Šta je novo?

Covek naspram koga je Baltazar mala maca???

ja odma otiso na google da vidim ko je


salim se :d




Mislim da je ipak Zemun presudan ...

Ma odes do ludnice i tamo su svi isti ... ne moraju da se pozanju ... ;)
 
Pa naravno da se porede sa Teslom i Pupinom kada su oni poznati svakom srbskom seljaku. Šta je trebao, da se poredi sa Milutinom Milankovićem a narod da ga pita: "Aaa, koj ti je taj?"

Nije ga bilo u Grandu - znaci nije niko i nista :D
 
centar mete aka bullseye. dok se milos ne pojavi u grandu, sve te njegove "tople vode" moze da okaci macu o rep... niko je i nista.

a, zareta ocekujem u sledecoj farmi. fading star u procesu reaktivacije. taman da uhvati malo talasa na kojem milos jase.
 
Uh ljudi, pa gde vi zivite? Ispod staklenog zvona? Ovo je toliko stara prica, mada jos uvek aktuelna, nazalost. Kasnije ili pre ce ovaj decko otici u zaborav, slicno kao i cuveni genije Marko Tasic. Ako neko zna sta se sa Markom desilo posto se vratio u svoje rodno mesto, neka napise(mozda ga neko odavde i licno poznaje).

Za doticnog prevaranta sam cuo cim se pojavio, gledao slucajno i emisiju "Kljuc" u kojoj se on pojavljivao. Zarko, Marko i Milos ne mogu nikako da se porede sa Teslom, jer nikako mu nisu slicni, oni imaju nesto sto Tesla nije imao, a to je marketing i smisao za biznis :D. Niko ne priznaje svoje greske, bar ne javno, tako da i mediji koji su ga izreklamirali nikada nece obajviti demanti ili ga raskrinkati, a ovaj medij koji mi koristimo je nazalost dostupan samo malom broju.

Da li postoji zakon po kome bi ovaj bio osudjen za lazno predstavljanje i dovodjenje ljudi u zabludu? Mada najveca kazna je on sam sebi.
 

Prilozi

  • baltazar1.gif
    baltazar1.gif
    17.3 KB · Pregleda: 153
Poslednja izmena:
Smatraj to privilegijom, mnogi su to pokušavali, ali su malobrojni uspeli ;)
 
Milos je i dalje aktivan :)
http://www.milos-stankovic.com/
ona cuvena "nagrada" koju je osvojio 2008 (ima slika na google) sada je prebacio u 2010 :)

the saga continues...
 
Pokusavam da shvatim porive ovog coveka ali mi ne ide...
jedino ako nije uzrok neka bolest,a sudeci po svemu jeste...
 
Pokusavam da shvatim porive ovog coveka ali mi ne ide...
jedino ako nije uzrok neka bolest,a sudeci po svemu jeste...

?

Ti mora da zivis pod staklenim zvonom :).

Novac, slava,... moc.
Pa makar bili i kratkog daha.
 
Ovo je najveći biser sa njegovog sajta, mislim...:
General Ruske armije Viktor Benrihovič dodelio mu je “ORDEN časti, hrabrosti i odvažnosti”.

Ispade da je narodni heroj u rusiji... Ne očekujem ništa manje nego sledeću vest na njegovom sajtu:
Ruski narod u znak zahvalnosti za iskazanu hrabrost, odvažnost i čast gospodinu M.S. podiže spomenik od bronze visok 100m u Moskvi na crvenom trgu.

Vidim da će se dotični mladić uskoro pridružiti velikom humanitarcu K.R....
 
Ne bih da ti kvarim ocekivanja :d.
Al spomenici se dizu mrtvim ljudima :p
(cinican komentar inkaming :D)
 
Ovo je najveći biser sa njegovog sajta, mislim...:
General Ruske armije Viktor Benrihovič dodelio mu je “ORDEN časti, hrabrosti i odvažnosti”.

Ispade da je narodni heroj u rusiji... Ne očekujem ništa manje nego sledeću vest na njegovom sajtu:
Ruski narod u znak zahvalnosti za iskazanu hrabrost, odvažnost i čast gospodinu M.S. podiže spomenik od bronze visok 100m u Moskvi na crvenom trgu.

Vidim da će se dotični mladić uskoro pridružiti velikom humanitarcu K.R....

I meni je ovo odmah upalo u oci. Hvali se da je neki pronalazac, a ne vidim zasto bi nekom pronalazacu vojska dala orden hrabrosti? Sta je on tu bio hrabar :d
Verovatno je hteo da kaze da su se toliko odusevili onom njegovom pokretnom protivtenkovskom minom :D Steta sto nema ni jedne slike te mine, bas me interesuje koja mu je ideja? Te mine se obicno sakrivaju ispod zemlje i imaju onu antenicu kao senzor, e sad ne vidim kako se onda moze pomerati. A ako je iznad zemlje onda nema smisla, zolja je mnogo ucinkovitija :-/
Ili je previse gledao nindza kornjace pa je smislio nesto kao onaj sekacev transporter koji ima burgiju na vrhu :)
 
Poslednja izmena:
Covek je unapredio hladnu fuziju ... za njega su te ostale stvari lagane .
 
Čitam i ne verujem. Trebalo bi da neko javi Kuriru :d
 
Meni najviše idu na živce novinari koji su objavili ove članke. Po komentarima čitalaca valjda su ukapirali da nešto nije u redu. I umesto da sada istraže o čemu se radi, objave demant i razotkriju prevaranta, oni se prave blesavi. Nemaju nameru da priznaju grešku. Ne bi me začudilo da za koji mesec vidim opet članak o ovom prevarantu. Verovatno će unapređivati teslino oružije ili tako nešto slično.
 
Stani malo Seinfeld,verovatno sam malo matoriji od tebe (pretpostavljam) i sam sam svasta radio za kintu,pogotovo tamo sredinom `90-tih,ali nikad ne bih sebi dozvolio da mi se smeje pola Srbije...covece kakve nebuloze izjavljuje lik...orden za hrabrost...i one slike "njegove" sobe i CPU na -44 na 3 GHz... ma daj jbt... ajde da je to objavio na sajtu "Bubamarin let" pa mu poveruju,vec ovde gde ima profi ljudi ...
Bolje da se bavi politikom,bolje bi zaradio... lol...
 
Poslednja izmena:
Stani malo Seinfeld,verovatno sam malo matoriji od tebe (pretpostavljam) i sam sam svasta radio za kintu,pogotovo tamo sredinom `90-tih,ali nikad ne bih sebi dozvolio da mi se smeje pola Srbije...covece kakve nebuloze izjavljuje lik...orden za hrabrost...i one slike "njegove" sobe i CPU na -44 na 3 GHz... ma daj jbt... ajde da je to objavio na sajtu "Bubamarin let" pa mu poveruju,vec ovde gde ima profi ljudi ...
Bolje da se bavi politikom,bolje bi zaradio... lol...

Pa ne kazem ja tebi licno, cime bi ti trebalo da se bavis.
Nego mi je cudno da neko pita zbog cega je to uradio, pa sigurno ne zbog toga da ti, ja i ostatak foruma pricamo o njemu i nazivamo ga *****om, bole ga bas briga za to.
Snasao se covek, mozda je i uzeo neku opipljiviju kintu, ne opravadam ja njegov postupak, nego mi je smesno, sto pricas sa cudjenjem o njegovim porivima, i pri tom jos spominjes mogucnost da je covek bolestan pa eto jadan nije znao sta radi :D, lol :).
Nije ni prvi ni poslednji koji pokusava preko noci da se obogati na brz nacin.
Al dobro, bolje i ovako nego da je poceo biznis sa drogom, kradjom, ubijanjem :).

Btw, mi (valjda) pricamo o ovom liku, ne o Baltazaru :) ?
Kakvih sad -44c i 3GHz ?
 
Poslednja izmena:
Pa svakako bolje ovako nego kriminalom... a novinari su jos bolji od njega... a ovo -44 sam pomesao loncice...
Ali pazi izjavu,eko auspuh koji ne mora da se cisti,ali se menja na 15000 km... ma...
Naravno da nije prvi prevarant,ali ovo je zalosno...

Prema njegovim rečima, ne postoji mogućnost da se filter vremenom zapuši, a i ne zahteva veću potrošnju goriva. Menja se jednom godišnje ili na pređenih 15.000 kilometara, a vlasnik će u automobilu dobiti signalizaciju da je filter istrošen. Stanković kaže i da je eko-auspuh jeftin za serijsku proizvodnju i mogu ga koristiti sva motorna vozila. Zlatna medalja nije jedino što je Miloš kao simbol svog rada i truda poneo iz Moskve.

- Dobio sam nagradu za najkreativnijeg mladog pronalazača od Državnog institut za inovacije iz Rumunije, Ministarstvo odbrane Ruske Federacije mi je odelilo „Zlatan pehar“, a general Ruske armije Viktor Benrihovič odlikovao me je „Ordenom časti, hrabrosti i odvažnosti“ - kaže Miloš.



-Do sada sam poslao preko hiljadu prijava za posao i stipendije. Fond za mlade talente me je odbio iz razloga što nije mogao da klasifikuje moja dostignuća; neki su govorili da će me nakon razgovora pozvati, što nisu učinili; neki su mi u lice rekli da ne mogu da me zaposle jer sam prekvalifikovan i jer ću vremenom ući u nečiju fotelju.
-Amerikanci su mi nudili ogromnu stipendiju, i mogućnost da imam sopstvenu katedru. Sve sam odbio, jer želim da moje ideje i inovacije realizujem u Srbiji, da Srbija sve to izvozi a ne da uvozi.

Covek ili ne zna sta prica (bolest) ili je teski patoloski lazov (bolest) ;)
 
Poslednja izmena:
Ehm... A da mi ipak odvojimo kintu za njega i posaljemo ga u Kinu? Tamo su inovacije dobrodosle, a i Kina bogami ekonomski cveta, garant ce izdvojiti milione za njegove izume...
-----------------------------------------------------------------------
... samo se tamo zna kako zavrse ovakvi retardi na kraju.
 
Nego, moze li ovaj lik u tvoza ili ludaru za ovakve budalastine ? Ili svi mozemo da budemo akademici...
 
Nego, moze li ovaj lik u tvoza ili ludaru za ovakve budalastine ? Ili svi mozemo da budemo akademici...

To se i ja pitam... Za akademika nije frka,kupis original diplomu sa bilo kog faxa u Srbiji za 1200 evrica,licno bio prisutan kad je lik kupovao... a za ove gluposti nem pojma...
 
Za akademika nije frka,kupis original diplomu sa bilo kog faxa u Srbiji za 1200 evrica

Dzaba 1200e, kad ostade balvan :D.

Sto kaze Manda u "2 sata kvalitetnog programa", ove godine cu od Deda Mraza da narucim kulturu :d.
 
Nazad
Vrh Dno