverenju koje nam ukazujete.

Za sada nije moguće kretanje između paketa svakog meseca kod pomenutih pripejd paketa.



Srdačan pozdrav.
 
Daj na PM mail adresu ako ti je odgovorio neko sa "[email protected]" adresom. Pošto sam ja poslao mail gde sam pitao isto to za šetanje brzine plus još svašta od detalje oko tog prepaid a dobio sam odgovor da pošaljem korisničko ime nosioca usluge, adresu...
A lepo i jasno sam sve napomenuo u prvom mailu.
Support level -50 :d
 
Daj na PM mail adresu ako ti je odgovorio neko sa "[email protected]" adresom. Pošto sam ja poslao mail gde sam pitao isto to za šetanje brzine plus još svašta od detalje oko tog prepaid a dobio sam odgovor da pošaljem korisničko ime nosioca usluge, adresu...
A lepo i jasno sam sve napomenuo u prvom mailu.
Support level -50 :d

Pitas ih jedno,a odgovaraju drugo.:D
 
Je l zna neko da li moze da skine eon app na ovaj njihov android box?

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Orion zaista ume da iznenadi svojim potezima. Poslednji update za TV box je dobio neke opcije, a koje ne mogu da se podese po zelji,konkretno mislim na dugo cekanu opciju "Omiljeni kanali" ali na praistoriskim box-ma moze.,to je objasnjenje iz CC.
Kada se udje u omoljene tu su SVI kanali,a treba da budu samo oni koje korisnik obelezi.Ovo je da se covek krsti nogama...:wall::wall::wall:
Orion.jpg
 
Ne usuđujem se ja da potpisujem ugovor sa firmom koja 4 dana nije u stanju da odgovori na par ne tako komplikovanih pitanja.
 
Moze li nekako orion app da se instalira na lg tv sa webOS-om? Nema je na prodavnici nigde a ne mogu da skinem apk kroz browser..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nadam se da ce portovati aplikaciju sa laki boksa na webos i tizen, ako vec hoce da budu ozbiljan igrac treba im i smart tv app za dva najjaca brenda..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Dali je neko pokrenuo aplikaciju (android tv app ver. 1.0.5) na eon box-u, jednostavno nece da pokrene aplikaciju posle istalacije. U zvanicnom app store iz eona nema lakijevog app-a. Na drugum androd tv box-u aplikacija radi i to korektno sem sto mi live crn ekran :dom ali sve emisije u nazad pokrece :D sta tu uraditi.....
 
Poslednja izmena:
Sto dalje od Oriona. Firma koja radi poludivlje! Imali smo skoro 3 god njihovu usligu, skupo nas je kostalo raskidanje ugovora. Naime posto poslovnicu nemaju u nasem gradu, opremu smo im vracali Postom, koja ne znam da li je u dilu sa njima ili sta...uglavnom nas terete da nismo vratili opremu, iako su primili paket, ali je tezak 10g, pa to ne moze biti ruter?! A to je jedino sto smo slali njima, sta bi drugo slali...uopste ne znam u cemu je fora...cak smo platili i dva meseca vise, jer njihov radnik nije dolazio da skine antenu sa terase...call centar kao da gluve telefone igramo, svaki put iznova proveravaju. Horor. Imali smo sve provajdere, ali ovo...
 
Kako su vam dali uslugu ako nemaju poslovnicu?
Mozda je Posta nesto pobrkala ... ?
 
Kako su vam dali uslugu ako nemaju poslovnicu?
Mozda je Posta nesto pobrkala ... ?

Orion ima svoje poslovnice samo u Begradu,Novom Sadu ,Nišu i Mladenovcu u svim ostalim gradovima nudi usluge preko dilerskih mesta koji se uglavnom lokalni prodavci i serviseri mobilnih telefona i računara.
 
Hoću da probam mesec dana Orion tv Pro Month, ovo za 1000 dinara. Instalirao sam tu aplikaciju na Mi box S. Piše da može da se plaća "vaučerima". Jel se to kupuje samo na njihovim prodajnim mestima u gore navedenim gradovima ili ih prodaju i ti njihovi distributeri/partneri po ostalim gradovima?
 
Hoću da probam mesec dana Orion tv Pro Month, ovo za 1000 dinara. Instalirao sam tu aplikaciju na Mi box S. Piše da može da se plaća "vaučerima". Jel se to kupuje samo na njihovim prodajnim mestima u gore navedenim gradovima ili ih prodaju i ti njihovi distributeri/partneri po ostalim gradovima?

meni su rekli da je dovoljno da pozovem prodaju 011 4100 200....
 
Ne mogu da nađem u kojim je sve gradovima prošla Orion optika. Jel zna neko?
 
Poslednja izmena:
Orion ima svoje poslovnice samo u Begradu,Novom Sadu ,Nišu i Mladenovcu u svim ostalim gradovima nudi usluge preko dilerskih mesta koji se uglavnom lokalni prodavci i serviseri mobilnih telefona i računara.

Potvrđujem. Mom kolegi ( Kragujevac je u pitanju) kome je crkao ruter rekli da pošalje poštom pokvareni. Uradio to i onda mu isto tako poslali novi. Sve je trajalo preko 10 dana,kolega pop.zdeo . Doduše ovo je bilo pre oko dve godine i ruteri su tada bili one Tende sa aliekspresa. Sada čitam da su se poptavili što se kvaliteta tiče.
 
Ne možeš da nađeš kad te informacije nema javno dostupne (ne samo kod Orion već je tako kod svih provajera). Na sajtu se čak više ni ne vidi što je pre objedinjenja paketa za WiFi, DSL i optiku pisalo kad odeš na optičke net pakete da je optička mreža dostupna samo u X,Y,Z mestima .. gde ta lista je bila poprilično neužurirana i na njoj je falilo gomila manjim mesta / sela gde Orion nudi optiku.
Moraćeš da ih kontaktiraš i navedeš adresu za koju te zanima ima li ili nema njihove optike i čekaš da ti se jave.
 
Hvala, Kragujevac me inače interesuje

Premda im je u Kragujevcu zastupnik prodavnica koja prodaje tekstil čisto sumnjam da imaju optiku,ali opet da budeš 100% siguran okreni ih to ti je možda i brža opcija da ćeš dobiti odgovor nego da okreneš kol centar.
STR KOMISION LEO Kragujevac Dragomira Ostojića 1 069/351 35 22
 
Kako su vam dali uslugu ako nemaju poslovnicu?
Mozda je Posta nesto pobrkala ... ?
Oni nemaju poslovnice po unutrasnjosti, imaju jednog coveka koji im to radi i to je to
...
Ili pobrkala ili ukrala...zaista nemam drugo resenje...ali kako su onda dobili ostatak opreme ako je posiljka 10 g, terete nas za jedan ruter, a u posiljci je bio i glavni uredjaj, i dva ratera, jedan pokvaren, jedan ispravan.. Nista mi nije jasno, uglavnom platicemo, ali daleko im lepa kuca.
 
Ma oni su očaj živi. U prošlu nedelju sam uplatio njihov iptv na laki.eu i do današnjeg dana mi nije puštena usluga. Tačnije puštena je na kratko u četvrtak da bi u petak ponovo prestalo da radi. Svaki dan ih zovem i svaki dan dobijam informaciju da rade na tome i da se očekuje u najskorije vreme. I tako već nedelju dana. Šou
 
Nazad
Vrh Dno