Šta je novo?

LGA1156 (i5) Retention Brackets za OCZ Vendetta 2 kuler?

Condor

Slavan
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruke
1,195
Poena
245
Znaci, treba mi ovaj bracket ili mounting kit, kakogod ga vec zovu, za Vendettu 2, ali bas za LGA1156 socket?
Poznato mi je da od samog OCZ-a za sada postoje bracket-i samo za LGA775 (OCZ Force) i za LGA1366 (OCZ Force 2, koji je istovremeno i za LGA775). Ovaj drugi se navodno moze naci i kod nas...

Medjutim, kako meni treba za LGA1156, a s obzirom da Vendetta 2 dijeli istu platformu sa kulerom Xigmatek HDT-S1283, moje resenje se ogleda u vidu ovog Xigmatek-ovog bracket-a (Crossbow ACK-I5361), ALI, njega je nemoguce naci kod nas, iako su na Xigmatek-ovom sajtu ALTI (zajedno sa njegovom maloprodajom WinWin) i EMMI SHOP navedeni kao zvanicni distributeri!?

Moze li me iko uputiti kako bih eventualno mogao doci do ovog, za mene vrlo bitnog, parceta hardvera?
Jedna od opcija je da preko nekog porucim sa Newegg-a, posteno bih preplatio, ali nisam uspjeo nikoga licno naci (Newegg radi samo na podrucju SAD-a i Kanade, nazalost)!?

Postoji li mogucnost da Bench House preko svog uvoznika zbavi ovo (bas sam vidio da na cjenovniku imaju slicnih dzidza-bidza, pa mozda...)?

Hvala unaprijed!


EDIT: Izvinjavam se, temu sam postavio na pogresno mjesto, kontam da bi je trebalo prebaciti u podforum Domaće tržište iliti GDE da kupim?! Pozz
 
Poslednja izmena:
Svaka cast, Chinaski, hvala ti... Nije uopste zurba, bice super i ako za par nedjelja mogne da se kupi ovdje kod nas, bio bih od srca zahvalan!

Sve najbolje, poz!
 
Izvinjavam se sto ozivljavam temu, ali kakve su trenutno sanse da uskoro bude mogucnosti da se nabavi ovaj bracket kod nas, tj. u Bench-u?
 
damn it, nabavili smo kit ali za kulere za 4 heat pipe-a sa oznakom I5363. cimni me za nedelju dana; tada se vracam sa odmora pa cemo videti sta moze da se uradi. dakle meni PM od onog ponedeljka pa da vidimo...
:wave:
 
kakve to ima veze sa xigmatekom?

Čovek traži kit za Vendettu i ovo mu odgovara jer sam ja naručio istu stvar i montirao dok sam imao Vendettu2, tako da je xigmatek višak u celoj priči. :eyebrows:
 
obzirom da smo uvoznici za Xigmatek mislim da mi je mnogo lakse da mu nabavim ono sto uvozimo nego ono sto ne uvozimo, zar ne? ;)
 
@MegaSkot
Hvala na prijedlogu, nisam znao da se moze i na taj nacin iskombinovati, ali kako mi je Chinaski izasao u susret, definitivno je bolje resenje Crossbow ACK-I5361 jer podrzava i 775 i 1366 socket-e, sto nije lose (pogotovo ovaj prvi, jer sam svakako jos uvijek neko vrijeme na staroj platformi, a Push pinovi su pravo mucenje)!
Hvala jos jednom...
Pozz
 
Sorry za up teme.
Imam pitanje koje je vezano za tematiku.
Da li neko mozda ima visak bracket za socket 1155? Ako ne, imate li ideju gde bih mogao da nabavim?

Hvala unapred. Pozdrav
 
:d;) Tacno deset godinica.

1494386417983.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno