Šta je novo?

PES 2011

[YOUTUBE]q8XHnf-vsEg[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]7r3e5KHNZE0[/YOUTUBE]
 
Sve to super izgleda, samo pitanje je kako je kada sam uzmes da igras. :)

A to cemo tek saznati kada izadje...
 
kretanje je uzasno...

golmani opet bleje(gol Portugala protiv Argentine)

bude li ovako,igrace se ili fifa ili pes10

ali je messi lud kao struja...
 
kretanje je uzasno...

golmani opet bleje(gol Portugala protiv Argentine)

bude li ovako,igrace se ili fifa ili pes10

ali je messi lud kao struja...
Upali PES2010 stavi tezinu na beginner i kad udjes u peterac videces da se golman ne mrda sa gol linije, posle stavi tezinu na top player i probaj isto da izvedes ;)
 
Meni ovo bas i ne deluje dobro :(.
 
Meni ovo i na snimku izgleda tromo, ako budu komande kao u PES10 biće kuku-lele.

Što se tiče gameplaya, ja na ovom snimku ne vidim ništa što je next-gen osim grafike. Animacije nebitne, šut izgleda identičan kao sa PESa od 2008-10 tj. nepredvidiv i nebulozan. Ako ostane ovako, sve mi miriše da će opet biti uzmi Messija i driblaj do mile volje...

PS - Oćemo u 100 jura da je onaj penal za Holandiju bio auto-uklizavanje? :d
 
Animacije nebitne? :D Animacije su sastavni deo gameplay-a. ;)
 
Animacije nebitne? Animacije su sastavni deo gameplay-a.

Jadan taj gameplay kome su animacije najbitniji deo gameplaya... Daj mi 22 čiča-gliše na teren, ali neka bude igrivo a ne da gasim posle 2-3 utakmice od muke... Kamo sreće da su animacije najveći problem PESa.
 
Za sad nisam zadovoljan ali uzmimo u obzir da ovo nije ni Demo!
 
Ja sam za sada zadovoljan. Ovo lici na simulaciju fudbala.Brzina je taman.Ono sto kvari igru su ocajne animacije. Ali bas-bas-bas ocajne.Kakvi su ono ruzni pasevi?I dalje ruzno trce sa loptom. Igraci i dalje deluju isto nekako spicasti. Mnogo oni jos moraju da rade da bi dostigli veliku Fifu.
 
Odlicno izgleda novi pes :)
 
Upali PES2010 stavi tezinu na beginner i kad udjes u peterac videces da se golman ne mrda sa gol linije, posle stavi tezinu na top player i probaj isto da izvedes ;)

ma,na 2010 se baguju golmani i primaju krseve od golova...
Fifa nema taj problem...
 
Poslednja izmena:
ma,na 2010 se baguju golmani i primaju krseve od golova...
Fifa nema taj problem...

Bez ljutnje ali fifa 2010 i pes10 se ne mogu porediti, PES je 2 svetlosne godien ispred, od grafike, animacija, prirodnosti pokreta, suteva, kamere ...itd itd..

P.S. Imam i fifu i pes na kompu
 
Bez ljutnje ali fifa 2010 i pes10 se ne mogu porediti, PES je 2 svetlosne godien ispred, od grafike, animacija, prirodnosti pokreta, suteva, kamere ...itd itd..

P.S. Imam i fifu i pes na kompu

Slažem se, PES je 10 puta bolji od FIFE na kompu ;)

Sad će FIFA11 biti neki pokušaj next-gena (kažu dosta slično FIFI10 sa konzola) i na PCju pa me baš zanima kakve će reakcije biti.
 
Bolji je i na konzolama :)

:D

Eurogamer hands on

Star Players, meanwhile, are lethal weapons. There are 15 such players in the game - Leo Messi being the most obvious one, while Ronaldo appears to be another - who are simply electric, darting through defence at high speed and turning quickly and magically even while you have the dash button pasted down.

Granted, this build of PES 2011 is very rough around the edges, and in its present state it isn't going to knock FIFA off its perch immediately - even if the Online Master League, which we sadly couldn't test at the time of writing, turns out to be an online masterstroke. But given where we were even nine months ago, it's nice to walk away from our first forays into PES 2011 feeling optimistic about its prospects once Konami has massaged some polish into it.
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]JstgEkobWeg[/YOUTUBE]
 
Da ne gresimo dusu, deluje bolje od 10-ke, ali pomak je zaista minimalan i ne zasluzuje toliki hype od strane Konamija. Mada to oni rade iz godine u godinu. Vidim da ce Messi opet da prolazi kroz odbranu kao kroz sir...a onda nema svrhe igrati PES uopste
Prvo ne hajpuje ga Konami a drugo preko videa sigurno ne mozes da znas kako se igra oseca i ponasa pod prstima... tako da ce demo da bude pravo merilo svega, dal da ostrimo britve ili ne :smackbum:
 
Engineered for Freedom

Ne hajpuje ga KONAMI, stvarno :)

Demo ništa neće značiti jer demo nije finalni kod igre.
 
Engineered for Freedom

Ne hajpuje ga KONAMI, stvarno :)

Demo ništa neće značiti jer demo nije finalni kod igre.
Do sad niko nije rekao da je taj nazovimo slogan laz, vec svi kazu da se sloboda itekako oseca ;)

A sto se dema tice, itekako ce nam dati dobru predstavu o igri!
 
Kao što je PES2008 imao demo gde si mogao da radiš simulacije penala a od tada pa do sada nijedan jedini penal nisi mogao da izvedeš na tu foru? Naravno, daće nam neke smernice ali, eto, promeniš neku stvar i dobiješ skroz drugi pristup fudbalu.

Zamisli samo kakav bi PES6 bio fudbal da su izbacili cutback i mislim da ti je sve jasno koliko sitnice promene celokupan utisak. Ili recimo da su korigovali odziv komandi prilikom kretanja u PES2010.
 
Poslednja izmena:
Kao što je PES2008 imao demo gde si mogao da radiš simulacije penala a od tada pa do sada nijedan jedini penal nisi mogao da izvedeš na tu foru?
Moram da te ispravim samo, itekako si mogao da isceniras faul/penal u PES 2009 jer si imao povlacenje igraca za dres...
 
Nazad
Vrh Dno