Šta je novo?

Problemi sa laptopovima i kako ste ih resili (kvarovi, garancije i slicno)?

Pa ako ima dve grafike onda Intel i AMD. Ne znam sta im je taj UI drajver, moras da probas.
Pa ne znam ima li dve grafike lično mislim da nema jer gde će imati gde grafike laptop koji nije baš preterano jak ono što se kaže za osnovne potrebe samo.
 
I da li i dalje pozeleni youtube video nakon zamene drivera?
 
Problem.Laptop Asus X540LA-XX1004 i imam problem sa WIFI konekcijom sa kućnim modemom.U pitanju je BOX iz mts-a.Signal se naizmenično gubi i nestaje.Pogledajte prilog 257407
Valjda sam okačio sliku problema.Ako neko ima rešenje unapred hvala. :)
Pre mesec dana uložena reklamacija i poslat laptop u servis.
Zamenjena matična ploča i wifi kartica,urađen BIOS i još nešto, zaboravio sam šta. Sad konačno radi sve kako treba.

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
 
I da li i dalje pozeleni youtube video nakon zamene drivera?
Da,i dalje pozeleni. Ali to što pozeleni nije toliko često povremeno se desi samo. Meni to ne smeta samo sam hteo da znam zbog čega se to dešava. Ali opet kažem ja sam instalirao te drajvere sve kako treba međutim kada uđem da pogledam nema tih drajvera koje sam instalirao nego onaj stari stoji, ne znam zašto?
 
I još nešto ako neko zna šta je u pitanju. Laptop Izgleda da ne hvata wi-fi mrežu tako treba iako mi ruter u sobi 3 4 metra od mene. Telefon na primer hvata mrežu normalno .Pokušavao sam da instaliram druge drajvere ali isto je. Takođe nije do rutera jer menjao sam ruter isto se dešava. Brzina kući mi je oko 20mb/s dok kad proverim brzinu preko laptopa brzina je izmedju 3-5mb/s a često se dešava da padne i ispod toga
 
probaj da instaliras h264ify addon pa vidi da li ce da zeleni youtube.
 
Pa problem je u tome što sam ja već to probao sve instalirao kako treba kada uđem ovde i opet mi stoji ovaj driver što se već vidi ovde

To sto se vidi u device manageru je... device. Kakav god drajver da instaliras, uvek ce pisati Intel UHD 600... ako mislimo na istu stvar?
 
To sto se vidi u device manageru je... device. Kakav god drajver da instaliras, uvek ce pisati Intel UHD 600... ako mislimo na istu stvar?
a gde da vidim onda da li su instalirani drajveri.Kada sam skidao pisalo je da je instalirano a gde sad da vidim ako ne tu
 
Vidi tamo u device manageru pod mreznim adapterima koji je model WiFi kartice.
Proizvodjaci ponekad gurnu djubrasti (TM) Broadcom BCM4313 koji ne moze vize od 72Mbps u 802.11n standardu (podrzava 20MHz kanal, ne i 40MHz). Ako je to slucaj, samo zamena kartice boljom ce povecati brzinu...
 
Nece svaka, ali sa drugog Lenovo-a verovatno hoce. A mozdai nije ovaj bangavi Broadcom u pitanju...
 
pokusao sam drugi drajver ali na sajtu lenova samo ovaj ima za moj lap top
 
Poslednja izmena:
https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo...m-QCA9377-slow-wireless-download/td-p/3629594
https://forums.tomshardware.com/thr...-qca9377-802-11-compatibility-issues.2388424/

Ovi kazu da je pre do rutera i WMM/QOS podesavanja u kombinaciji sa tom QCA9377 karticom...

A evo i gde mozes naci jos Qualcomm drajvera... mada ako imas login na ruter prvo probaj ovo sto su vec gore pomenuli...[/QUOTE
imam login na ruter ali ta podesavanja o kojim pise nigde ne mogu da nadjem
 
Imam laptop Lenovo ideapad 110-15ISK 80UD00JSYA koji ima odvojenu graficku kartu amd radeon R5 M430 sa 2GB ddr3 memorije. Recite mi ako neko zna da li moze da se zameni samo graficka karta sa nekom jacom i koliko se to isplati. Procesor je Intel i3 6100U. Laptop je izasao marta meseca ove godine iz garancije.
 
Poslednja izmena:
Probaj da ugasiš bluetooth, kod mene je to pravilo ogromne probleme sa wifi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Zamisli i kod mene je to problem. Evo Isključio sam bluetooth i normalno radi baš puna brzina. Pokušao sam par puta da uključim Bluetooth ali čim uključim brzina padne odmah znači da je to pravilo problem sve vreme
 
Nazad
Vrh Dno