Šta je novo?

Orion Telekom

Orion nije kao SBB, ali optika im radi odlicno. Ja sam njihov korisnik od skoro i, ako nemaju puno kanala daju one kvalitetne za sasvim ok cenu.. Dobio sam HBO kanale uz osnovnu pretplatu i 3 stb-a.
 
Moguće da ne mislimo svi na isti stb. Kod mene je ovako. Gore desno klikneš na cog wheel i odmah izbaci kao na slici.
91bdf04b24bcd2f974e7bd57dbdfdc81.jpg
 
Može li neko da postavi sliku stb-a? Da vidimo svi postoje li različiti stb-ovi?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Ako je Smart Box u pitanju, nista. Samo obrise podatke ali verzija sistema ostaje. Postoji sansa da ce se deaktivirati app pa ce morati da ti zamene STB.
 
Poslednja izmena:
Ja imam ovaj najnoviji stb, sa androidom na koji ne moze nista da se instalira i hebe me sto u browseru ne mogu da gledam netflix, a ne mogu da instaliram aplikaciju. Pisao sam im i odgovor je bio da rade na implementiranju play store-a i prosirivanju ponude aplikacija, samo se ne zna kad ce...
 
Netflix nece raditi na njemu nikad, jer nema neophodan DRM support. Ali svejedno, mogli su da dozvole apk instalacije. Inace sam STB moze da pusta filmove sa flesa, ako se udje u tajni meni i onda u listi aplikacija otvori Movie Player.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Netflix nece raditi na njemu nikad, jer nema neophodan DRM support. Ali svejedno, mogli su da dozvole apk instalacije. Inace sam STB moze da pusta filmove sa flesa, ako se udje u tajni meni i onda u listi aplikacija otvori Movie Player.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Iskreno, laik sam i nemam pojma sta je drm support :)
Kapirao sam da ako moze da se instalira aplikacija koja radi na telefonu, radice i ovde.

Btw, kakav tajni meni?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Meni koji se dobija deaktivacijom AndroidTVLauncher aplikacije, sto se radi tako sto se butuje Linux armbian za AMLogic s905x sa SD kartice i onda se mountuje flash filesystem i ukloni apk iz /system/priv-app, onda se ubaci neki drugi launcher i mogu da se vide aplikacije. Nije bas Meni u pravom smislu te reci.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Pozdrav,
Presao bih na Orion optiku sa SBB-a i uzeo bih samo net, tv me ne interesuje. Da li se od akvizitera mogu dobiti neke pogodnosti kao novi korisnik.
 
Pozdrav,
Presao bih na Orion optiku sa SBB-a i uzeo bih samo net, tv me ne interesuje. Da li se od akvizitera mogu dobiti neke pogodnosti kao novi korisnik.
Mogu

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zvao sam juce akvizitera i rekao mi da na single net paket ne nude nista ali da ce da proveri sa sefom da li mogu da daju popust.
 
Jel ne radi jos nekome optika na nbg? Prslo posle 5 danas kao link negde presecen.... I evo i dalje nema...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zvao sam juce akvizitera i rekao mi da na single net paket ne nude nista ali da ce da proveri sa sefom da li mogu da daju popust.

Ranije je moglo, ne znam za sad. Ja sam dobio popust kada sam obnavljao ugovor, al mislim da sigurno moze makar 10% da sredi na ugovor od 24 meseca.
 
Pozdrav,
Presao bih na Orion optiku sa SBB-a i uzeo bih samo net, tv me ne interesuje. Da li se od akvizitera mogu dobiti neke pogodnosti kao novi korisnik.

Uzmi komplet paket i tv, net i fiksni. Zato sto znam da je bilo peripetija i kod mene da li ce da dobiju popust na internet, a ovde na sve sto su uzeli dobili su debeli popust zagarantovano.
 
Ako uzimaš tv budi spreman na dosta lošiju sliku u osnosu na sbb.
Ja uzeo i drugi dan zvao da vratim

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ovako, zvao me juce akviziter da kaze da je sefica pitala direktora i da je direktor odobrio 20%. Uglavnom moze da se dobije i na single net samo treba traziti i reci da prelazite sa drugog operatera. Posto idem na odmor, rekao sam mu da me zovu kad se vratim da ugrade i onda cu da potvrdim da li je sve kako smo se dogovorili.
 
Pustili su OTA za Orion SmartBox STB. Promene ću dodati kada se završi ažuriranje...

edit: nema vidljivih promena. verovatno su zakrpili sigurnosne propuste koji su omogućavali pristup fajl sistemu uređaja, proveriću naknadno.
 
Poslednja izmena:
Uzmi komplet paket i tv, net i fiksni. Zato sto znam da je bilo peripetija i kod mene da li ce da dobiju popust na internet, a ovde na sve sto su uzeli dobili su debeli popust zagarantovano.

Zbog cega bi uzimao sve ako mu treba samo net?
 
Zato što se za 100dij više dobije i tv i telefon, pa makar ih i ne koristio

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Zbog cega bi uzimao sve ako mu treba samo net?

Prosta stvar, akviziteri na te pakete daju popuste, dok samo na internet nemaju kud da daju popust.
Tako da ispada da u razlici od par stotina dinara je debela je razlika da li ce dobiti sve, ili samo net.
U osnovi, ja se ne bih mnogo dvoumio, neka koristi sta mu je potrebno, u osnovi nije duzan da kaci fiksni i stb na internet, svakako mogu da mu skupljaju prasinu.
 
Nazad
Vrh Dno