Šta je novo?

Civilization V

Jel normalno da u dx9 modu nece da mi radi aa-potamljene su (ne mogu se selektovati) opcije u meniju, osim off? ( u dx10 radi )
 
Ne znam kako da uradim uninstall igre... Ni u Control Panelu u add/remove programs, ni u Revo uninstalleru, koji inace koristim, uopste nema igre. Ako moze pomoc, ja bih bio zahvalan.
 
Samo obrisi ceo folder gde si instalirao igru . I obrisi ostatakkoji se nalazi u My Documents/My Games/Civilization V
 
Ne znam kako da uradim uninstall igre... Ni u Control Panelu u add/remove programs, ni u Revo uninstalleru, koji inace koristim, uopste nema igre. Ako moze pomoc, ja bih bio zahvalan.

A moze i iz Regedita da se ocisti saki ostatak, ako ne volis repove ;)
 
ovo nije normalno koliko je zarazno, meni se igra svidja, grafika i animacije super, meni licno se svidjau uproscenja.sta da kazem 4 sata proslo kao 15 min.Idem na jos jednu sesiju
 
Jel se jos nekom desava da se igra srusi izletanjem na deskop prilikom startovanja introa?
 
Igra je fenomenalna u svakom pogledu i to stoji ali....
Uvek cu imati jednu zamerku, zasto nema Srbije?
 
Suunce ti , przio sam poslednji put nenormalno CIV trojku , 2002e , secam se kao klinac otisao na more 2 meseca, vise sam vremena proveo uz civ3 na nekom prastarom laptopu nego na plazi :) I eto od tad je nisam ni upalio, cetvorku nisam ni probao, i danas skinem i instaliram ovo, obrnuo tutorial i poceo partiju, odusevljen, valjda zato sto sam napravio toliku pauzu, a valjda zato sto je ova igra nestvarno zarazna kako god je napravili i koliko god izmena uveli :)
 
Juce sam igrao opet ceo dan, a inace zaista ne igram igre :)

Fora je sto se odjednom igra zavrsila, tipa moja civilizacija je izgubila.

Taman sam roknuo kineze i bio sam ubedjen da mi dobro ide :LOL:
 
Jel zna neko kako se plovi morem?
Ne mogu dalje od tri polja od obale
 
Јел има неко проблема са перформансама, на континенту са једно 10-15 градова све укупно фпс ми је 10-15 :mad:
 
Јел има неко проблема са перформансама, на континенту са једно 10-15 градова све укупно фпс ми је 10-15 :mad:

uzmi novi komp! :d

nego jel mozete da prekinete uvodnu animaciju, kod mene nista ne pomaze :|
 
Na koje tacno mislis?
Istrazio sve sto treba za plovidbu, ali i dalje nece.
Moze da se plovi samo uz kopno i to je sve.
Jel ima jos koji savet?
 
naravno da escape ne radi ;)
 
Колико сам ја скапирао он учитава тад игру док иде видео.

Па није ми машина толика канта :D. Оно што је чудно је кад стиснем есц фпс скочи на 40-50 и исто то се деси кад се једнице померају фпс скочи у пм и чим све стане трућ на 13 фпс.
 
Ahahahhahhah :D
Svaka čas' za ovo :)

Izgleda da je "rokanje" sa jakim cenama za igre prešlo u modu...

Prijatelju izgleda da jedino ti ovde igraš legalno :banana:

Svi ostali - žive i rade u Srbiji :)
 
Na koje tacno mislis?
Istrazio sve sto treba za plovidbu, ali i dalje nece.
Moze da se plovi samo uz kopno i to je sve.
Jel ima jos koji savet?

koliko se secam trebao bi da se istrazi/sagradi Lighthouse... mada davno bese :)
 
Ma mislio sam da uzmem original zbog online igranja, ako postoji. Ali brate, preteraše ga sa cenom.

Serijal Civilizacije ti i nije baš podesan za online igranje. Inače u nekim Internet Radnjama imaš igru za 35 funti. Kod nas u radnjama je reklamiraju za 5000. A Steam ne vredi gledati za nove naslove jer je kod njih 1 Usd = 1 Eur.

Pozdrav,
 
da li je dovoljan jedan radnik po gradu? koje su vam taktike za postizanje sto veceg i brzeg broja stanovnika?Posto mislim da je to presudno
 
da li je dovoljan jedan radnik po gradu? koje su vam taktike za postizanje sto veceg i brzeg broja stanovnika?Posto mislim da je to presudno

Ako ces da pravis virtuelnu Srbiju i da samoga sebe se osudis na propast onda ti je dovoljan :d
 
Nazad
Vrh Dno