Šta je novo?

Problem sa HP1018 - neravnomerna štampa - pomoć?

DuleC

Slavan
Učlanjen(a)
11.11.2004
Poruke
2,085
Poena
390
Pozdrav,

problem je sledeći. Ima praha u toneru, ali ostavlja ne pokriven prostor na papiru. Naime, na levoj strani odštampanog papira mi otisak bude neravnomerno ispran, i uvek na toj levoj strani dok je na desnoj sve normalno odštampano, znači ima praha. Ako ponovim štampu taj isprani deo se proširi.

Ako izvadim toner i blago ga protresem levo-desno, situacija se popravi, ali već sledeći otisak je problematičan, a sada ni to ne pomaže, ne mogu ni jednu kopiju da izvučem.

Mogu li ja tu nešto očistiti i sl. ?
Jel treba da se menja neki deo?
Štampač je odštampao nešto malo preko 1000 kopija, originalni toner je u njemu.

Hvala
 
Odnesi toner kasetu na punjenje ili kupi novu.

To je to, nema tu nikakve enigme.
 
To nije enigma, to je moj prvi laserski štampač koji prvi put recikliram. Enigma je zašto si se ti javio sa ovakvim komentarom na već rešen problem. U stvari, ni to nije enigma, već kompleks " :) "
 
sta se lozish
vidish da se shalim malo.
al zvuchi originalno enigma :) shto je gore u postu lik naveo.
 
Da li bi neko moga da mi objasni da li je moguce i kako na HP1018 odstampati uplatnice i naloge za prenos?
 
Otvoris excel i napravis uplatnice koje ti trebaju.
 
Poslednja izmena:
Da li ima na naetu gotovih odradjenih koje se popunjavaju u pdf-u, dok ih napravis u excel-u i dok se pogodi velicina....
i drugo da li su takve pravljene u excel-u validne, jer gledam neke koje imam imaju i barkod?
 
Bar kod je za prodavnicu da prpcita cenu. Mozes da ih napravis u bilo kojoj velicini. Bitan je potpjs i pecat. Vidjao sam da ljudi donose i 30%manje

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno