Šta je novo?

D-Link 624 crkao posle pada napona stuje

lahaine

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2009
Poruke
518
Poena
319
Pozdrav,posle pada napona stuje mislim da je crkao. Garancija istekla, recite mi gde da ga odnesem, da pogledaju ljudi da li ima vajde od njega ili ne.

Hvala
 
Poslednja izmena:
A sta se desava? Sija li koja led dioda?
Najlaksa kombinacija je da je crkao samo adapter za struju.
Taj adapter daje samo naizmenicnu struju,dok je ispravljacki deo u samom uredjaju.
pozz
 
Imaš li garantni list kod sebe, na njemu bi trebalo da piše ko je ovlašćeni serviser...
 
pa sobzirom da je kupljen na ebayu u Nemačkoj, neće mi mnogo značiti :)

ne sija led dioda nijedna.
 
Najlaksa kombinacija je da je crkao samo adapter za struju.
Taj adapter daje samo naizmenicnu struju,dok je ispravljacki deo u samom uredjaju.
pozz

Mislim da apater daje samo jednosmernu struju :)

@lahaine

Treba proveriti da adapter nije crkao . Ukoliko imas unimer izmeri da li daje kakav otpor . Ukoliko ne daje otpor otisao je adapter .
U koliko je otisao adapter koji ima specifican izlaz od +5v i 2.5A jeftinije ce ti biti da kupis novi wifi ruter ...
 
hm...nemam nista od nikakvih uredjaja da bi proverio da li je adapter crkao. nemam pojma,st araditi,a ne može niko da popravi taj adapter ? ako je on, a ako nije on, da li vredi maltretirati se oko routera ?
 
Ako je to model DI624,onda je napajanje 5V/2,4A i to ne bi trebalo biti tesko za pronaci, u svakom slucaju jeftinije od novog uredjaja.
Treba samo voditi racuna o polaritetu utikaca koji ulazi u uredjaj [nacrtano je na samom uredjaju] i zaobici,kojekakve,univerzalne adaptere,pijacnog tipa [1,5-12V].
Mislim da se novije generacije [coperskog tipa] ispravljaci mogu naci do 1000din.
Pre kupovine,bi bilo dobro probati uredjaj,kod nekoga ko ima slican,tj.da odgovaraju napon,struja i polaritet.
pozz
 
komsiji se zapalio sat pa bili klosari iz elektra i rekli mi oni, ustvari ko zna i dal oni imaju pojma, a gde bi mogao da pazarin taj adapter da ne trazim po ceo dan po BGu
 
E samo da vam kažem odjednom je proradio , pa opet neće da radi , koji mu je , nije normalan.
 
Nazad
Vrh Dno